Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukanie całego w dziurze

Oczekuję, iż wreszcie jakaś atrakcyjna kobieta mnie skokietuje.

Polecane posty

z może mi wytłumaczysz Ike co jest takiego godnego uwielbienia w takiej postawie, jaką reprezentują / reprezentowali obaj panowie..? bo ja nie bardzo rozumiem, ale może mi zdołasz wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami retro będzie bronić krzepkości penisowej starszych facetów z wiadomych przyczyn nie daj się nabrać:) jędrne smaczne jabłuszko naprawdę jest dużo smaczniejsze od tego przywiędłego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokieteria na forum...chyba,to żadne zło,nawet jeśli jest się stałym w uczuciach w rzeczywistości. Jeśli ktoś ma takie potrzeby,to niech flirtuje na forum z innymi...byle by tego nie przelożył na życie w realiach :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro to proste:) są zabawni, bystrzy, inteligentni, mają poczucie humoru i potrafią "zabawić" swoja osobą kobietę- tyle wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam panienki. Do następnego. Może. Luska, zauważ jak psełdo stara się podstępem zasiać w nas niepokój i niepewność..:) prawdziwy szczwany lis! :) tak naprawdę pewnie naprawdę jest zajęty i się strasznie wkurzył że nie może swobodnie pogadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami a kto ci powiedział, że lubię żonatych??:D mi po prostu posiadanie żony, przez faceta piszącego na kafe nie przeszkadza:) mam męża i moja znajomość z nimi poza kafe nie istnieje- więc czemu ma przeszkadzać mi żona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Retro, tak szczerze to wątpię, czy się wkurzył. Myślę, że traktuje nas jedynie w kategoriach towarzystwa do chwilowej rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusia nie mów tak:) retro nie zniosłaby życia w świadomości, że jest czyjąś panią do rozrywki czy chwilowego towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Ike, wiesz, jak powiem to nie będę miała towarzyszkę w cierpieniu. Egoistyczne, ale problem dzielony, połową problemu.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
znaczy będę miała towarzyszkę, bez "nie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą.. co ja się ciebie o takie rzeczy Ike pytam:) przecież ty robisz dokładnie to samo:) tylko co z tego wynika...? czy dobrze sądzę że jedno wielkie NIC? :) krzepkości penisa starszych facetów nie bronię, bo różnie z nią bywa. ale mam wrażenie że dla sami już facet 45 letni jest stary i nie może, co jest bzdurą. dla sami liczy się u faceta młodość, jędrność, niedojrzałość oraz sprawność ruchowa biodrowo- miednicowa:) nie mówię że to źle, ale mnie by to znudziło na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Retro, jest jeszcze jeden atut, starsi nie ciągną nieustannie do łózka, niektórym to nawet pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
napisałam bez ironii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że traktuje nas jedynie w kategoriach towarzystwa do chwilowej rozrywki Lusia, ale co nam to może przeszkadzać skoro jest to w stu procentach odwzajemnione..? :) nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą.. co ja się ciebie o takie rzeczy Ike pytam przecież ty robisz dokładnie to samo czyli co?? a co do wieku nie wiem jak jest z sami- dla mnie stary facet- to stary- 70, 80 lat? panowie nieco młodsi od tego wieku naprawdę są jeszcze panami w sile wieku- tyle , że dojrzałymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Retro, ja przecież wyznałam, że mam duszę udręczoną rozłąką, więc nie wiem - z uwagi na przywiązanie do prawdomówności, chyba nie powinnam się podpisywać pod powyższą deklaracją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie stary facet to od 50-tki Ike miałam na myśli kafe nie realny swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro to nie przegięcie są faceci którzy starzy są w wieku 45 lat- zwłaszcza chyba typowi rolnicy ale tam stara kobieta to ok 40stki widzę wielu panów którzy mają ponad 50 a nawet 60 a nikt by nie był w stanie powiedzieć, że wyglądają czy są starzy dlatego przyjęłam bezpieczną granicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia, a jak u ciebie ? jaki przedział wiekowy preferujesz..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Sami, a stara kobieta? od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah sami to też nie tak tu po prostu najfajniejsi faceci są zajęci- co jest dość naturalne- ostatecznie gdyby byli wolni - to coś z nimi byłoby nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Retro, ja jestem przypadek beznadziejny. I z rówieśnikiem, i ze sporo starszym niewypał, więc cóż. Młodszym nawet szans nie dawałam (zainteresowani bylii, a jeden nawet jeszcze w tym zainteresowaniu trwa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie stary facet to od 50-tki a ja znam faceta 53 lata. jest zajebisty, i długo jeszcze będzie. i nie wygląda na takiego co by nie mógł. i słowo "stary" też jakoś do niego pasuje. facet w tym wieku, jeśli potrafi utrzymać atrakcyjność i sprawność fizyczną, kasuje każdego szczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko co z tego wynika...? czy dobrze sądzę że jedno wielkie NIC? jeszcze odniosę się do tego:) retro a co miałoby z tego wynikać? bo nie rozumiem ostatecznie na kafe oczekuje się fajnego towarzystwa i fajnych rozmów i to tacy panowie zapewniają to nie portal randkowy więc nie bardzo rozumiem do czego zmierzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znam faceta 53 lata. jest zaj**isty, i długo jeszcze będzie. i nie wygląda na takiego co by nie mógł. i słowo "stary" też jakoś do niego pasuje. a widzisz:P o tym właśnie napisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszym nawet szans nie dawałam To należy dać, Luśka. mówię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×