Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubasekx3

**dieta STILLMANA** - PODOBNO 7 KILO W 7 DNI! ***** kto sie do mnie przylaczy???

Polecane posty

Ja stosuje dietę teraz do 20 węgli, ale ostatnio się nie ważyłam, więc nie wiem jak to wpływa na mnie. Jutro się zważę i napiszę. Życzę też Tobie wytrwałości, bo trzeba coś ze sobą zrobić przecież he, he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety dzisiaj rano 60,9 kg (z powietrza?), jestem załamana, ale czekam na @, więc może dlatego. w obwodach +/- cały czas tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatkaaa
Cześć dziewczyny! Czy któraś z Was jeszcze zaczyna stillmana? Ja dzis pierwszy dzień ale nie wiem czy wątek jeszcze żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowaHogata
ktos sie dolaczy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella61
Witam, Ja dziś zaczynam tą dietę mam nadzieję że uda mi się bo już wielu sposobów próbowałam zawsze kończyło się na niczym, więc trzymajcie kciuki :D mam nadzieje że ktoś jeszcze się dołączy :D Startuje z wagą 75kg, chciałbym zrzucić co najmniej 8 kg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90kilo
zaczynam jutro, waga 90 kg. 174 wzrostu, kyo fie przyłączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90kilo
uroki pisania z telefonu, Kto się przyłączy do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90kilo
No to zaczynam. Rano ważenie; waga 90 kilogramów. Dietę będę robiła seriami. Od niedzieli do piątku stillman,później zdrowe niskokaloryczne jedzenie. I tak do celu pon-piątek stillman... Dziś zjedzone śniadanie 9.30 : 200 gram piersi z indyka duszonego na oliwie z oliwek bez soli, przypraw. Kolejny wpis dziś po 40 minutach rowerka stacjonarnego i kolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90kilo
Pierwszy dzień za mną zjadłam około 700 gr mięsa duszonego na oliwie z oliwek. samopoczucie ok, troszkę tylko osłabiona byłam i nie chciało mi się ćwiczyć. Jutro już zabieram się za ćwiczenia, ciekawe jaką wagę jutro zobaczę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90kilo
dzis waga 89,30 kg. woda zaczyna schodzić :) walczę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90kilo
Dziś waga 88,40 kg. jedzenie 500 gr łososia na caly dzien i dużo wody, herbaty zielonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.. jeśli nie uda mi się schudnąć do świąt na mojej diecie wielkopostnej to po świętach zrobię tą. byłam na wielu dietach i chciałam powiedzieć że na samym dorszu też jest super ale zrzuciłam tylko dwa kg bo obsmarzalam go w panierce, mięsa panierowanego nie lubię więc nie będzie problemu, chyba że z nerkami bo byłam na podobnej i po 10 dniach pobolewaly mnie nerki, tylko jadlam tłuste mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90kilo
kolacja puszka tuńczyka w sosie własnym +3 łyżeczki oliwy z oliwek +2 jajka sadzone smażone na oliwie z oliwek. Jutro znów ważenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość90kilo
86,50 kg. dziś jadę na jajkach i tuńczyku w sosie własnym z oliwą z oliwek, samopoczucie super, energii masa i mało chce się jeść. Jutro jem zdrowo, a od poniedziałku znów stillman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9999
W sumie zaczęłabym to za 5 dni, ktokolwiek by chciał ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam plaże naturystów latem. Pewnie że warto spróbować i się śliczne opalić w całości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×