Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obojętne mi to

znajoma powiedziała, ze powinnam się wstydzić, że

Polecane posty

Gość obojętne mi to

mając taką urodę i figurę ciągle jestem sama... i że nie powinnam tego marnowac, bo niektóre nie wyglądają tak nawet w 20% i dałyby wiele, zeby taka uroda podniosła im samoocenę. A ja wam powiem, ze mam generalnie to gdzieś, czy będę sie z kims spotykac czy nie, jak się ktoś nawinie - to ok, a jak nie - tez nie będę narzekac. Jestem sama już tak długo, że wszytsko mi jedno, czy znajde faceta czy nie... Obojętne mi to, nawet sie nie staram znaleźć. Ale oczywiście bardzo dbam o siebie, moze wiec dlatego inne kobiety zwracają uwagę na moje 'singlowanie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi to
no własnie nie, mówie to cłakiem spokojnie uwierz mi, naprawde bym chciała płakac po nocach, wzdychac do kogoś z kim nie moge być, albo sie nawet podkochiwac a mi to wszystko wisi, totalnie mi sie nie chce w tych sprawach przysłowiowym palcem ruszyc... na serio to jest dopiero porażka życiowa w innych sferach nie mam kompletnie żadnych problemów, mam super towarzystwo, bawię się, usmiecham i nawet chodze na randki, ale jestem nimi totalnie znudzona i z kazdego adoratora robie kolegę, któremu od razu opowiadam o procesie golenia nóg, po czym on rezygnuje z kolejnych spotkan. A mnie to nawet nie obchodzi.... D R A M A T :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzosamotnaaaaaa
a ile masz lat? ja bym chciala sie zakochac a nie moge nie potrafie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojętne mi to
anty bears - a Tobie co? nie o to chodzi , ze sie nie moge zakochać, ja sie nawet nie staram, wisi mi to totalnie czy sie zakocham czy nie mam 23 lata, koleżanki wychodza za mąż, rodzą dzieci, a ja sobie mysle - tak trzeba? bo ja nie czuje, ze trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×