Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

chciałbym Cię zobaczyć przed tym komputerkiem, a w biurze siedzisz sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila, chwila, a ktory to Ty, ten przez "o" czy "O"? Bo nie wiem czy rozmawiam z jedną osobą czy dwoma... a wolałabym wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obydwa to ja, tylko zamykam co jakiś czas stronę i nie zwracam uwagi na małą czy dużą literę....jak wolisz to mogę pisać tylko z dużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio założyłeś fajny wątek o bieliźnie. Szkoda, że więcej dziewczyny nie piszą, bo był ciekawy i inspirujący :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze szkoda,,, troszkę się dziwię..mógłbybyć całkiem fajny temacik jakby się rozwinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bardzo intryguje jaki rodzaj bielizny noszą kobiety...np mijane na ulicy, czy w sklepie, czy np w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiele jest kobiet, ktore lubia skapa i seksowną bieliznę. Latem czasem można zaobserwować wystający zza spodni pasek stringów co jest ogromnym nietaktem, brrr... Ja lubie ładną bieliznę, pończochy, nakręca mnie to, że ją zakładam. A jak jeszcze niektórzy mężczyźni mają bujną wyobraźnię to dobrze wiedzą co mam na sobie. MMMrrrrau....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńka ja mam bujną wyobraźnię.. a to jaką masz założoną bieliznę, wpływa na Twój apetyt na seks..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Ciekawe... Musze niestety zostawić Cię już samego, obowiązki wzywają. P. S. Te 35 przy Twoim adresie to wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za troskę ale nie ;-) Dziś mam śliczne,kryjace rajstopki z Gatty w kolorze fioletowym, do czarnej dopasowanej sukienki. Więc nie marznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! W sobote bylam na szkoleniu firmowym i ... pod czarna obcisla spodniczka mialam ponczoszki - tez czarne , koronka przebijala przez nia . Dzis tez mam ubrane ponczoszki ale nie pod tak obcisla spodniczka - tez czarne . A co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Renia. No ja jako facet to szału nie zrobię. Mam całkiem ładne bokserki ubrane, dżinsy oraz koszule i marynarke ciemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniu1 Nareszcie jakaś kobieca dusza ;-) Witajcie. Ja mam dziś czarną spódnice ołówkowa do kolan, czarne ponczoszki ze sliczną koronką, czarne szpilki, i blizka w cętki tygrysie z wiązaną pod szyja kokardą. Śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oleńko.Właśnie martwi mnie i zastanawia, czemu tak mało kobiet udziela się w tym temacie?? Szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mało kobiet nosi pończoszki, większość pewnie woli rajstopki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
W kwestii ponczoszek . Ja je nosze bo sa wygodne i czuje sie seksowenie a do tego moge sobie na to pozwolic bo mam bardzo tolerancyjnego meza a do tego do pracy jezdze samochodem i ot co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim milosniczkom i milosnikom ponczoszek ! Ja dzis tradycyjnie w rajstopkach bo bardzo zimno i pogoda nie jest najlepsza - pada w Krakowie . Kiedys proponowalam nawiazanie korespondencji przez maila - adres jest podany ale poza dwoma osobami - mezczyznami nikt sie nie odezwal - czyzby brak odwagi ? Dlatego nadal podtrzymuje swoja propozycje - jest szybciej w ten sposob . A co u Was slychac topikowicze ? Zapraszam do dyskusji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×