Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koteczek288

Czy mój MĄŻ ma normalne zachowania ?????!!!

Polecane posty

Gość koteczek288

po ślubie -3lata moj facet zaczal przejwiac dziwne zachowania.. dokładnie sprawdza czy wszystkie kieliszki, szklanki itd sa umyte.przed jedzeniem potrafi wąchać talerz i sprawdzac czy sztućce sa dokładnie umyte..jak znajdzie maly brud to nie chce z nich jesc...nie tylko w domu, ale i w gosciach przejawia takie zachowania... jestem osoba czysta, zawsze umyte posprzatane itd, ale on juz sie chyba czepia nie wie czego.... ostatnio zrobil mi awanture z powodu uszkodzonej podlogi..mamy taka czesc miedzy pokojem a przedpokojem ktora nie jest zakryta dywanem i tamtedy takze w butach czasem sie przechodzi..znalazl tam slady wgniecen od moich szpilek..zrobil mi awanture ze nie szanuje i mam skladac pieniadze na pokrycie kosztow nowej podlogi (wynajmujemy mieszkanie)...i juz wyliczyl ile to bedzie kosztowalo.. przeciez ja tego nie chcaialam, nawet nie widzialam tego..jest to niewielka czesc a zrobil taka mi awanture ze szok :( zarabia kilka razy wiecej odemnie i czasme mi przypomina o tym..:( kiedys myslalam ze jest po prostu pedantyczny, ale teraz zastanawiam sie czy wszystko z nim w porzadku...jeny...przerazja mnie te zachowania...co ja mam z tym robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustostan Pustych Słów
chyba mu przewiercili mozg albo padly mu te pieniadze, boi sie ze go otrujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek288
nie no ja wiem ze niektorzy sa pedantami..dobra pal licho te sztuce, ale z ta podloga?? zrobil z tego taka afere..mma wrazenie ze wszystkiego sie czepoia..nawet ostatnio stwierdzil, ze mam zla fryzjerke bo mi niedokladnie farbuej wlosy.. :(rany niepoznaje go.. tzn kiedys byl taki, ale w malym stopniu a teraz...masakra!!! czasem mam ochote wziasc swoje rzeczy i uciec od niego..niby to blachostki, bo w innych kwestiach jest kochany..ale to mnie doprpowadza do szalu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek288
heheh ...do biednych nie naleze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek288
no a co z zachowaniem z podloga??czy mi sie cos pokrecilo z glowa czy to jest chore?? zeby chodizc i sprawdzac dziury w podlodze i wyliczac ile bedzie kosztowala zmiana podlogi..to chore..niewielki tego jest kawalek a on zachowuje sie jakbym po calej chalupie w szpilach latala :( mam juz dosc tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pustostan Pustych Słów
nie chce cie straszyc ale prymityw nie potrafi ci powiedzec ze cie wcale nie potrzebuje bo ma sporo kasy i wie o tym ze znajdzie sobie jaka chce i to mlodsza, poza tym siedzi jak ty na Kafeteri i czyta co gadaja 18/19 latki ze dupy daja za friko, a za kasa to spokojnie staremu dziadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he jestesmy mlodzi :) razem jestesmy ze soba 8lat..od slubu 3...akurat z babami to nie ma problemu..chodzi o te jego pojebane zachowania ostatnio :( potem lata i przeprasza.. ale ja mam dosc juz tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×