Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość __ILONKA__

Zmywarka na czasie 8211 też chcę taką

Polecane posty

Gość __ILONKA__

co się będę przemęczała i traciła czas na takie głupoty jak stanie przy zlewie, szkoda na to życia dlatego postanowiłam że pora z tym skończyć i kupić sprzęcik który mnie wyręczy w tych nużących obowiązkach :) i właśnie dlatego teraz poszukuje jakiejś porządnej zmywarki która da mi taką gwarancje zadowolenia, może byście mi coś polecili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 zasady: -musi byc 60cm! do malej nie wsadzisz garnka, jest niepraktyczna! -nigdy aristona! złom złom złom! Jak masz kase to kup bosha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz kasę to kup MIELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmywarka- jak najbardziej
40 jest do kitu, racja. Jak coś to tylko 60cm! Ja mam zabudowaną zmywarkę Franke, chodzi świetnie i śmiało mogę powiedzieć, ludzie którzy nie mają zmywarki nawet nie wiedza co tracą. Jedno urządzenie a odchodzi tyle czasu od mycia garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy, ile masz naczyń do zmywania ja na sześćdziesiątkę musiałabym zbierać ze dwa albo 3 dni na 3 osoby i gotowanie obiadów co drugi dzień wystarcza mi 45, nastawiam raz dziennie mam zmywarkę Candy CSF4570E, od prawie 3 tygodni i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcisia
To Wy trzymacie te naczynia nieumyte przez 2,3 dni.Czekacie az nazbiera sie taka ilosc aby do zmywarki wsadzic. Ja nie mam zmywarki i szybko jej miec nie będe,bo wydaje mi sie,ze przy 3osobowej rodzinie,dziecko juz pełnoletnie to niepotrzebne.Jak sie zestarzeje porzadnie to moze o zmywarce pomysle,ale teraz to bez sensu.I jeszcze to składowanie brunych naczyń przez iles dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja noic nie składuje, przez cały dzień wkladam brudy do zmywarki i wieczorem nastawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcisia
Ewa 33--OK.ale musisz chyba ta zmywarke co najmniej 2 razy właczać w zaleznosci od ilosci osob i spozywanych posiłkow.Bo chyba nie zmiescisz (nawet w najbardziej pojemnej zmywarce)paryu garnkow,patelni,kilku talerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie używam codziennie paru garnków i patelni jak napisalam wyżej, nastawiam zmywarkę raz dziennie, gotuję obiady co drugi dzień, jest nas troje 45 w zupelności mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcisia
Ewa 33-Aha,no ja czesto uzywam paru garnkow,patelni,bo mimo,ze jest nas 3 to gotuje codziennie i takie dania przy ktorych potrzebne jest uzywanie nie tylko jednego garnka. Ogolnie nie lubie mysc naczyc,ale mam to szczescie,ze moi domowb\nicy tez tym sie zajmuja.A w ogole to nie wyobrazam sobie abym miała w domu wiecej talerzy niz mam i w ogole wiecej garnkow. Moze i zmywarka to dobra rzecz,ale jak na razie to nikt mnie do niej fachowo i madrze nie przekonał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdy przeciez musi mieć zmywarkę ja sobie trochę poczytalam wypowieszi babek, które mają zmywarki, 99% z nich jest zadowolonych, przeprowadzalam sie, kupowalam wyposażenie do domu i pomyślałam, że wezmę też zmywarkę że jest nas tylko troje i kuchnia nie jest wielka, to wybrałam 45 i na prawdę jestem zadowolona zmywam tylko noże i kubki, rano... bo potem to juz sobie mniej więcej wyliczam, że mogę rzucić do zmywarki, bo jeszcze ileś tam zostało no i sztućcow dużo trzeba mieć wyjętych, bo talerzy to nie aż tak, powiedzmy 2 x tyle, co przy myciu ręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxbsbx
Dlaczego ludzie pisza słowo"naprawdę osobno" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxbsbx
Niestety,słowo naprawde pisze sie razem.Chyba pomyliło Ci sie to słowo ze słowem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fralka
Słuchajcie a czy w zmywarce można wszystko myć bo też się zastanawiam nad kupnem?. Mam takie miski do potraw . Nie zniszczą się, szkoda mi ich bo sporo kosztowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestawienie się ze zmywania
ręcznego na zmywarkę, to tak samo jak przestawienie sie z prania ręznego na pralkę automatyczną ale co kto lubi przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myję wszystko, oprócz lekkich plastików - ale to dlatego, że zmieniają położenie podczas zmywania i np. na koniec lądują do góry nogami, pełne wody -pomyj :) ale też ja może nie przywiązuję się specjalnie do naczyń i nie mam takich bardzo delikatnych w kazdym razie np. czajniczki do parzenia herbaty - szklane - myją się dobrze, za to male plastikowe przykrywki - już trzeba ręcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 45cm i moze
