Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
achajka27

barman na weselu

Polecane posty

Gość gość
Można zastosować zamienniki do drinków bo rzeczywiście jest to niewyczuwalne ale nie możesz pozwolić sobie na to żeby na barku stały tylko takie liche alkohole. My do drinków też w niektórych przypadkach mięliśmy zamienniki ale oprócz tego stały też droższe jak Metaxa, Ballantines wiem że dużo osób lubi to pić albo samo albo z colą. Akurat nie piję za bardzo brandy więc już mąż się tym bardziej zajmował i uzgadniał z barmanem. Nas taki barek i barman kosztował 3,5 tys więc już przy tych wydatkach to można powiedzieć że 1000 w jedną stronę czy w drugą to małą różnicę robi. Radziłabym jednak zrobić konkretny barek bo jak już coś robić to dobrze a nie tak byleby było. Przemyślcie sobie to. No i jeśli chodzi o napoje na weselu to nie mięliśmy też żadnych podróbek tylko oryginalna pepsi, mirinda i nie pamiętaj jakie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważna jest też limonka ! Dobrej jakości soki ananasowe do drinków np pinacolady. Sok jabłkowy do żubrówki. Triple sec. Grenadina. Z resztą porozmawiajcie z barmanem on wam lepiej doradzi. Ja juz jako doświadczona własnym weselem wiem że warto zrobić barek i drinków dużo goście piją ale u nas kulturalnie bo nikt się nie opił. Pinacolada jest bardzo popularna jak również malibu z mlekiem (radzę kupić duuużo mleka skondensowanego i malibu albo zamiennika ) no i Mihito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za rady. ale tak jak pisałam, byliśmy na weselu, na którym był drink bar na tej sali, którą wybraliśmy i zarówno my jak i goście, byliśmy zachwyceni. niepotrzebna nam metaxa i drogie alkohole. czytałam na forum, że najlepiej wybrać drinki o podobym składzie. my płacimy tylko za barmana, towar sami musimy dostarczyć. dla nas 3,5 w tą czy w tamtą to bardzo dużo pieniędzy. podejrzewam, że dla każdego też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wybiera taką salę i takie alkohole na jakie stać tylko też trzeba wziąć pod uwagę jakie towarzystwo będzie. My wiemy że nasi goście w większości mają lepszy smak i gust i wiemy co piją. Głupio by nam było w takim środowisku i na dodatek w hotelu kilku-gwiazdkowym zaserwować same podróbki bez lepszych alkoholi. Też trzeba się nad tym zastanowić żeby nie zrobić śmiesznej szopki za 1000 zł z samymi podróbkami. Z resztą sam wiesz lepiej więc zrób jak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justyna99 gdzie było to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna99
Wesele odbyło się w Hotelu Łysoń koło Wadowic. Jeśli ktoś pochodzi z okolic lub planuje wesele w okolicy Wadowic to gorąco polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barman na weselu to wspaniala rzecz.Serwowanie drinków to jedno,program w którym barman prezentuje swoje umiejętności,zabawia konkursami gości to drugie.Tak było 17.08.2013 w pewnej miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem na weselu, na którym drinki rozlewali barmani z http://pro-bar.eu/ i to bł super pomysł. Wesele było ciekawsze, sam pokaz ich umiejętności był niesamowity. Był też duży wybór drinków różnego typu i można było spróbować coś więcej niż tylko czysta. Polecam wszystkim, którzy się zastanawiają nad takim pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramm
ja jestem za!!!! slubowalam w ubieglym roku w lipcu oboje bylismy zadowoleni a goscie zachwyceni drinkami;) znajomy meza skasowal nas nie duzo (alkohol kupowalismy sami) a maz do tej pory ma w telefonie zdjecie zapelnionego bagaznika alkoholami o wartosci okolo 700 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tramm
i przy okazji nam sam barman poradzil zeby nie koniecznie kupowac oryginalne alkohole typu jakies rumy czy temu podobne tego i tak nie widac jak drink jest zmieszany a wyczuc tez sie tego nie da po wymieszaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wychodzilam za maz w czerwcu mielismy barmana i byliśmy super zadowoleni goście też:) jesli chodzi o koszty to ta atrakcja kosztowała nas 2000 lub 2500 nie pamietam dokladnie bo mąż placił i kupował z barmanem alko- w tym sa koszty alkoholu+różnych pierdół do dekoracji typu wiśienek + zaplata dla barmana. Wesele na 200 os doroslych +50 dzieci dla nich robil ''drinki'' z soków Facet był sam i dawał sobie super rade chociaż robote miał non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie również był barman na weselu - rewelacja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Airada
Na moim weselu byli super barmani z firmy BarCocktail. Ja i mój mąż oraz goście byliśmy bardzo zadowoleni z efektownego pokazu, a także ze smaku i dekoracji samych drinków. Polecam chłopaków tu macie namiary: http://www.BarCocktail.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka44
byliśmy na weselu w Rzeszowie i byli barmani z Jarosławia , żadnego show nie robili . wystawiali około 12 drinków , mnie najbardziej przyciągało do baru ich Mojito , bardzo dużo aromatycznej mięty, barman-wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na weselu byli barmani,robili drinki ale niezbyt był popyt,za to pokaz odstawili rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_mala
