Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oj bidulka ze mnie

co wy na to? - sprawa owulacji, poczęć i testów...

Polecane posty

Gość oj bidulka ze mnie

na monitoringu lekarz stwiedzil ze owulacja bedzie 6 lub 7 kwietnia. ja zrobilam test owulacyjny 6 i wtedy byly dwie grubasne kreski wieczorem. czyli owulacja we wtorek albo w srode... wiec po tygodniu postanowilam zrobic bete hcg. zrobilam wczoraj.. wyszlo ujemne... czyli brak ciazy.. ale normy sa od 1,3 tygodnia co jest rownoznaczne z 9-10 dniami a ja zrobilam po 8 dniach od owulacji... wiec czy jest szansa? przyszlam teraz do domu i zrobilam test ktory wykrywa nawet 2-3 dniowa ciaze czyli ok.9 dni od owulacji.. zrobilam teraz i jest druga bardzo blada kreska.. i co ja mam myslec? slyszalam ze te testy sie mylą... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyszła ci druga kreseczka nawet bardzo blada, to prawdopodobnie zaciążyłaś :) zrób w poniedziałek jeszcze raz betę... ja po 6 dniach od owulacji zrobiłam pierwszy test i wyszedł negatywny a dzień przed spodziewaną miesiączką miałam już bardzo bladą różową drugą kreseczkę - za 3 miesiące powitam córunię :) może za wczesnie po prostu robiłas betę? blada kreska jest wielką szansą(99%) że się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Owulacji nie da sie przewidzieć. Można tylko mniemać na podstawie tempa wzrostu pęcherzyków, potem - wyrzutu LH (za pomocą testu lub badania krwi) ale to żadna gwarancja. wystarczy stres i pęcherzyk się "rozmyśli", tj wchłonie się, zamiast pęknąć. Często po jakimś czasie (tydzień, dwa) jest kolejne podejście (stąd się biorą mity o podwójnej owulacji...).2. Na ciążę w jednym cyklu masz max 40% a statystycznie (przeciętnie) ok 25%. Jedna para stara się przeciętnie pół roku a zdrowej parze daje się aż do roku czasu na ciążę, przy współżyciu w dni płodne co cykl.3. Jeśli wyszła druga bardzo jasna kreska, to oznacza, że beta mogła wzrosnąć w dobę do poziomu wykrywalności. powtórz sikańca a 2 dni i jeśli druga kreska się wzmocni - to leć na krew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bidulka ze mnie
powaznie? jest szansa? mimo ze beta wczoraj ujemna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bidulka ze mnie
no ja sie juz dlugo staram... mam za soba juz pozytywne testy i rozczarowania, szpital i takie tam... wiec boje sie teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci wyszła ta kreska to jest szansa, prawdopodobnie beta jeszcze nie wykazała hormonu bo nie doszło do implantacji, tak mi się wydaje zrób rano test z siuśków a jak wyjdzie znowu pozytywnie, to leć w poniedz. na bete Trzymam kciuki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bidulka ze mnie
dzięki za nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×