Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LaraPasicons

Różowa koszula u chłopaka?

Polecane posty

Gość niespelnionaALA
Ale po co od razu wysmiewac. Np jeslu juz chlopak chodzi w garniaku (co tez czeste chyba nie jest) to jasniuta rozowa koszula do garnituru stalowego, brazowego, czy chyba najlepiej granatowego wyglada mega ok. Ja nie wiem o co tym facetom chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Nic na to nie poradzicie, że kryptogeje boją się założyć różową koszulę. Boją się, że ta koszula zdradzi ich głęboko skrywane pedalstwo. Natomiast mężczyzna pewny swojej męskości założy delikatnie rózową koszulę do np. granatowego garniaka, założy różowy krawat do czarnej koszuli. Oczywiście, przesadzić nie można i różowa marynarka nadaje się tylko do rewii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różowa koszula jak najbardziej OK! Tylko nie krótki rękaw!!! Rękaw w koszuli eleganckiej zawsze powinien być długi! Fajnie wygląda podwinięty jeżeli jest upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwon@
Tak jak i u kobiet - nie każdemu we wszystkim ładnie :) Znam kilku facetów którzy chodzą w różowych czy innych pastelowych koszulach i wyglądają super, a nikt nie podejrzewa ich o inną orientację. Znam też takich, których w tym nie widzę i już... Wszystko zależy od "całokształtu" osoby - wygląd, zachowanie, styl ubioru itp. Za to nie podoba mi się moda na chłopaków, którzy wyglądają jak dziewczyny - rurki, kuse koszule, okulary, torebki i włosy bardziej zadbane niż moje. Ok, jeśli ktoś faktycznie się w tym dobrze czuje, ale ja widzę facetów na każdym kroku bo "taka moda"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiście nie lubię, choć najgorzej chyba wygląda na panach, którzy trochę brzuszka mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdel
Od kiedy krowy umieja gadac(pisac)? Kup mu ta lekko rozowa i basta! Na fotce widac lekka poswiate rozowego koloru i taka koszula jest dla faceta OK. Jestem facetem dosc konserwatywnym, ale nie nazwalbym takiego czlowieka pedalem czy gejem, dlaczego? Homoseksualista jest sie z innych powodow a nie ubioru. Oni sami ubieraja sie jak zwykli ludzie, bo takimi sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j123
nie nie nie i jeszcze raz nie!!! rozowy kolor jest tylko dla dziewczynek do lat 7!!!!! facet ktory dal wsadzic sie w roz to pantoflarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to w jednym utworze bylo.. Ja w różowym swetrze nadal będę mezczyzna,a pi*zda ze zlota kieta nadal jest pi*zda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajaca sie na modzie
Faceci ktorzy zapieraja sie przed różem sa zazwyczaj zakompleksieni i zdaja sobie sprawe z braku swojej meskosci. Prawdziwy facet wyglada w jasnym różu cudownie! Nie słuchajcie opinii wiesniakow. Tyle na temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasqual
W UK biala , niebieska I jasno rozowa koszula to podstawa garderoby meskiej. W Polsce to jeszcze lata uplyna nim faceci naucza sie podstaw ubioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również idę we wrześniu na wesele w różowej sukience, a mój chłopak w jasnoróżowej koszuli i nie widzę w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×