Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kontrahent

1000 PLN na miesiąc

Polecane posty

na równi ze mna w kierunku do nizej. nie jest moim podwladnym, mamy tego samego przelozonego, ale jak jest moj pomysl kontra jego to on zawsze przegrywa. a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ ONE22 & like-it Nie mam kompleksów w stosunkach z kobietami, tylko konkretne oczekiwania. Zęby myję codziennie, regularnie odwiedzam dentystę. Intelekt mam przeciętny i też nie mam na tym tle kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam przeczucie ze kontahent
jest z Poznania a nie z Wrocławia jak wcześniej napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eksperyment prowokacyjny uważam za zakończony ;-) Przy tej okazji odkryłem nowy rodzaj perwersyjnej przyjemności (z racji miejsca mógłbym powiedzieć: erotycznej): obserwowanie wyraźnego podniecenia u niektórych tu obecnych :classic_cool: Dodam także, że bywają tu naprawdę piękne i sensowne kobiety :-) Zdolność do rozumnego przyswajania tekstu u większości \"bywalców\" jest taka, jak w całym naszym społeczeństwie :-O minimalna! O czytaniu \"pomiędzy wierszami\" nie warto nawet wspominać. Cieszę się z nowo zawartych znajomości. W samych tylko głosach można się zakochać ;-) Wszystkim dziękuję za udział w \"zabawie\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
@kontrahent obnażyłeś się :D Pozdrów ode mnie poznańskie koziołki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Czyli nie muszę Ciebie ratować :D od dziwnych pomysłów zresztą i tak pewnie nie jesteś ani z Wrocławia ani z Poznania, bo po co niby miałbyś prawdziwe miasto podawać i nikłe są szanse na spotkanie - zreszta jestem tylko projektem kafeterii ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiek811
czyli jak kontrahent? teraz moge sie z Toba umowic na kawe spokojnie, bez obawy przed skladaniem bardziej lub mniej spodziewanych ofert seksualno -towarzyskich? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiek811
to dobrze :) jakos tak lzej na duchu ;) a swoja droga znalam za czasow studenckich znalam jedna dziewczyne ktora dzieki swemu sponsorowi calkiem niezle sobie zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kontrahent szukaj w Rosji tam bieda to za tysiaka możne się uda :o :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×