Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
onadotcom

cwiczenia wzroku metoda Batesa - kto ze mna?

Polecane posty

Gość Dr Setab
Jesteście pewni, że są to sprawdzone metody? Czy były przeprowadzane odpowiednie badania i chodzi mi o badania w XXI wieku a nie przedwojenne. Czy jesteście na tyle w temacie, że piszecie takie poważne tezy? Udzielacie sobie nawzajem rad a nie wiadomo co z tego może poważnego wyniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr krusher
dr setab - ale pierd-lisz jak lekarz,albo nawet gorzej uhhhhuuu bardzo się boimy,co z tego wyniknie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figufka
oczywiście że metoda laserowej korekcji wzroku jest bezpieczna, zabieg trwa kilka minut i jest w pełni bezpieczny, poczytaj sobie trochę o tej metodzie a też będziesz miał rozeznanie w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...Tylko ,że wada wzroku często wraca po zabiegu laserowym, sprowadza sie do tego samego,czyli nieprawidłowego patrzenia I braku umiejętnośći relaksacji. I co wtedy zrobisz? kolejne 6 patyków na stół? Oczywistym jest ,że na takim koniku najchętniej się jedzie lekarzom. Dlaczego nikt nie wspomina o tym ,że np głodówki wpływają dobrze na stan widzenia, o tym ,że urynoterapia leczy wszystkie dolegliwości człowieka :) Ci którzy odważyli się skorzystać z "przedwojennych " metod Ba! nawet prastarych gdyż stosowane były tysiące lat temu -wygra walke o własne zdrowie i nie zajrzy więcej do apteki. Tak ,potwierdzam ćwiczenia oczu działają już po pierwszych próbach. W Polsce panuje przekonanie i wiara w lekarzy...Polacy poddaja się ich metodom jak króliki, społeczeństwo polskie jest jednym z najbardziej "naszpikowanych " chemią apteczną. Doprawdy nie wiem skąd to przekonanie ,że medycyna ,która funkcjonuje niewiele ponad sto lat jest wiarygodniejsza od tego co cała ludzkośc zgromadziła w doświadczeniach poprzez tysiące lat. Polecam wszystkim czytanie for , tutaj na szczęscie ludzie dotknięci problemami potrafią sobie nawzajem pomóc, z własnego doświadczenia. Wiele przypadłości wyleczyłam samodzielnie unikając lekarskiego noża. Myślcie samodzielnie,szukajcie,dopytujcie. Świat dąży do tego by ludzkośc przestała myśleć i kirowała sie tym co mówia masmedia-co już niestety po części się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voltuss
Nie znałem tych ćwiczeń, ale tak teraz patrzę to chyba faktycznie warto! Oprócz tego jakie suplementy przyjmujecie mozecie napisac? Polecono mi Lutezan oparty na wyciagu z aronii i luteinie czy ktos bral?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2009 o 16:58, Gość hondita napisał:

WITAM! Również robię ćwiczenia tą metodą. Ćwiczę już około 3 miesiące i mam podobnie jak Ty takie "prześwity" że widzę lepiej. Czasami nawet jeśli uda mi się odprężyć całkowicie, widzę bardzo dobrze, przez dłuższą chwilę. Podobnie ćwiczyłem na tym "lustrze" do astygmatyzmu. Początkowo podchodziłem do tego bardzo sceptycznie, gdyż gdzieś wyczytałem, że tej wady wzroku nie da się żadnymi ćwiczeniami poprawić. Potem jednak doszedłem do wniosku, że skoro kiedyś tej wady nie miałem, a potem była mała i stopniowo narastała, to znaczy że i ją można chociażby zredukować. Wybieram się niedługo skontrolować wzrok, z czystej ciekawości. Staram się wogóle nie nosić okularów i muszę przyznać że odkąd ćwiczę i regularnie robię palming, moje oczy stanowczo mniej się męczą. Polecam wszystkim!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega ćwiczenia dla astygmatyzmu na "lustrze" dr. Batesa?? Macie jakiegoś linka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy był ktoś może u Siergieja Litwinow, chodzi mi czy zna ktos jakies ćwiczenia na astygmatyzm??

Slyszałem o ćwiczeniu przy LUSTRZE, ale chciałbym sie bliżej dowiedzieć na czym polega to ćwiczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×