Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość sool
no moze byc wlasnie czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam i nie mam :) ale to nie dobrze jak się ma krwawienie w ciaży bo może dojść do poronienia gdyż złuszcza sie wewnętrzna strona macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
hej dziewczyny:) wlasnie wrocilam od lekarza:) i az mi lzej na sercu:) wyniki nie są zle jak powiedzial, ale powiedzial ze moge brac urosept:) mam zrobic w tym tygodniu badania ponownie i kilka nowych i zglosic sie do niego. powiedzial, ze wszystko jest w porzadku, zbadal mnie :) nastepnym razem umowimy sie na usg do szpitala, tam gdzie on dyzuruje w wiekszym niz moje miescie:) mam karte ciazy i date porodu na 26 grudnia :) aale fajnie :) az szczesliwa jeszcze bardziej jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
Witam kochane, bylam u lekarza najpierw mnie badal i mowi ze chyba nie ma ciazy po macica normalnych rozmiarow, ale potem odebralam badanie beta hcg mam wynik 85,8mlU/ml i poszlam do niego on potem powiedzial ze moze byc, ile powinno wynosci stezenie hcg w w dniu spodziewanej miesiaczki?? bo ja mam nromy na badaniu w tygodniach ale to liczy sie od owulacji czy daty ostatniej @ bo wsumie jesli od@ to jak mozna w drugim tygodniu mniec juz 50-500 skoro dopiero wtedy jest owulacja pomozcie mi bo juz nie wiem co mam o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
ja nigdy do konca nie zrozumialam tego liczenia;)zwiekszony poziom hormonu moze byc pod wplywem nadcyznnosci tarczycy na przyklad..albo chorob nerek..jesli nie chorujesz ani na jedno ani na drugie to hmm,moze faktycznie jestes w ciazy tylko ze ona bardzo wolno sie rozwija i macica jeszcze sie nie powiekszla..musisz poczekac jeszcze troche .. dziewczyny a czy stres moze zmienic postac okresu?w sensie moze on byc krotszy niz zazwyczaj i mniej bolesny i takie tam rozne?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzisz Malwinka nie ma czego sie obawiać :) Kto wie może twoje dzieciątko nadejdzie na świat w wigilię??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
lekarz tez tak powiedzial :P :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala89
mój przypadek wygląda tak: odstawiłam tabletki ( przyjmowałąm je dwa miesiące, każde opakowanie ma 21 tabl. po czym robi się 7 dniową przerwe a 8 dnia zażywa się kolejne opakowanie) pierwsze opakowanie przyjęłąm całe, zrobiłąm przerwe, krwawienie wystąpiło normalnie, następnie rozpoczęłam 2 paczkę ale nie dokończyłąm jej, wziąłam 18 tabletek, po dwóch dniach wystąpiło krwawienie z odstawienia. Trwało 7 dni. Kiedy krwawienie się skończyło współrzyłąm z narzeczonym bez zabezpieczenia. Jaka jest szansa na ciąże? Jeszcze za wcześnie na test i na badanie learskie. Macie jakieś propozycje??? moja temperatura od kilku dni to ponad 37.0 , czasem 37.2 37.1 37.3 a dzis to bylo 37.4 zrobiłam test ale za szybko bo tylko 8 dni od przytulanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
hej dziewczynki, ja tylko na chwile, bo zaraz jadę na uczelnię mam zajęcia od 16 do 18 :( wiec pewnie zjawie sie jeszcze wieczorkiem ;) a dzięki Emisia, lepiej troszeczke, przynajmniej sie odzywaja ;) a jak Twoj nastroj? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
witam ;) co słychać dziewczynki? ja zauwazylam, ze nie bolą mnie dzis piersi, to dobrze? pierwszy dzien od kilku tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka byłam ostatnio zajęta że nie miała czasu nawet poczytać co się tu dzieje :) malwinka tak myślałam że u Ciebie to nic złego :) a powiedz mi jeszcze co lekarz kazał ci na ciążę łykać??? co do piersi to tak jest że czasem bolą, czasem nie, a mnie już od miesiaca w ogóle nie bolą tylko czasem tak zakuje jakby mi ktoś igłę wsadzał, ale to trwa chwilkę. piszcie dziewczynki jak tak starania i czy jakieś już zaciążyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
Farnko czytalas to co napisalam? co o tym myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassss89
hej . jak myślicie jakie może być prawdopodobieństwo że zaszłam w ciążę jeśli : brałą tabletki 2 miesiące, poczym je odstawiłąm. po 3ch dniach dostałąm krwawienia z odstawienia - nie miesiączka (podobno to sie różni. w ostatni dzień kiedy już nie krwawiłam kochałam sie z narzeczonym, i tu pojawia się pytanie czy mogło dojść do zapłodnienia... ? chciałabym mieć dzidziusia :( robiłąm test ale dopiero 8ni od stosunku i oczywiście negatywny.. za wcześnie :/... dodam jescze że moja temperatura w pochwie utrzymuje się od 37.2 37.3 a nawet 37.4 , ścianki pochwy również są rozpulchnione, czasem miewam lekkie zawroty głowy... za wcześnie na test i badanie lekarskie.. Jak myślicie czy mogę być w ciąży? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
