Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help help help potrzebujee

robie kotlety sojowe -POTRZEBUJE POMOCY

Polecane posty

Gość help help help potrzebujee

na opakowaniu jest napisane: moczymy w jajku , obtaczamy w panierce czy moczymy w jajku znaczy w calym jajku? czy tylko np w zoltku? i czy ma to byc samo jajko czy cos do tego jajaka jeszcze dodac? a za panierke to moze posluzyc bulka tarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help potrzebujee
moze pytania brzmia glupio ale nie znams ie na gotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajko roztrzepujesz maczasz kotleciki i w panierke. ja jako panierki uzywam wlasnie bulki tartej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help potrzebujee
ale cale jajko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etete
Całe jajko, możesz z odrobiną wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez obrazy, ale nie wiedziałam, ze ktoś moze mieć problemy z przyrządzeniem kotletów sojowych ;) całym jajku, rozmaconym, mozesz dodac jakas przyprawe, ale nie koniecznie bulka tarat- to panierka :D Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kciukiem- lepiej wytłumaczyć, bo jak dziewczyna sie nie zna na gotowaniu i ugotuje jajko, póxniej bedzie chciała opanierowac w nim kotlet, to nie zje biedna obiadu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale śmiesznie wyszło:) pomagać trzeba, kiedyś też zielona w kuchni byłam i marnowałam rube pieniądze, bo pies nawet nogi na to nie podniosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz to mojemu mezowi :D Jak sobie przypomne ile razy biedy jadł paskudztwo, ktore ugotowałam i udawał, ze jest pyszne :D Dobrze, że nie dostal rozstroju żołądka :D ALe musiałam na kimś ćwiczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to samo możesz mojemu powiedziec. on niestety dostawal rozstroju;O.... ale już umiem, nawet moj wierszyk wymyślił: ,,jak marysia gotuje cały dom się raduje....'' dalej nie pamietam, ale dość dlugi jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to masz dobrze, ze Twój jeszce wiersze układa dla ciebie... mj to raczej napisałby cos takiego: Gdy Ela gotuje, cały dom sie ewakuuje ;) Ale teraz juz jest dobrze, w końcu doszłam do wprawy :) Autorko- daj znac, jak wyszły kotlety i czy nie padliscie po nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość help help help potrzebujee
dzieki za rade kotlety sie udaly i jak widzicie zyje:) a tak powaznie to nawet mi smakowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×