Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a jak to jest u was

Jak często kąpiecie i karmicie swoje zwierzęta?

Polecane posty

Gość a jak to jest u was

Od niedawna mam psa i w książeczce od weterynarza wyczytałam dziwne rzeczy,tj,że psa i kota powinno sie karmić max 2 razy dziennie,a najlepiej raz,a kąpać psa raz na pół roku.Robicie tak?Ja psu daje 2 razy dziennie,a kota karmie kilka razy,a właściwie wtedy kiedy tylko wiem,że jest głodny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotak ma
-wykapie ja jak bedzie cieplo-trafila do nas jako 3 mies kociak,umorusana w popiole i sadzy...ale nie kapalam jej ze wzgledeu na temp, przezycia...przecieralam zwilzona szmatka,uszka wyczyscil wet... ale z pewnoscia ja wykapie na lato jedzonko -hm-sucha ma caly czas w misce-i gl w nocy z niej korzysta... mokra-rano ok 6,potem ok 15-16-jak wracam z pracy,i na wieczor pozny cos dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmie 2 razy dziennie no w pierwszych miesącach 3 razy.... a co do kąpania ja mam psa ktory na dwor na smyczy chodzi inie brudzi sie za bardzo, wiec w okresie zimowym zadko kapie.. ostatnio chyba w listopadzie oczywiscie jak wychodzi na spacer to łapy wycieram potem a jak jest błoto to muję w misce z wodą a siersc wyczesuje czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezzanotte
Ja daje psu jedzenie dwa razy dziennie i nie wybroazam sobie, aby go karmic raz dziennie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojego psa karmie
2 razy dziennie a kąpie w lecie raz w miesiacu a w zimie raz na dwa miesiace, czesac go musze 2 razy dziennie bo ma dlugie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===op==
kot (ma 2 lata) sucha karme ma w misce caly czas, a mokra dostaje raz dziennie rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tak jak u op - suche caly dzien, dzieki temu nie najadaja sie na zapas i nie choruja. mokre na sniadanko. kociaki kapalam tylko raz, pierwszego dnia jak je przywiezlismy ze wsi do miasta (ok 50km) i po drodze nakupkaly i sie cale w tym wymazaly :-P nie bylo innego wyjscia. teraz tylko je czesze, ew wycieram zwilzona szmatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
mam kota, sucha karma cały czas w miseczce, plus 1 albo 2 saszetki "mokrego" pokarmu, do tego od czasu do czasu mleko, ale zadko. wogóle nie kąpie bo ona sie tego boi, w tamtym roku musiałam to zrobić bo cicia weszła we własne odchody:P ale bardzo jej sie to nie podobało, wiecej takich sytuacji nie było. do tego jest cała czarna wiec brudu nie widac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rocznego psa, jak była mała to jadła 4 posiłki dziennie, potem 3, a teraz jada już tylko dwa razy dnia, a niedługo bedzie jadła raz. Jeszcze nigdy jej nie kąpałam, pchełek jeśli się pojawią, pozbywam się przy pomocy suchej zasypki, w lecie sama włazi do jeziora czy rzeki i sobie pływa, i to jej wystarczy:) pis jak jest suchy, dobrze odżywiony i zadbany, to nie śmierdzi i nei ma potrzeby go ciągle kąpać, bo tylko niszczy się warstwę ochronną na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojego kocura praktycznie w ogóle nie kąpię z tym że on jest domowym zwierzaczkiem nie wypuszczanym na zewnatrz.A jeśli chodzi o karmienie ma zawsze suchą karmę w misce,a mokre jedzonko daję mu dwa razy dziennie: Rano i wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llukie
..Tyśka.. - to twoj kocurek duzo je, moj ma suche caly czas w misce, a na sniadanie zjada pol saszetki mokrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość york99
Ja swego yorka kąpię średnio co 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kocur ma ok. 10 m-cy i karmie go 3x na dobę, tzn. rano (ok.7-8) saszetka, ok.18 nast. i jeszcze jedna na noc. Oprócz tego suchą karmę ma cały czas dostępną :D Jak skończy rok będę go karmić tylko rano i wieczorem. Nie kąpię go w ogóle- typowy sierściuch -kanapowiec, nie wychodzi na dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×