hej Franka, juz bolą znów :P a lekarz kazał mi łykać, jak narazie kwas foliowy i mam w tym tygodniu powtórzyć badania morfologia + mocz i do tego CRP i WR :) i określenie grupy krwi, bo to zaświadczenie, jakie mam powiedział, że lepiej nowe mieć. powiedział, że teraz już powinnam zostać przy kwasie, ale potem moge zamienić na feminatal, ten od 12 tygodnia. niedługo też usg w szpitalu u niego na dyżurze w klinice. a jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malwinka, ja się czuje bardzo dobrze. Brzuch tylko rośnie jak na drożdżach i mam co raz większe problemy ze schylaniem się. Ja dziś wzięłam ostatnią tabletkę duphastonu który brałam na podtrzymanie ciąży :)dobrze bo strasznie nie lubię łykać lekarstw. anula22222222222222222 nie znam się na hcg ale znalazłam takie coś :) Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 Normy hcg Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będę się tez wypowiadać o temperaturze w ciąży bo to jest dla mnie abstrakcja :) nie wiem jak to jest z ta temperaturą bo sama nigdy nie mierzyłam w celu sprawdzenia owulacji i ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassss89 zawsze kiedy sie nie używa zabezpieczeń jest szansa na ciążę :) jeśli chodzi o test to pisałam to wiele razy i powtórzę to po raz kolejny, mi nie wyszedł pozytywny około 14 dni po stosunku a byłam w ciąży więc lepiej poczekać do 1 dnia spodziewanej miesiączki. Oczywiście to nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
a jesli zrobilam test w 20 dniu od stosunku i to byl moj drugi dzien okresu(tego ktory wydaje mi sie dziwny..) to test juz powinien byc wiarygodny?wyszedl negatywny..nadla dziwnie sie czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
FRANKAZWARSZAWY czyli wychodzi na to, że wszystko ok jutro dla pewnści zrobię jeszcze test płytkowy a potem ponownie wybiorę się do lekarza, tylko nie wiem czy teraz jest sens skoro w piątek rzekomo macica nie była powiększona to treraz i tak pewnie jeszcze nic nie bedzie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
ja na szczęście póki co (i oby tak dalej) nie muszę brac niczego na podtrzymanie. może we wtorek wybiorę się na badanka a pozniej zglosze sie jakos do lekarza:) ale Święta to będę mieć wesołe hehe :P termin świetny mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :):):) No o tskim terminie tylko pomarzyć :):):) U mnie jak naraze tak samo czekam czekam czekam niedługo dni płodne zobaczymy... może tym razem się uda :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka0504
próbuj Emisia :) no może mi się uda w Wigilię :P fajnie by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
witam kobitki a ja od rana juz spac nie moge... naczytalam sie tych norm z beta hcg i wyszlo na to ze moje badania byly liczone od dnia owulacji bo wszystkie normy jakie znalazlam w necie jesli zaczynaly sie od dnia ostatnie @ to ich skala zaczynala sie od 3 tygodnia a moja od 1 czyli wynik na tamten dzien byl dobry do tego jeszce brak @ co sie u mnie nie zdarza i testy plytkowe... wiec chyba raczej zostane mamusia tak sie ciesze ale zarazem tak sie boje czy ja podolam temu najwaznieszemu zadaniu w zyciu, ale pewnie nie tylko ja mam takie obawy... Zycze Wam wzystkim szczesliwej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula2222222222222222222 każda z nas się boi , każda ma wątpliwości. Ja kiedyś poszłam do znajomej psychiatry i powiedziałam że nie chcę być w ciąży bo jestem egoistką a ona mi wyjaśniła że to nie egoizm a zbyt wielkie poczucie obowiązku. Strach i lęk przed nieznanym jest zawsze ale my rodzenie i wychowywane dzieci mamy chyba w genach :) Będę trzymać kciuki żebyś jednak była w ciąży, i dbaj o siebie :) malwinka termin na święta całkiem fajny ale dziecko jak podrośnie to może być zła że będzie dostawać 1 prezent urodzinowo świąteczny ;) po wizycie w szkole rodzenia pani wyjaśniła nam że tylko ok 2 % kobiet rodzi w wyznaczonym terminie :) z reguły do 2 tygodni wcześniej albo do 2 tyg później się rodzi. Ja mam termin na 29 sierpnia wg okresu a wg usg mam na 25 sierpnia :) zresztą dużego mam chłopaka w sobie to może wcześniej wyjdzie na świat. emisia a ty się nie zamartwiaj tylko chłopa do łóżka ciągnij ;) jeszcze w tym roku będziesz się cieszyć, póki co planuj wakacje i korzystaj z pogody. anula222222222222222222222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula22222222222222222222 nie dręcz siebie :) czas pokaże co i jak i to szybciej niż ci się wydaje, jak jesteś w ciąży to powinnaś przestać się martwić i denerwować bo to źle na dziecko wpływa :) wiem co to znaczy czekać na 2 kreski ale ja naprawdę byłam wyjątkowo spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×