Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukanie całego w dziurze

Oczekuję, iż wreszcie jakaś atrakcyjna kobieta mnie skokietuje.

Polecane posty

Gość Luśka W.
No właśnie, z emfazą na psełdo, nie mylić z pseudo-... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ty preferujesz orgazmy w głowie" są tak samo dobre, a nawet lepsze. sama masz jeden na koncie, to powinnać wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
de gustibus non disputandum est, ze tak pojadę banałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kokietować to trzeba tylko starego chłopa, któremu już nie... " to zdanie wykorzystam jako załącznik do diagnozy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, sami:) widze po stopce, że zdecydowałaś się jednak nie czekać na mnie z tym zakochaniem, i zrobić to przede mną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Retro, widzę, ze naprawdę lubisz Psełdo skoro jednak postanowiłaś go wesprzeć, żeby łatwiej mu się było wykręcić sianem :P Cześć Sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama masz jeden na koncie , to powinnać wiedzieć. retro a o którym mówisz???:P i skąd wiesz, że są tak samo dobre, skoro nie masz porównania:P sami - już ci wybaczyłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"i skąd wiesz, że są tak samo dobre, skoro nie masz porównania\" kto ci powiedział że nie mam. nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- domniemuję:) tak jak ty - orgazm w głowie na moim koncie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro to tylko zakochanie wirtualne,wiec może mi przejść po zderzeniu z brudnymi skarpetami:O:P Masz jeszcze szanse:) Ike prosze o wymazanie mych win i szanse na poprawę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, widzę, ze naprawdę lubisz Psełdo skoro jednak postanowiłaś go wesprzeć, żeby łatwiej mu się było wykręcić sianem zastanowić by się należalo w pierwszej kolejności czy ja lubię psełdo. a w zasadzie - czy ja kogokolwiek lubię.:) i jakie to ma znaczenie. poza tym co do załącznika, psełdo zawsze może zaoponować że nie jest starym facetem i że mu staje. ja tego przecież sprawdzać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Retro to tylko zakochanie wirtualne,wiec może mi przejść po zderzeniu z brudnymi skarpetami" uważaj, sami... Może mieć czyste, i będziesz miała problem.. :) czy dobrze wyczywam że jesteś troszkę nieszczęśliwa i udręczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm zmęczona ale szczęśliwa. A co do Psełda niby zonaty a takie Mu głupoty w głowie.:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to psedło jest żonaty?? coś przegapiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm zmęczona ale szczęśliwa. eee, coś ci nie wierzę. ale niech będzie. wczoraj słyszałam zdanie: Prawdziwa miłość drogę ma trudną... przebrnie nawet przez las stojących skarpet...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
"poza tym co do załącznika, psełdo zawsze może zaoponować że nie jest starym facetem i że mu staje. ja tego przecież sprawdzać nie będę." Err..., co by tu rzec, może np. dojdę do wniosku, że to nie jest temat do rozmów dla dam i dżentelmenów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psedło i ma i nie ma dla mnie np nie ma ale są takie, którym przeszkadza żonaty facet zabawiający kobitki na forum i takie które uwielbiają zakazane owoce więc facet MUSI być żonaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś warta wysiłku zbajerowania. Psełdo:) każdy kto mnie trochę zna, powie ci że to nie jest prawda:) jako pierwszą zapytaj Ike. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo staremu facetowi staje? Predzej uwierzę ze jesteś zonaty niż w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako pierwszą zapytaj Ike. tak , zapytaj mnie już ja ci powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale są takie, którym przeszkadza żonaty facet zabawiający kobitki na forum.. niektórym zaś nie przeszkadza. większości nie przeszkadza też facet który świntuszy na forum na prawo i lewo, podrywa i zabawia - jednocześnie przyznając się do posiadania w realu stałej partnerki.:) Powiem więcej: niektóre to uwielbiają:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Twoja prawda Psełdo,z resztą gdy nie stanie, możesz stwierdzić ze kobieta była za mało atrakcyjna :) FACECI:O ide miłego dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Psełdo, a poza Retro, która jeszcze warto zbajerować? (tym razem celowo występuję z nieudolną kokieterią, żebyś wreszcie miał konkretne podstawy mnie obwiniać za niby to paranie się rzeczoną) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psełdo staremu facetowi staje? samico, z całym szacunkiem: twoja niewiedza w tej kwestii świadczy to tym że wiele rzeczy w życiu straciłaś...:) Koncentrowanie się na szczylach li tylko przypomina mi stosowanie diety gdzie trzeba jeść tylko i wyłącznie jędrne i świeże jabłuszka... zdrowo, fajnie, estetycznie - ale w końcu można się porzygać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
:D No niestety, czuję niedosyt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psełdo na ile procent mniej więcej oceniasz trafność mojej dzisiejszej diagnozy twojej szanownej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większości nie przeszkadza też facet który świntuszy na forum na prawo i lewo, podrywa i zabawia - jednocześnie przyznając się do posiadania w realu stałej partnerki. Powiem więcej: niektóre to uwielbiają retro a nie prościej było napisać : ike to uwielbia ? ja się zresztą do tego przyznaję i to bez bicia i do facetów - MS i komicznego też - bo przecież o nich mowa:P po co te niedomówienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
No i znowu ta rozłąka. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×