Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość placuszek zakalec

Czy to jest zwiazek czy ja jestem zacofana. ???

Polecane posty

Gość placuszek zakalec

on trzyma mnie za reke, zabiera na 'randki', sypiamy ze soba, zapoznal mnie se swoimi znajomymi, ale nigdy nie zostalo wypowiedziane slowo 'zwiazek'. znajomym przedstawil mnie po imieniu. nie zwraca sie do mnie 'kochanie' czy inne tego typu. oboje jestesmy dorosli, nawet bardzo dorosli, ja po rozwodzie. Wstydze sie go zapytac na czym polega nasz 'zwiazek'. wlasciwie nie przeszkadza mi ta cala sytuacja, bo po rozwodzie zmienil m i sie nieco punkt widzenia, ale nie wiem co siedzi w glowie mezczyzny kiedy tak sie zachowuje. czy to znaczy ze on jest niesmialy i niepewny moich i swoich uczuc (nigdy nie wyznalismy sobie uczuc) czy poprostu chodzi mu o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty się wstydzisz
zycie niczego Cie nie nauczyło ?Po rozwodzie a mózg 10 -latki . Nie wiesz ,nie wiesz .To się dowiedz do cholery ,a nie pytaj na kafe !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placuszek zakalec
no co? nigdy nie wstydzilas sie niczego? ja tylko zapytalam a tu juz ktos krzyczy. no dobrze, dobrze juz bede grzeczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to on sie czegos wstydzi? albo jest mu poprostu tak wygodniej i bezpieczniej bez okreslania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustostan Pustych Słów
Jesteś zacofana. Nieeuropejska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My mamy wiedzieć
????????????????????????? Może warto żebyś ze swoim partnerem porozmawiała o was ? P o w o d z e n i a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×