Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubasekx3

**dieta STILLMANA** - PODOBNO 7 KILO W 7 DNI! ***** kto sie do mnie przylaczy???

Polecane posty

Gość Grubasekx3

Witajcie, Juz od ponad roku probuje sie odchudzic do swojego wymarzonego 55 kilo. Gdy zaczynalam wazylam 68 kilogramow. Dzisiaj waze 60 kilogramow przy wzroscie 170 cm. Podobno to waga IDEALNA, ale chcialabym poprostu nie miec tego tluszczu, pokazywac nozki i wg. Niedawno odkrylam diete stillmana ktora polega na jedzeniu miesa i tylko miesa przez 7 dni. http://diety.pozmu.net/diety-ekspresowe/dieta-stillmana-i-ketogeniczna.html Pomyslalam ze bym jadla mieso przez 7 dni a potem przeszla na diete south beatch. Potem bym juz normalnie jadla. Czy ktos sie do mnie przylaczy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasekx3
Biore ja od poniedzialku :) kto ze mna/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasekx3
bede czekac az w koncu sie ktos odezwie hehe :) no przecierz po to zalozylam nowy topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RewolwerImelonik
to jestes na kopenhaskiej czy stilmana? ja na stilmanie dzis pierwszy dzien dieta super i szybko sie chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki222x
a co tam sie je na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki222x
wódka ma zero weglowodanów?? cos mi sie nie wydaje,przeciez ma w cholere kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki222x
whisky tez zero?? eee jakos w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaa
gdyby naprawde ta dieta dziala to od poniedzialku bym sie na nia zdecydowala cdzisiaj i jutro pije tylko maslanke ,kefir i warzywka:) ale ta dieta mnie zaciekawila ,nigdy na nia uwagi nie zwrocilam -czy ja bym mogla jes na niej nogi z kurczaka grilowane? (ze skorka) takie jak w sklepie mozna kupic? kupialbym sobie calego kurczaka i jadlabym clay dzien:) i oczywiscie cwiczenia ale az jestem w szkou zeby to bylo porownywalne do glodwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaa
jeszcze nic nie jadlam poczytalam o niej i mam ochote na nia juz dzisiaj zaczne najpierw trening 1,5 godiznki na rowerku a pozniej zjem kurczaka:) w jednych zrudlach ma byc chude w innych moze byc samozne grilowane hymm.. sama juz nie wiem,ale opinie ma dobre musze wyprobowac waga na dzisiaj 74,7kg 167cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineczka8
dziewczyny nawet sie nie zastanawiajcie ta dieta jets zajebista:) robilam ja w dwoch seriach pierwsza- 7 dni 6kg po ok 2 tygodniach mniej restrekcyjnej ale zdrowej na ktorej schudlam 4 kilo znow powtorzylam ale 10 dni i schudlam 6kg:) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodtillo
a ile tego mięsa jnależy jeść w ciągu dnia????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocodrillo
A może jakiś przykladowy jadłospis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa22221
ja jestem na niej wlasnie drugi dzien ,kielbach nie wolno ,wedlin tez sie nie powinno,ja wczoraj jadlam zolądki gotowane i kupilam sobie kurczaka z rozna ale zjadlam tylko piers bez skory oczywiscie,dzis zjadlam gotowana piers z kurczaka a na obiad bede miala serca gotowane drobiowe,a jutro bede miala wiepszowinke gotowana. narazie sie nie wazylam mam do schudniecia ok 6 kg,no zobacze co z tego wyjdzie jutro sie z waze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karineczka8
pilam duzo zielonej,czerwonej i zioolowej herbatki woda, a mieso jadlam piersi z kurczaka, wolowine, i kurczaka grilowanego bez skory tlustej -bylo ciezko i monotonnie ale lepsz eto od glodowki bo przynajmniej nie chodzi sie glodnym i bezsilnym-a efekty podobne bo organizm wchodzi w stan ketozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaa
jutro zaczynam w weekend mi nie wyszlo:( musz esie wziasc w garsc bo inaczej juz zawsze bede tlusta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeczytałam, ale co można pic? można kawe z mlekiem? kawe bez mleka, herbate? czy wode? wode sama czy z cytryna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karineczka a jaka mialas wage wyjsciowa i jaki masz wzrost? a jakie macie sukcesy na ten diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaa
kawe mozna mleka raczej sie nie powinno:) no woda z cytryna tez ok, i herbatki same bez cukru - ja osobiscie odrobine mleka do kawy dodam jutro startuje ktos chetny? mozna tez jesc mieso kurczaka wedzone..to tylko tydzien da sie rade- to dziala podobno jak glodowka wiec i tak jest super..ale sama przetestuje i podam wage...codzienna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa22221
dzis mój trzeci dzien ,narazie pól kilograma mniej , ale mysle ze po dzisiejszym dniu powinno lepiej ruszyc waga w dól, bo czytalam ze dopiero po dwóch dniach organizm przechodzi w stan ketozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolik3322
jest ktos jeszcze na tej diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa22221
no nastepne pól kilo mniej, ta dieta tylko na mnie dziala ,i jak dla mnie, nie jest monotonna bo jem rózne rodzaje mies.jeszcze z 5 kilo i bede happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesjaa
po jednym dniu mam kg mniej:) i dalej ciagne..choc nudno, bede na niej dopuki bede widziala zadowalajace efekty -pozniej po tym miesie planuje na kapusciana przejsc dzisiaj na wadze 73,3kg i tak ostatnio mi spadlo 3 kg od ograniczenia jedzenia i cwiczen na rowerku-choc nie zawsze wychodizlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa22221
kesja- to super ja planuje ją ciągnąc dopuki nie bede wazyc tych upragnionych 50 kg.a pózniej bede pomalu wprowadzac warzywa np ,bede sobie robila salatke z pomidorow ogorkow do tego ser mozzarella salata lodowa cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! szukałam opinii o tej diecie ale niewiele tego. czy ktorejes sie udało zrzucic pare kg? jest moze ktos kto stosował ta diete całe 7 dni albo dłuzej? moze ktos wie jakie miesa mozna jesc. moze byc smazone np czy tylko gotowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elena26
Hej, dzisiaj zaczęłam. Czy ktoś stosuje tą dietkę, żebym mogła się przyłączyć? Co do pytania o smażenie mięsa to jedni mówią że wolno, inni że nie, ale ja kiedyś byłam na Atkinsie, który działa podobnie i nie żałowałam oleju, a chudłam szybko. Tego typu diety działają przez ograniczenie ilości węglowodanów, tłuszczem nie trzeba się przejmować :) A mięsa możesz jeść wszystkie, bo mają 0g węgli, ryby też, tylko niektóre przetworzone kiełbasy mogą zawierać jakieś dziadostwo, bo nigdy nie wiadomo co tam do nich nakładli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyo
bralam ja schudlam 6 kilo a efekt jojo byl 8 nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos kto stosował dłuzej niz 7 dni prawdopodobnie w szpitalu lezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna26 trojmiasto
hej ja stosowalam diete stillmana 14 dni rowne jadlam chude mieso ryby na parze i na oleju smazone rowniez bez panierki wolowinke gotowana pycha!!schudlam dokladnie po 14 dniach 8 kg i potem przeszlam na zdrowa diete wszystko ale malo i schudlam kolejne 8 kg w miesiac teraz sie trzymam juz kilka miesievcy regularnie 2 razy w tygodniu chodze na basen przy dzieciach tez duzo roboty jest wiec naprawde sie trzymam nie przytylam i jem wszystko ale nie opycham sie jak kiedys i ograniczam slodycze chociaz czasem jak mam chec to zjem jedno czy 2 ciastka nauczylam sie nie obzerac poprostu jak kiedys cala czekolada narazi itd pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×