Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Co dzisiaj takie pustki cały dzień?pewnie ciężko pracujecie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzis lenia ... ale gdzie reszta dziewczyn ? ;) ja sie dzis troszke zmartwilam bo sutki przestaly mnie bolec :( mam nadzieje ze to normalne jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Izia mam zuzi mnie też bolą zdecydowanie mniej wiec nie denerwuj sie niepotrzebnie ,a z drugą córeczką to w ogóle mnie nie bolały.Dziewczynki powiedzcie mi lepiej czy wam troche brzuszek urósł bo ja jestem zszokowana moim,jest taki jak miałam z córeczkami w 4 miesiacu a jestem dopiero w drugim ,biodra i uda tak samo cienkie piersi tylko nabrzmiałe a brzuch normalnie szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia piersiami się nie przejmuj, ja się strasznie martwiłam bo u mnie to w tym względzie nie ma żadnych zmian piersi są takie jak przed ciążą-dalej małe, miękkie i nic, nawet sutki, mnie nie boli...lekarz powiedział, że to nic złego, że każda indywidualnie to przechodzi a i nawet ta sama kobieta może mieć inne objawy przy kolejnych ciążach, także ja się trochę uspokoiłam:) szczęśliwa ja też ma taki brzuch, jestem w szoku normalnie wygląda to tak jak typowy ciążowy brzuszek ale gdzieś tak w 5 mies tak myślę, bo to moja pierwsza ciąża, ale to chyba są wzdęcia z resztą mam problem z tym żeby się załatwić więc może to od tego...ale faktycznie nieżle to wygląda,hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Jeśli chodzi o wagę to z obiema dziewczynkami przytyłam 22 kilo,ogólnie preferuję zdrową żywność wiec nie wrzucałam w siebie żadnych śmieci,a moja waga początkowa przed ciążami to 54 kilo przy wzroście 170 cm,Z Wiki wróciłam do swojej wagi w 3 miesiące po porodzie a po Oliwi już po dwóch wchodziłam w swoje spodnie,także ja nie przejmuje sie kilogramami wcale jednego co mi brakuje to mojego aerobiku który prowadziłam przed ciążą co wieczór oprócz weekendu ,u mnie w wiosce jeszcze prowadze ale tylko licze noi robie układ z dziewczynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Migotka ja też mam problem z załątwianiem jak pewnie wiekszosc z nas ,ale na to nie ma złotego środka bo na każdy organizm działą coś innego.U mnie dużo jabłek i maślanka na noc,a i tak załątwiam sie tylko raz dziennie a przed ciąża trzy razy:)))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa ja raz w tygodniu:( mam z tym duży problem, nic mi nie pomaga, a gin powiedział, że przepisze mi jakiś syrop,ale to dopiero po 3 mies, a do tej pory męcz się kobieto:) naturalne sposoby na mnie nie działają chociażbym najadła się kapusty, śliwek i cholera wie czego jeszcze, a do tego zapiła to mlekiem czy kefirem to i tak mi nie pomaga,ehhh poza tym ja jestem niska, więc raczej nie chciałabym dużo przytyć, ale myślę, że to nieuniknione;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
To ja jeszcze tak szybciutko sie z Wami przywitam. Pracuje i poki co nie zmieni sie nic przez najblizszy miesiac, bo nastepna wizyte mam za 4 tyg. No i oby nic sie nie zmienilo, bo to znaczyloby ze nie jest dobrze. A dzis bylam na wizycie, widzialam moje Malenstwo i serducho :) I nic zupelnie mi nie jest, tylko: -jestem senna -czesto siusiam -miewam napady glodu z mdlosciami -mam wielki brzuch - ale p.dr powiedziala, ze jedno jest :P Cale szczescie nie mam problemow z wyproznieniem, ale ja zwykle rano na sniadanie to albo musli z mlekiem albo jogurcik i juz :) Z tym podnoszeniem to wiecie roznie, jak bylam poprzednio w ciazy, to nie wolno mi bylo podnoscic butelki 1,5 l z woda, a jak dzwignelam mleko, chleb i jakas mineralna na zakupach to dostawalam takich