Moje wesele obsługiwał młody ale fajny, wesoły barman Tasty hehe :) Pyszniutkie drinki, duża kolejka była do baru, ale chłopak się wyrabiał świetnie. Polecamy z mężem :) http://tastypolewa.pl/barman-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela_mala
Moje wesele obsługiwał młody ale fajny, wesoły barman Tasty hehe :) Pyszniutkie drinki, duża kolejka była do baru, ale chłopak się wyrabiał świetnie. Polecamy z mężem :) cena mocno do zaakceptowania jeśli chodzi o to co otrzymaliśmy :) http://tastypolewa.pl/barman-na-wesele/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat może odgrzewany ale może się komuś przydać. My z mężem też mieliśmy barmanów u siebie na przyjęciu. Goście byli zachwyceni. Barmani przygotowali szczegółowy spis tego co mamy zakupić (dali nam do wyboru albo oryginały albo zamienniki). Za rozsądną cenę udało nam się naprawdę dobrze wyposażyć bar. U nas na weselu bar był główną atrakcją :) nawet my przygotowywaliśmy z mężem drinki - super to wyszło na filmie. Firma z Płocka jak się nie mylę. Kontakt do nich http://www.bar-barmani.com Nie wiem czy nadal są w takim składzie jak u nas, ale jeśli tak to naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkarra
u nas barmana nie było i tez było super wesele;) kac rano u większości gości był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Post archiwalny! Wtedy to była nowość, teraz na każdym weselu jest barman.W Łodzi jest taki P.Tomek który szampany otwiera szabelką, zionie ogniem i serwuje wspaniałe drinki.POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanwesele
odpowiem tu na jedno pytanie które dostaję w mailach dotyczących obsługi barmańskiej wesel. Piszą do mnie młodzi że może jednak zrezygnują z drink baru ponieważ będzie piwo :( piwo to jest kolejna atrakcja dla Panów !!! a Panie jeżeli na weselu jest drink bar to piją ... Mojito ,sex on the beach , malibu i wtedy Panie są zadowolone ::) pozdrawiam www.barman-wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmanwesele
odpowiem tu na jedno pytanie które dostaję w mailach dotyczących obsługi barmańskiej wesel. Piszą do mnie młodzi że może jednak zrezygnują z drink baru ponieważ będzie piwo smutas.gif piwo to jest kolejna atrakcja dla Panów !!! a Panie jeżeli na weselu jest drink bar to piją ... Mojito ,sex on the beach , malibu i wtedy Panie są zadowolone :usmiech.gif pozdrawiam http://www.barman-wesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaMlodaaaaa
Tak jak kiedyś stół staropolski był hitem na weselach, tak teraz jest nim barman :) u mnie również go nie zabrakło a nawet było dwóch :-) Nasi goście byli wniebowzięci gdy Panowie serwowali im podpalane i dymiące drinki, nawet moja 78-letnia babcia spróbowała kilku z nich:-) Po prostu rewelacja! Poza tym Panowie są przemili :-) Polecamy: www.facebook.com/BarBarmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmoncik
Proszę tutaj - http://www.weselezklasa.pl/zlecenia-weselne/ Zostawcie zlecenie, człowieka znajdziecie. Z tym akurat specjalnego problemu nie ma, bardziej raczej chodzi o brak odpowiedniej kasy, bo jednak zakup alkoholu to spora kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marykax
Barman na weselu to naprawdę świetna rzecz. Co prawda jeszcze to nie standard weselny, ale już coraz częściej się pojawia. U mojej kuzynki ostatnio była ostatnio ekipa z http://angeleffectbar.pl/ i naprawdę wypadli świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , U nas z zona byli bracia barmani z Brothers-bartenders, dawali świetne drinki i co najważniejsze mieli świetne podejście do naszych gosci. Jak przychodzilismy pogadac do rodziny do co chwile pytali skad ich wzięliśmy, bo sa dobrzy. Nie wiem czy maja swoja stronę internetowa, ale nam polecila ich znajomai pisalismy na maila brothers-bartenders@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydziwiacie, a na końcu i tak was obgadaja, a wy będziecie spłacać kredt wzięty na wesele:-) hahaha!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się nawet długo nie zastanawialiśmy z mężem. Dziewczyny - to naprawdę świetny pomysł i nawet całkiem nie drogi. U nas było dwóch barmanów i super się spisali. Goście tylko bardzo żałowali że nie było ich na poprawinach. Możemy ich naprawdę polecić. www.bar-barmani.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka miała barmanów z firmy http://craicford.pl/, też sie dlugo zastanawiała bo wiadomo koszty ale oplacało sie bo drinki zrobiły furorę no i ludzie o wiele chetniej pozowali do zdjec z kolorowym drinkiem niz z kieliszkiem wódki, ogólnie była bardzo zadowolona i goście tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy na weselu w czerwcu - był barman i praktycznie caly czas kolejka gości. Z tego co wiem, to młodzi wcale tak dużo pieniędzy na barmanów nie wydali - kupowali zamienniki, np. rum z lidla zamiast bacardi itp. www.pannymlode.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×