Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinka0504

czy to ciąża????????

Polecane posty

Gość anula222222222222222
FRANKAZWARSZAWY wlasnie przed chwila zrobilam test tak jak kazal lekarz i dzis juz dwie wyrazne krechy wiec juz nie ma watpliwosci,,, w srode ide do lekarza, a teraz trzeba wszystko zmienic mam na przygotowanie cale 9 miesiecy dobrze ze mam wsparcie od mezczyzny , naprwno bede tu zagladac i dowiadywac sie co u Was slychac. Franko a jak jest w tej twojej szkole rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to najszczersze gratulacje :D tylko nie dziękuj żeby nie zapeszać ;) jestem po wielu przejściach wiec chętnie wymienię się doświadczeniami :) nie jestem oczywiście ekspertem ale jedna obumarła ciąża i teraz 25 tydzień ciąży, więc jakąś wiedzę mam :) na stronie : http://www.centrumrodziny.com/ możesz sobie poczytać o mojej szkole :) ale ty jeszcze na to masz kupę czasu. Ja poszłam za wcześnie ale terminów już nie mieli odpowiednich a poza tym w lato więcej będę siedzieć na mazurach na działce więc nie chciałoby mi się tu co tydzień wracać na nauki :) Szkołę powinno się skończyć ok miesiąca przed porodem ale uczulam was na rezerwację dużo wcześniej bo później można mieć problemy z dostaniem się do odpowiedniej i o pasujących wam godzinach. Ja się cieszę bo w tej której jestem nie ma nacisku na karmienie piersią a ja postanowiłam że będę karmić butelką od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
7 kwietnia;0 takze to wczesniutka ciaza;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula222222222222222
dzisiaj bedziemy jechac do moich rodziocow z nowina;p ehh ciekawa jestem reakcji mama to sie pewnie rozplacze ona to taka juz jest;p poki co narazie mdlosci zadnych nie mam i piersi tak mocno nie bola ale lepiej nie zapeszac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice to pierdolca dostali ;) ale do dziś ojciec płacze po tamtym niedonoszonym.Teraz nie chce zapeszać więc nie widział zdjęć ani filmu z usg, wszyscy widzieli tylko nie mój ojciec:) ale po stracie przy tej ciąży długo nie informowałam rodziny i znajomych, mama moja tylko wiedziala a reszta sie dowiedziała w 3 mesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia321
Jeśli jakas kobieta bierze tabletki anty. i zajdzie w ciąże na początku o tym nie wiedzac i kontynuluje branie tabletek to moze byc jakis niedobry wplyw na dzidzie?? Jak myslicie?? Pytam z ciekawości bo ostatnio podejrzewałam ciąze ale dalej brałam tabletki, zrobilam test i wyszedł negatywny i zastanawiam sie nad tym co by było jesli bym zawszła w ciąze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) madzia321, nie wiem, ale słyszałam, że tak. Dzewczyny, normalnie trace nerwy:( Nie co,że wszystko mnie wkurza, piersi nadal bolą(mimo,że już od kilku dni mam @ i powinno już przestać) to na dodatek już chyba jakąś schizę mam, jak wcześniej nie zwracałam na ciężarne kobiety uwagi tak teraz to normalnie szok:( i jeszcze ta nadżerka;/ ciekawe, co powie gin... czy każe mi brać jakieś leki, czy od razu zabieg... ale wolała bym zabieg i mieć po kłopocie. Z tą datą na święta to nieźle:):) moja kuzynka urodziła sie w św.Szczepana, 26.grudnia:) a ciotka to święta miała chyba najlepsze w życiu:) pierwsze dziecko i to tak akurat \\\"pod choinke\\\" ;p Malwinko:) życze Ci tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki:):):) Malwinka dziękuje za miłe słowa :):) Mam nadzieje sie uda nic nie stoi na przeszkodzie =D :) Anula 222222222222 -Bardzo gratuluje:) Mam nadzieje że wszystko będzie wporządku :):):) A jak sie czujecie ?? Jakieś nowe objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia321 jeśli bierzesz regularnie tabletki nie sądzę abyś była w ciąży, ale jeśli jest się w ciąży to trzeba wszystko natychmiast odstawić, nie wiem jakie są skutki ale na pewno nie jest dobrze gdy się łyka anty przy ciąży. duduś rozumiem Cię i współczuję :( pamiętam jak ja rok temu straciłam ciąże. Chodziłam po mieście, sklepach i widziałam ciężarne albo małe dzieci to ciągle płakałam, ale z czasem to przechodzi. Myśl teraz o sobie i tylko o sobie i kuruj się żeby być w niedalekiej przyszłości zdrowym inkubatorkiem. a ja się dziś czuję fatalnie. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę hormonu na podtrzymanie, i nie wiem czy to przez odstawienie źle sie czuję czy w ogóle źle się czuję. Brzuch mnie boli jak diabli ale poza tym nic złego się nie dzieje. Jutro idę do szpitala do swojego gina po zwolnienie to się zapytam czy to coś złego czy standard :) bo macica tez tak boli jak się rozciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