byc-jak jest wiecej skorup do umycia to patelnie czy jeden garnek myje w zlewie-i nie robię tragedii.Fakt-wieksza by sie nie zmiesciła do kuchni,ale wole 45 niz rezygnowac z szafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela65
Też nie mogłam przekonać się do zmywarki. Jestem i mocno starsza i tradycjonalistka i niedowiarek że jakaś tam maszyna porządnie wymyje moje naczynia. Dziś jestem za zmywarką . Wspaniała sprawa. ALE powiem Wam miłe Panie że obojętne jest czy to 60 cm, czy 45cm. Jest nas troje 45 cm wystarcza, czasem włączam ją dwa razy i też jest OK.Ważne ile mamy miejsca w istniejącym już ciągu kuchennym.które możemy przeznaczyć dla zmywarki. Nie należy do zmywarki wkładać zaschniętych talerzy ani zaschniętych garnków bo zostaną niedomyte i najlepsza firma Wam tego nie zapewni.. Mam firmy Hoover, 45cz, 2 lata. Działa bezawaryjnie, ja ją uwielbiam bo mam więcej czasu, właśnie naczynia się myją a ja do Was piszę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela65
Ktoś miał wątpliwości, czy można myć wszystko. Odpowiadam można myć wszystko nawet bardzo delikatną porcelanę . Należy tylko wszystko sensownie ułożyć.W instrukcji obsługi producent pokazuje jak należy układać naczynia w zmywarce. Jeśli naczynia są zdobione naklejankami ( moje starej produkcji ozdoby nie niszczą się) współczesnymi to one w zmywarkach niszczą się.Pojemniki plastikowe zmywam w zmywarce i mi się nie przekręcają ani nie fruwają. Kup zmywarkę!!!!!! Będziesz zadowolona!!!!! Gorąco namawiam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apskiiik
Ela65 niezbyt madra z ciebie osoba.Nie wszystko mozna myc w zmywarce,szczegolnie delikatna porcelane z namalowanymi ozdobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuskuska
hmmm... ja też bym raczej nie zaryzykowała mycia w zmywarce delikatnych rzeczy... ale każdy musi się przekonać na własnej skórze. Co do zmywarek słyszałam, że Candy są dobre: http://www.okazje.info.pl/ceny/candy/sprzet-agd/zmywarki/ a ja się tak jakoś skłaniam do Amica....mam zaufanie do tego producenta, choć nigdy się nie spotkałam z opiniami na temat zmywarek Amica...ma ktoś? sprawdzają się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dodam od siebie,ze testowałam trochę tabletek i te z lidla są naprawdę niezłe-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na te 3 tygodnie, to jestem za Candy :) co do środków czyszczących - nie wiem, na razie miałam takie zielone, już się skończyły, ale to trzeba było i sól i nabłyszczacz, teraz mam 7 w jednym i już tylko samą tabletkę daję (somat) 42 tabletki za 32 zł, jakaś promocja i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam do zmywarki wkładam
nawet mocno zaschnięte a i tak sie wszystko pięknie domywa. Muszę tylko częściej czyścić śmigła :-D. Mam zmywarkę 8 lat. Najpierw miałam 45 - przez pierwsze dwa miesiące mi wystarczała, bo część rzeczy myłam z przyzwyczajenia w rękach. Ale potem się wkurzyłam, bo niby czemu? Teraz mam od 5 lat 60 - tkę. Jest nas dwie - ja i kilkuletnie dziecko a i tak włączam ją co drugi dzień.Pakuję wszystko oprócz drewnianych łyżek i naczyń, na których są malowane ręcznie wzorki. Bo one się zmywają. Także złote paski ze starych szklanek całkiem mi zeszły. Ewa33 - nawet jeśli masz tabletki 7 w 1 to i tak dosyp sól.Bez tego zmywarka ci szybko może wysiąść. Ona zmiękcza wodę i cos tam jesscze robi niezbędnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmywarka dobra rzecz, oczywiscie tylko 60cm bo 45 jest za malutka. u mnie mama kupila na 5 os rodzine, teraz zostala w domu tylko mama i siostra i zmywarki uzywaja rzadko (najczesciej gdy sa goscie,swieta itp czyli jak imppreza czy przyjezdzam ja z siostra) i nawet wtedy zmywarka jest wlacza codziennie lub co drugi dzien. na rachunkach nie widac bylo wzrostu, moze jakis spadek w zuzyciu wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie mam jeszcze tą sól zasypana z czasu, kiedy używałam tabletek tych zwykłych, jakiś 3 w 1 ale na tych tabletkach 7 w 1 wyraźnie jest napisane, że one mają w sobie zmiękczacz wody, czyli sól...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama uzywala kiedys 5in1 teraz nie wiem czego uzywa ale juz kilak lat zmywarka chodzi i nic jej nie jest, soli zmiekczaczy itp nie dosypuje juz oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×