Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiulka116

zbiór truskawek erdbeerhof osterloh niemcy HALTER

Polecane posty

Gość kasiulka116

Witam. Czy ktos z Was pracował na farmnie w halter przy zbiorze truskawek u pani Kasi?? Bo wybierma sie tam tego roku i chcialabym przeczytac kilka opinii dot pracy na tej farmie warunkow mieszkaniowych i plac zanim podejme ostateczną decyzje. Pozdrawiam serdecznie i z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka116
pomoże ktos????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka116
podbijam! Pomozcie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek0202
Ja tam byłam i coz ...warunki dobre, ale pani Kasia nie...jest duzo potrąceń np.za nie odniesione naczynia po obiedzie hehe szkoda gadać, jechać tam to jedynie dla zabawy, a nie dla zarobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjk
witam ,ten oszolom jakis aniolek to piepszy gupoty.dobra som przyslowiowe kary tam.ale to nic takiego.dla zabaWY TO MOZE TY TAM POJECHALAS PUSZCZAC SIE W KUKURYDZY ZAMIAST CHODZIC DO ROBOTY LAFIRYNDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek2
a może i żem po to pojechała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mery 21lat
Witam, poszukuje 3 dziewczyn do pokoju. Jadę w pierwszym terminie. kto chętny to mój nr. gg 4745960 lub mail czikita77@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolek0202
Wiadomość dla jo.anna23@op.pl skoro dla Ciebie odbijanie kasy za BZDURY to "nic takiego" musisz być jakaś "oszołomiona", albo na haju haha i widze że kukurydza Tobie smakowała, a raczej to, co tam robiłaś heh bo tak sama wspominasz!! I jeszcze jedno za LAFIRYNDE to Ty możesz zapłacić (w dosłownym tego słowa znaczeniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veroo
Hej :) mam plan jechac tam pierwszy raz.. ale jestem ciekawa czy to co jest na stronie na temat dysotek i wypadow nad jezioro to prawda, czy tylko zacheta ?? skoro wszyscy pisza, ze tak duzo pracy i w ogole, to kiedy czas wolny?? Chcialabym wiedziec ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, a zarobki sa bardzo ale to bardzo dobre POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×