Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
achajka27

barman na weselu

Polecane posty

Gość eliza077
Sama planuję wesele, które odbędzie się za pół roku i czytam właśnie o atrakcjach weselnych, w większości artykułów na pierwszym miejscu jest właśnie taki pokaz barmański na weselu. Też chyba wybiorę taką atrakcję, znalazłam nawet już kogoś kto oferuje takie coś: http://ekstra-bar.pl/ , mam nadzieję że gościom się spodoba , a wy mieliście kiedyś okazję być na takim pokazie barmańskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandi51
Zamawiając drinkbar nie zapomnijcie o tym, aby zapewnić odpowiednie schłodzenie alkoholu. Godnym polecenia producentem jest https://elod.pl/ Zamówiliśmy suchy lód na nasze wesele. Napoje były bardzo dobrze schłodzone, a dodatkowo barman wyczarował dymiące drinki, które były dużą atrakcją dla naszych gości :) Koszt niewielki, a efekt naprawdę wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek

Tak na moim weselu miałem przyjemność gościć dwóch Panów. Rewelacja dość spora grupa weselników oblegała bar. Chłopaki całkiem fajnie zabawiali gości, co róż jakiś pokaz, drinki smaczne na życzenie, rewelacja. cocktail-space.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaa123

Barman na wesele to świetny pomysł - nie każdy przecież chce i może pić wódkę czy w ogóle alkohol. My zdecydowaliśmy się na usługi barmańskie z tego względu, że kilka naszych koleżanek i kuzynek było w ciąży, mieliśmy też sporo dzieciaków. Drinki bezalkoholowe cieszyły się ogromną popularnością. Jeśli chodzi o koszt takiej atrakcji, to my w Warszawie płaciliśmy około 2000 złotych. Korzystaliśmy z https://www.naszbar.pl/1_10_wesela.html - polecamy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala1988

Czy opłaca sie barmana? Oczywiście zależy jaka to ekipa, u nas bylo Barman for you i z szczerym sercem moge ich polecic w razie czego podsylam stronę www.barmanforyou.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanta

Faktycznie jeśli już zamawiać barmana na wesele to niech to będzie coś wyjątkowego a nie tylko polewanie drinków przez pół nocy. Byłam na weselu gdzie był drink bar razem z pokazem barmańskim Krzysztofa Drabika, to ten gościu z Mam Talent, jest naprawdę rewelacyjny, na żywo to jeszcze lepiej wygląda niż w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest barman na weselu, to goście cały czas podchodzą do baru. Czasem tworzy się kolejka, czyli w gruncie rzeczy tak naprawdę, zamiast tańczyć, czekają na drinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 5.02.2024 o 10:38, Yerura napisał:

Jak jest barman na weselu, to goście cały czas podchodzą do baru. Czasem tworzy się kolejka, czyli w gruncie rzeczy tak naprawdę, zamiast tańczyć, czekają na drinki.

Zgadza się i o ile komuś zależy na zabawie tanecznej, zamiast standing party, to lepiej przemyśleć ten wybór, żeby na parkiecie nie królowali starsi jak na dzień dziadka:P

Edytowano przez NatiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez Clara_K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×