boli ,ze mi sie odechceiewalo, no i generalnie lezalam... A teraz moj starszy Skarb ma 14 kg i kocha jak Mama poniesie, pokaze przez okno, no krotko mowiac po prostu podnosze te moje kochane 14 kg (choc zawsze juz mniej i ostrozniej) i nic :) Wiec tu chyba wszytsko zalezy od stanu zdrowia i stanu ciazy. No nic to idziemy sie kapac bo rano na 7.30 do pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki w sprawie zatwardzen ... polecam codziennie jogurt z surowymi platkami owsianymi + jabluszko i siemie lnianie :) pomaga :) a mnie dzis smutno! jedno dziecko ma dla mnie dzis wierszyk z okazji dnia matki a drugie dziecko ... mialo sie dzis urodzic :( moja kochana emilka!!!! tak mi zle................... aha sutki znow dzis bola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia dla Emilici a Ty sie nie smuć - Emilcia tam patrzy na Ciebie z chmurek i niechce by Mamusia byla smutna ... przecież ONA zrobiła wszystko by tak nie było... właśnie Tego wyjątkowego DNIA dla Ciebie. buziaki dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane mi jakims cudem udalo sie pospac do 9 niestety odrazu jak wstalam pojawily sie te cholerne mdlosci... nie wiem jak dlugo to zniose, ale moze to przez antybiotyk na zeba....., tak sobie leze i mysle ze za rok ebde obchodzic te wspaniale swieto fajnie bo to moje pierwsze dziecko izia nie smuc sie prosze wiem ze latwo mowic, ale mysle ze Bog poprzez to dziecko, ktore teraz nosisz pod serduszkiem chcial Ci wynagrodzic cierpienie, ktore przeszlas po starcie Emilki [ * ], ona napewno na Ciebie patrzy i nie chcialaby zebys sie smucila, a pozatym smutek niekorzystnie wplywa na malenstwo w brzuszku, no glowa do gory ciesz sie z wierszyka dla kochanej mamusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki :) macie racje :) ale to taka pustka ze nie da sie jej opisac .. a jaki masz antybiotyk ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co na bazie ampicyliny podobno niegrozny dla ciazy, amotaks sie nazywa, ale sa to wielke piguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Izia mam zuzi doskonale wiem co czujesz ,tyle że mój aniołek miałby teraz 4 latka a boli jakby odszedł wczoraj ściskam cię mocno,jestem z toba całym sercem!!!! zatroskana1 witaj w klubie wielkich brzuchów,mówie wam dziewczynki mam naprawdę duży a biodra i uda stoją w miejscu na szczescie,a piersi dzisiaj naprawdę bolą i nawet mi trochę urosły,ale to akurat bardzo mnie cieszy bo ogólnie nie mam prawie wcale,hehehehe.... Migotka normalnie szok raz w tygodniu sie załatwiasz???????współczuje naprawdę,ja najdłużej 2 dni nie byłam to czopek sobie zafundowałam bo tak mnie kuło w brzuchu i w ogóle czułam jakbym połknęła kamień normalnie nie wyobrażam sobie wytrzymać tydzień,jeszcze przy takiej ilości jedzenia co pochłaniam jelita by mi rozerwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowa świeczka
Witam Was wszystkie dziewczyny! Podczytuje was od jakiegos czasu ale dopiero dzis postanowilam sie odezwac. Byc moze jestem w ciazy... no wlasnie... byc moze... Mieszkam w UK, ostatnia @ mialam w kwietniu tylko za cholere nhie moge sobie przypomniec czy przed czy po swietach bo juz 3 lata sie staramy o dzidzie i przestalam liczyc dni cyklu itp. robilam juz 3 testy, 3 dni pod rzad z porannego moczu i na kazdym tescie widac dwie krechy. Wszystko byloby jasne gdyby nie to ze te krechy pojawily sie dopiero po 15-20 minutach!!! A na testach wyraznie napisali zeby nie sprawdzac po 10 minutach. W sobote jade do Polski wiec na pewno od razu pobiegne do swojego gina ale do tej pory chyba zeswiruje. Jestem strasznie senna ostatnio... zawsze moglam przesiadywac do 1-2 w nocy a teraz o 19 oczy mi sie same zamykaja, mdlosci i zgage mialam tylko w jednym dniu... myslalam ze umrę, teraz mam takie jakby lekkie mdlosci ale nie caly dzien i sama nie wiem czy to ciazowe mdlosci czy moje urojenia. Nie wiem co myslec, wiem ze gdybym byla w ciazy to po tylu dniach testy od razu wykazalyby ciaze... ehhhh :-( ale z drugiej strony zrobilam juz tyle testow w swoim zyciu i na zadnym nawet po godzinie nie wyszla druga kreska.... :-( zwariowac mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowa świeczka