czesc, ja natomiast nie przestalam sie martwic;/ niby ten okres byl i jeszcze nadal jakies 'resztki' wychodza ze mnie,ale to mnie nie przekonuje..nie wiem czy to mozliwe ale juz mi sie nawet wydaje ze brzuch mi sie powieksza! chyba zwariowalam.. ide w srode do gina ale do tego czasu zwariuje totalnei chyba juz...zeby czas szybciej zlecial i dla pewnosci dodatkowej ide jutro jeszcze na bete we krwi.. ciagle sobie powtarzam ze kurcze to przeciez bylby najwiekszy pech pod sloncem gdyby okazalo sie ze faktycznie jestem w ciazy..i czasami udaj emi sei to wmowic sobie ale chyba naprawde oszalalam juz. no tak czy siak mimo moich obaw co do jeszcze niechcianej ciazy zycze wam braku jakichkolwiek komplikacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sool a jak okaże się ze jesteś w ciąży czy przemyślałaś co zrobisz??? oczywiście nie będę namawiać cię do urodzenia, mam wiele znajomych po aborcji i wcale nie jest to nic strasznego i żadna z nich nie ma wyrzutów sumienia :) to z tym sumieniem to mit przez mohery wymyślone chyba :) sama w pewnym sensie miałam aborcję, bo usunięcie martwej ciąży jest właśnie aborcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
oczywiscie urodze,nie biore pod uwage w ogole aborcji. ale to bedzie chore..mialam okres,wzielam duzo ibupromow pierwszego dnia bo meni bolalo..i w ogole test negatywny wyszedl w drugi dzien okresu.ale kurcze,cos mnie niepokoi jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
okaze sie w srode najwczesniej..dam znac,zawsze to bedzie info dla potomnych w podobnej sytuacji;) jestem straszna fatalistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( poród i prawa Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
aa przepraszam ze pytam...ale jak wyglada takie usuniecie martwej ciazy?to mocno boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szpitalu robią to w narkozie, nielegalnie też ale nie wszędzie. Trwało to ok 15-20 minut, nie wiem dokładnie czy to wyskrobują czy wysysają ale jest wszystko złuszczane z wnętrza macicy (nazywa się to czasem mechaniczną miesiączką) po zabiegu kobieta się budzi, mnie wybudził wielki ból ale zaraz dostałam dożylnie ketonal i po 10 sekundach już prawie nic nie czułam. Z opowieści wiem że nie zawsze bardzo to boli, czasem prawie wcale. Przez kilka dni pobolewa brzuch bo macica się kurczy i jest niewielkie krwawienie,ale to już taki jakby się okres miało. Ogólnie nic strasznego, rwanie zęba dla mnie było gorsze. Rano pojechałam do szpitala później zabieg i wieczorem kolację jadłam w domu a sama nawet ją sobie zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
ojej..ale brzmi okropnie..chyba nigdy bym nie zdecydowala sie na taki zabieg swiadomie i celowo,no chyba ze tak jak ty mialabym martwa ciaze,to wiadomo.. franko a mozesz mi powiedziec jak sie powieksza brzuch w ciazy?W sensie...od ktorego miesiaca i w ogole jak?Gdzie?;) kurcze,wiem ze sie powtarzam ale tak sie boje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw pod pępkiem, później coraz wyżej, ale trudno napisać od kiedy bo to jest u każdej inaczej :) ja w 3 miesiącu zaczęłam nosić spodnie ciążowe a przez pierwsze 2 miesiace w ogóle nie było nic widać. co do zabiegu, naprawdę to nic strasznego :) sama to przeszłam, mam wiele koleżanek które robiły to nielegalnie i żadna nie mówiła że to coś okropnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
mi sie wydaje ze sutki mam zawsze takie ciemniejsze a srodek jest jasniejszy...ale teraz to juz nie wiem.juz teraz sobie chyba wkreci lam ze wygladaja jakos inaczej..a piersi mnie nie bolaly przed okresem a pierwszego dnia okresu zaczely i teraz bola tez;/kurcze blade no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywa że kobieta w stresie wszystko sobie wmawia :) tak jak mężczyźni mają urojoną ciążę gdy ich partnerka jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
wieem cos o wmawianiu sobie roznych rzeczy;)dlatego mysle ze to calkiem mozliwe ale sama juz nie wiem,eh bylabym naprawde przypadkiem jednym z niewielu kiedy ciaza jest mimo gumki(spadnietej coprawda ..)okressu i negatywnych testow,ale czytalam ze rozne takie rzeczy sie tez zdarzaja;) gdzie ta sroda..buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś już poniedziałek wieczór zostaje tylko wtorek ;) wmawiasz sobie, mogę się założyć że nie jesteś w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
no taak,wiem,no i sroda bo badanie jest dopiero na 19;)naprawde myslisz ze to nie ciaza?hyhyh tzn wiem ze to tak sie nie da wirtualnei ocenic;D tak tylko pytam...dla uspokojenia siebie samej...bo sie stresuje straaasznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sool
aaa z moich objawow jeszcze to..czasami mi niedobrze jest.tak momentami,i jakos nie mam apetytu ostatnio..juz przed okresem nie mialam za bardzo..i naprawde wydaje mis ie ze mi sie brzuch powiekszl pod pepkiem:D..ide pojezdzic chwile rowerem i rozladowac stres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×