Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kontrahent

1000 PLN na miesiąc

Polecane posty

I są :) Pięknie wypisane na czerpanym papierze, schludnie złożonym na cztery i zapakowanym w satynową kopertę. Wszystko razem owinięte szkrałatną wstążeczką i zapieczętowane lakową pieczęcią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbys 1 zamienił na 5
to bym sie zgodzila :) pracuje jako sprzedawca w sklepie sportowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@baarbapapa Każda czynność, której się podejmujemy, musi nam się w jakiś sposób opłacać ;-) Bezinteresowność także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@jakbys 1 zamienił na 5 4 razy po 4 godziny = 16 godzin = 2 dni robocze = 5000 PLN 1 dzień roboczy 2500 PLN w miesiącu jest ok. 20 dni roboczych 2500 razy 20 = 50000 PLN (pięćdziesiąt tysięcy) Nieźle zarabiasz w tym sklepie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
tak? A tak z ciekawości... niejaka Matka Teresa opiekowała się chorymi pewnie dlatego, że liczyła na wyniesienie na ołtarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsor ma to do siebie
ze placi wiecej niz pracodawca, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita-12
zgodzę sie za 2,5 tys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ Sponsor ma to do siebie Nawet jeśli tak jest, to ja, jako sponsor decyduję o tym ile chcę zapłacić i czy mogę sobie na to pozwolić ;-) Nie mam pojęcia ile zarabia sprzedawca w sklepie sportowym, ale kilkunastokrotna przebitka nie wydaje się być na moją kieszeń ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsor ma to do siebie
czyli Cie na mnie nie stac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@anita-12 Dopuszczasz negocjacje? @brum malachitowa obsadka ze złotą stalówką @Sponsor ma to do siebie Tak, nie stać mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita-12
kontrahent ile Ty proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
bardziej interesująca jest twoja odpowiedż na pytanie dlaczego... W końcu to ty napisałeś zdanie: Każda czynność, której się podejmujemy, musi nam się w jakiś sposób opłacać Bezinteresowność także Ja twoją teorią usiłowałam tylko wytłumaczyć postępowanie Matki Teresy :D Po tym, co mi z tego wyszło sam możesz zauważyć, że cóś z tą teorią nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita-12
czyli ile??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@baarbapapa Moja teoria ma się całkiem dobrze :-) Widocznie mateczce sprawiało to przyjemność. Taką wewnętrzną ;-) Nawet masochiści czerpią przyjemność ze swojego bólu i upokorzenia, choć nam wydaje się to absurdalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@anita-12 Jeśli nie umiesz, albo nie chce Ci się czytać, to odpadasz z castingu :-O Nie interesuje mnie wyłącznie sam sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita-12
kontrahent nie będę wertowała strony wstecz i szukał jak nie możesz napisać to nie! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baarbapapa
Tu chodzi o seks a nie o zbawienie świata. Brum, nie spłycajmy człowieka do seksu. Mnie interesują motywy - nawet jeśli są to motywy dotyczące seksu, a raczej podejscia do seksu. Nic nie dzieje się bez powodu... Mam wrażenie, że usadowiłaś się w roli kibica i tak bardzo oczekujesz tej transakcji że sprowadzanie dyskusji na nieco boczny tor cie po prostu nuży bądź irytuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita-12
kontrahent to ja CI pisze 2,5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×