Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majowa_łąka

od dzis nosze ponczoszki

Polecane posty

Ja chyba na jakis czas odpuszczę te ponczochy, chyba, że akurat będę jechala samochodem. Za zimno... i w moim wieku już trzeba dbać o siebie, hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia 76
Czesc wszystkim ! Widze , ze strona zamiera ale chyba nie z powodu zimna ? Ja za to dzis ubralam ponczoszki , co prawda grubsze - czarne ze wzorkiem na boku ale zawsze to cos innego od rajstop .Jesli nie na topiku to zapraszam na korespondencje mailowa wszystkich chetnych . Pozdrawiam . Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie wierzę własnym oczom??? Renia??? Wspomożesz mnie wreszcie? Nie chce tu być sama a ostatnio jak widzisz tak bywało. Pozdrawiam i czekam na wiadomość. Dziś zzzzimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę mój ulubiony temat..ponczoczki i rajstopki...dla mnie kobita w kolorowych pończoszkach to najbardziej podniecający widok na świecie..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny może pociągniecie wątek, jakie lubicie nosić pończoszki i na jakie okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja lubię zawsze i wszędzie. Do pracy, na zakupy, do sypialni, na przyjecia, na spotkania. W szczególności do sukienek. Bardzo lubie i wiem, ze inni też lubią jak je noszę. Prawda Fani-e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda prawda mi się bardzo podobają różnokolorowe pończoszki tak na codzień, a jakieś czarne wzorzyste do sypialni na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ucichło coś z tymi pończoszkami, Oleńka przeniosła się na bieliznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, bardzo lubię tematy damskiej garderoby zwłaszcza różnego rodzaju bielizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Czuję się dzisiaj bardzo opuszczona :-( Wszyscy gdzieś poszli. Mojego Fan-a nie ma :-( A ja tak ładnie dzisiaj wyglądam... No cóż, bedę się tym zachwycała sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O...jesteś...w pracy czy w domu? A dowodem jest moje przeczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie jeśli można wiedzieć? ja mam granatowe bokserki, koszulę oraz spodnie od garnituru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... przystojniaczek... Ja czarne spodnie w kancik z rozszerzanymi nogawkami. Buty na obcasie czarne, czerwona bluzka... i pod kolor bluzki bielizna. Hhhmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem, rozumiem, ja też nie pracuję za oknem, ale pomimo wszystko skarpetki mam. Natomiast z przyjemnością bym Ci rozgrzał stópki masowaniem...i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×