Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cameron22

Co sądzicie o tej sukni ? to moja ślubna ,prosze o rade

Polecane posty

Gość alefinał
zajebista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdafdag
mi się bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici miau miau miau
Taka sukienka to chyba tylko dla szczuplutkiej i smukłej... PS. Kości aż tyle nie ważą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachudraniezalogowana
suknia ładna, ale zdecydowanie dla szczupłych, jeśli nie jesteś chuda będziesz wyglądać jak pół dupy zza krzoka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babka w salonie powiedziała iż marzy i czeka zeby dziewczyny o mojej figurze przychodziły po takie fasony sukien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alefinał
jeśli masz szczupłe ramiona to ok a reszta się nie liczy,przy tym fasonie ważne jest aby nie być dobrze zbudowaną w ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poikujhgb
ale przeciez ona jest szczupla i zapewne smuklad skoro ma 177 i wazy 64kg. dodac do tego jeszcze szpilki ktore dodatowo wydluza sylwetka i juz wrecz patykowa bedzie. koniecznie musi byc kok, wlosy spiete do gory. golfik + rozpuszczone daja nieladny efekt i skaraja szyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mój gust to nie bardzo. Podoba mi się dół i gorset, ale to coś powyżej biustu już nie bardzo. Chodzi mi o to że brakuje mi jednak dekoltu. Ale każdy ma swoje zdanie. :) jeśli ci się podoba to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kici kici miau miau miau
Taka waga i wzrost świadczą o tym że gruba nie jest. Ale "niegruba" nie oznacza "smukła" :) Ale co ja się czepiam, wystarczy popatrzeć na fotki na allegro, jak sukienki leżą na tych które myślą że są smukłe :) A pani w salonie musi cię komplementować - w końcu najłatwiej coś sprzedać komplementując klientkę która łyka wszystko jak młody pelikan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczna
hmmm taki kroj mi sie nie podoba, jest ladna ale nie w moim stylu i typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poikujhgb
owszem, jest smukla! gruba bylaby powyzej 90kg ok 70kg - normalna, przy 64 i 177cm jest szczupla wzrost - 110 daja wage normalna - gdyby wazyla ok 67kg. ona jest szczupla. no chyba ze dla ciebie to jedynie anorektyczny sa szczuple i smukle :O...ale watpie ze wtenczas taka kiecka ladnie lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczna
zdecydowanie brakuje dekoltu a reszta moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze jest
sliczna, sama chcialabym podobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 174cm i waze 60kg
przy takich wymiarach jestem chuda - nosze rozmiar 34, az lekarz mowi, ze powinnam przytyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajeczna
aaaa i jescze moim zdaniem to ona bardzo wydluza, i bardziej pasuje na niskie osoby ktore chca sprawiac wrazenie wyzszych a TY masz spory wzrost i z ta kieca to tak troche jak zyrafa bedzie wygladalo:) a bab w sklepie sie nie sluchaj bo chca wcisnac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJĘ UPRZEJMIE ZA WSZYSTKIE KOMENTARZE !! A PANI w salonie pokazywala mi również inne modele sukienek :) patyczakiem nie jestem, otyła też nie -zaliczam się do szczupłych :) pytam bo naprawdę każda rada jest dla mnie cenna PROSŻĘ ZATEM O WIĘCEJ a dekolt piękny odbije sobie sukienką na poprawiny :) ale tyutaj jeszcze nie wybrałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
suknia piękna,sama chciałam podobną ale niestety mam szerokie ramiona i niewielki biust.A co do wagi to ja tez ważę 64 kg przy wzroście 172 i jestem szczupła,zawsze ważyłam więcej niż wyglądam,mam trochę mięśni na nogach i chyba ciężkie kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssssssssssss
nie podoba mi sie... przez te koronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna.........................
mi się bardzo podoba...tylko kiedy wreszcie ja taką włożę....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoba mi się góra, wygląda jak obroża.Dół jest ładny, ogólne wrażenie raczej niezłe ale szału nie ma. Myślę że figurę masz dobrą do każdego fasonu sukni, jesteś szczupła a nie wychudzona, te wystające obojczyki u modelek wcale nie są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale mi się nie podoba. W życiu bym takiej nie założyła do ślubu. Ale wiadomo, o gustach się nie dyskutuje :) Pozdrawiam autorkę (bez obrazy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna
sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×