acha, i wszystkie testy byly z innej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzowa świeczka trzymamy za Ciebie kciuki, abys mogla dolaczyc do naszego grona...daj znac jak sie sprawy maja...osobiscie nie wiem co o tym myslec, bo mi szybciutko druga krecha wyskoczla, a mocne sa te krechy cy takie bledziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzowa swieczka :) nie pamietasz kiedy mialas ostatnia @ wiec moze nawet grubo przed 30 kwietnia :) wiec to moze wczesna ciaza i dlatego krechy wychodza pozno ... ale wychodza :D trzymam kciuki zeby to wlasnie byl bobasek :) :) :) napisz koniecznie jak bedziesz juz w Pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka87
dziewczny pomozcie zacofanej w technice kobiecie nie wiem co robic bo cala klawiatura mi sie poprzestawiala , np pomieszalo sie y z z itd. ledwo co moge cos napisac wiem ze cos sie wciska, ale nie pamietam co to byl za przycisk ps nicka tez musialam zmienic bo hasla nie moge wpisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowa świeczka
migotko zrestartuj komputer i wszystko wroci do normy :-) Sama juz nie wiem, tak dlugo sie staralismy az wreszcie okazalo sie ze moj maz ma bardzo kiepskie wyniki nasienia i dalismy sobie spokoj na jakis czas, dlatego nie pamietam kiedy mialam okres... ale dam sobie glowe uciac ze w okolicach 10-20 maj, na pewno nie pozniej. Na pewno dam znac jak tylko czegos sie dowiem. Uciekam sie zdrzemnac zanim maz z pracy wroci, Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arbuzowa świeczka
aa a krechy sa mocne zwlaszcza ta ostatnia tzn robiona dzisiaj rano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka87
kochana moze jest jeszcze po prostu za wczesnie na test, proponuje powtorzyc za pare dni, bo to rzeczwiscie moze byc ciaza czego Ci z calego serca zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migotka87
ide troche polezakowac,papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzowa świeczka ja bym ci radziła zrobić badanie beta hcg pewniejsze niż test, u mnie gdyby nie jego wynik to ginekolog by zarodka nie zauważył bo była to wczesna ciąża ok 2,5-3 tydz.a test też wyszedł dwuznaczny. pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Ja do lekarza ide w poniedziałek.Troche sie denerwuje bo ja mam z mezem konflikt rh,mam nadzieje ze na badanie nie jest za póżno.Ma moze któraś z was taki konflikt??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) dlugo mnie nie bylo ale zmeczenie daje o sobie znac:( nie chce mi sie nawet siedziec przy komputerze bo nie mam na to sil:( mdlosci mam tez bardzo czesto nasilaja sie najbardziej wieczorem ale wytrzymuje:) czytalam ze u Was podobnie mam nadzieje ze minie to jak najszybciej:) u mnie dodatkowa przyczyna braku sil moze byc anemia niestety. Co do apetytu mam maly ale upycham cos w siebie. Zazdrosze tym dziewczyna co moga jesc:) Czy Was tez odrzucilo do jakis potraw napojow? mnie kawa moglam ja pic do upadlego a teraz z dala ja omijam:P Dzis dzien mamusi za rok juz nasze maluszki beda sie tulic do nas:) Trzymajcie sie cieplutko dziewczynki dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×