Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sandrunia2009

wielka miłość po 2 tygodniach???

Polecane posty

Gość hmmm255
tak, i skromni tacy ;) nie wiem, czy NAJ ale uważam, że całkiem dobry. Obecna młodzież znacznie się różni...widzę zasadnicze różnice, chociażby w podejściu do związków i uczuć :) No i w słownictwie także ;) ja to w ogóle niedziejsza jestem (podobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo - niedzisiejszy;) miło spotkac kogoś kto podobnie mysli i w dodatku jest odmienej płci:) Interesująca z ciebie osoba:) wogóle to Krystian jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm255
Tez mi nader przyjemnie, tak publicznie to trochę głupio ;) jakbym mogła to kiedyś napiszę na maila? Można? Miło także - Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że mail jest tu fałszywy podany;( bo gdybym podal prawdziwy to już każdy by wiedział kim jestem:P:P:P a nazwiska nie chcę szargac:P( nazwisko mam w mailu) Anaeta - bardzo ładne imie - jak jesteś jeszcze brunetką o niebieskich oczach i z wzrostem do 170 to normalnie padnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm255
No, szkoda.. Hm, ideałem nie jestem, ale ok, powiem, co mi szkodzi :p włosy raczej ciemnawe, ale nie czarne, oczy....wg mnie coś pomiędzy zielenią i szarością i błękitem, niestety nie przypominają dzisiejszego, pięknego nieba ;) Tak zwykła, szara myszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co tam podam adres : krystiangurtowski1984@tlen.pl - mam nazdieję ze mnie tu jarki i inni nie namierzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm255
a wzrost, no, nie przekracza 170 cm. możesz paść mimo wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm255
bardzo dziękuję, odpiszę niebawem. bardzo miło, że złamałeś swoje zasady na chwilę ;) jak możesz to skasuj tę wypowiedź :) a ja już zapisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz maiął ochotę to na pisz - ja tam tez zwykły pzreciętniak jestem - fotka w stopce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm255
Naprawdę miło :) a mailowo to zawsze łatwiej się podzielić spostrzeżeniami, czy po prostu sobie popisać - jak ktoś lubi. Ja owszem, lubię :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm255
Zdjęcie widziałam, wyglądasz na sympatycznego faceta i może dlatego wdałam się w głębszą dyskusję ;) a poważniej - na pewno się odezwę :)Niebawem, znaczy dziś, jak tylko uporządkuję moje dzisiejsze sprawy ;). No i mądrze piszesz, to mi się podoba. Ostatnio na kafe mało takich osób można spotkać, nie sądzisz? a co do Jarka i innych, wolę nie wspominać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zwłaszcza myślacych podobnie trudno znależc;) spoko ja wieczorem sparwdze pocztę;) teraz tez lece do swoich spraw;) miło Cię poznac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm255
Mi także miło i ja też zajmę się obowiązkami. :) Do maila :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu piszemy tylko słowa... czlowieka powino sie oceniać po jego czynach a ni słowach;) To narazie do napisania - miłego popołudnia Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm255
tak, dlatego zajmę się czynami teraz ;) ;) dziękuję i wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×