Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2wsdxcvfgbnhjmmnjhbvgfc

KOLCZYKI Z KORALIKÓW

Polecane posty

Gość 2wsdxcvfgbnhjmmnjhbvgfc

HEJ! robię kolczyki na posrebrzanych biglach z koralików: szklanych, kamieni takich jak malachi i chryzokola, oraz drewnianych jeśli kogoś by interesowały jakieś kolczyki to podajcie maila, a wyślę zdjęcia ceny od 12 do 15zł mój maila: pumka133@wp.pl mam około 15 par kolczyków, każde inne 1. płytki z malachitu, sliczne 2. kolczuki z malachitu kolczyki 3. z malachitu 4. piękne płytki ze sztuczne chruzokolo kolczyki 5. fioletowe drewanien kolcze 6. kule lamp worki 7 i 8 jedne z moich ulubionych 7 walce lam worki czarno białę, a 8 spłasczo ne kule, cudddne 9. szkło weneckie, długie i eleganckie 10. walce z lawy 11. kule z lawy 12. chryzokala sztuczna delikatne kulki 13. dość długie imitujące burszyny kwadraty itp; mam jeszcze zawieszkę z malachitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elfiatka
ewcia_921@wp.pl chętnie zobaczę zdięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ververvvv
wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojfewop
wstaw zdjęcia tu,jak dajesz temat,poza tym drogo chcesz,ceny półfabrykatów są groszowe,inni sprzedają po 5 zł i mają zysk,a ty bierzesz 300% wartości!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccc
co so sprzedają za 5zł to sprzedają krótko mówiąc szajs. ja daje porządne kamienie z malachitu (4 kamienie- 1 para kolczyków 5zł), wywyłka 2zł (kupuję dużo rzezczy tosię rozkładsa), jakbym miałą sprzedawać po 5złto lepiej wcla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×