Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dopieszczona bardzo żona

dzie temat?

Polecane posty

już ja nie powiem co komu zatęchło;) moje wina pachną bukietem świeżych owoców!!!! Miodem!!! Stęchliznę to możesz w żołądkowej gorzkiej wyczuwać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobra dupa hmmmmmmm jest tez chyba marzenie dupcia Twoja siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie Żona wkurzyła... jakby mi powiedziała że mam małego fiuta, olałbym to... jakby powiedziała że mi nie staje, ciul z tym... że przegrałem życie, że jestem nieudacznikiem... spłynie po mnie jak po gęsi...yyy...kaczce;) ale że moje wina śmierdzą stęchlizną!! hańba!! Żebyś tak w cipce radości nie zaznała podła cholero!!!;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie oklepane jeszcze tamatu o doswiadzceniach Panów z Panniami tu nie było tylko Panowie małomówni w swoim towarzychu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdż sobie jakiegoś samotnego;) a PWBDD to bardzo ważna zasada zastanów się 2 razy zanim przyjmiesz szlachetny trunek od faceta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, przekwasiłem:( pyszne bananowo- kiwiowe zaprawiłem też sokiem z cytryny i jest go za dużo:( Zycie jest przykre i pełne zasadzek podłych i niegodziwych. może jak je zrobię na słodkie czy półsłodkie to zniknie?? albo rozprowadze w większej masie?? Idę niczym pradziejowy łowca- zbieracz polować na banany na bazarek:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek jak będziesz chciał wiśnie to przyjdziesz do mnie na działke i sobie pare kilo uzbierasz to samo tyczy się jabłek, gruszek, śliwek i orzechów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest dobry pomysł swoją drogą... zrobię cydr z niego!! kwaskowe musujące winko na lato to będzie to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie masz działkę?? interesują mnie czarne czereśnie:) ale parę kilo to na przekąskę;) do wina to paredziesiąt idzie u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ to żadna tajemnica- stara zasada moich punkowych kolegów głosi Piłaś Wino Bierz Do Dzioba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×