Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość cali87
Hej Hej kochane dziewuszki !:)Byłam dziś u ginekologa... szczerze jestem rozczarowana powiedział mi ze nie możne stwierdzić jeszcze czy jestem w ciąży.. ;/ W sumie zbadal mnie pytal sie kiedy ostatni okres itd.. Przepisal kwas foliowy.. Zrobiłam ponowny test w domku i wyszly ponownie dwie kreseczki:) Wiec sama juz nie wiem co mam myslec.. Mam wizyte dopiero na 4 czerwca ale chyba zwariuje do tego czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali87
Dopisuje sie do tablelki :) cali87 - pomorskie - data ostatniej miesiaczki 16.04.2009 termin porodu-Styczeń 20, 2010? Nie wiem jak to jest ale na kazdym portalu inaczej mi oblicza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
Czesc dziewczyny :) Izia gdzie tam po wizycie - Ty bedziesz wczesniej bo ja dopiero po 20... Rozumiem Cie doskonale, w nocy spac nei moglam... Nic wiecej nie pisze, boje sie jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cali pewnie jeszcze jest za wcześnie aby zobaczyć dzidzię podczas zwykłego badania usg też może nie wykazać wczesnej ciąży-wszystko zależy od sprzęty i dobrego oka gina, u mnie w5/ 6 tyg od ostatniej @ też nic podczas badania nic nie było widać, podczas usg gin dopiero po dłuższej chwili znalazł pęcherzyk także nie martw się:) izia, zatroskana dajcie znać co i jak, ale wierzę, że wszystko będzie dobrze ja zaraz właśnie dzwonie do gina, aby umówić się na wizytę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tam z Waszym apetytem w ciąży- ja mam ogromny ,ciągle bym jadła,już przytyłam kilogram:( boję się co będzie dalej...jem, bo usprawiedliwiam się ciążą,do tego brak ruchu-wcześniej biegałam a teraz nie mam na nic siły, kompletnie nic mi się nie chce...eh masakra poza tym mam straszne zaparcia, w ogóle nie mogę się załatwić, z chęcią wypiłabym jakąś herbatkę przeczyszczającą ale chyba to niewskazane jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki melduje ze bede mama :) mam w sobie sliczna kruszynke :) z bijacym serduszkiem :) pecherzyk ciazowy ponad 1,8 cm co wskazuje na 6 tyg i 5 dni ciazy (o 3 dni starsza niz przewidywalam) rosnij moja kruszynko zdrowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nastepna wizyta za 3 tyg chyba 6 czerwca :) uffffffffffffffffffffff :) Zatroskana trzymam kciuki :) Migotka ja sie narazie nie waze :) raz mi sie chce jesc a raz nie chce... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia gratuluję! strasznie się cieszę:):):) niech kruszyna rośnie zdrowo!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia skoro ostatnią @ miałąś 05.04.09 a ja 25.03.09 czyli 11 dni wcześniej to wychodzi na to, że ja jestem jakoś w 8 tyg skoro Ty w 7 ?:) jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej logiczne to co napisałam, ale byłam przekonana, że jestem jakoś tak w 6/7 tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko na moje oko jestes w 9 tyg tzn w jego trackie np 8,1 czy 8,4 tyg :) ja dzis mam 6,2 tyg wiec jestem w 7 tyg jak sam powiedzial gienk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cali jestes w 10 dni mlodszej ciazy wiec gin mogl nie widziec :) zaczekaj te 10 dni i powinnas ujrzec piekne serduszko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe izia a to Ci niespodzianka...muszę śpieszyć się do gina, bo becikowego jeszcze nie dostanę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia mama zuzi to mile, ale ja juz nie wroce:( w piatek mam zabieg, jestem w rozsypce, wpadam w czarna otchlan, coraz glebiej i glebiej nie wiem co to bedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cali87
Izko mam nadzieje ze tak bedzie::) Juz jak sobie pomysle ze nosze pod swoim serduszkiem maleństwo robi mi sie cieplo na serduszku:)Ciesze sie bardzo...Dziekuje za słowa otuchy:) Migotko co do apetytu ja mam narazie z nim problem bo mam mdłości straszne przez caly dzien..niby chce mi sie jesc ale jak juz cos wezmę blisko ust i powącham to mnie odrzuca.. ;/ Migotko herbatek przeczyszczajacych lepiej nie próbuj.. moga Ci jeszcze zaszkodzić lepiej nie ryzykować..Zjedz jakies lekkie warzywa owoce..poczujesz ulge pij wode niegazowana.:) Powiem Wam ze juz zauważyłam u sibie ze zmieniają mi sie smaki na to co lubiłam wcześniej teraz mi nie podchodzi..W y tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przyłączam się choć sama w to nie wierze, z moich obliczeń wychodzi styczeń,to było by moje 1 maleństwo choć zawsze chciałam żeby się to trafiło na wiosnę :(, do mnie jeszcze nie dotarło pewnie jak poczuje kopanie lub będzie na tym świecie to uwierzę. u mnie jeszcze nikt nie wiem o tym-też się bałyście za 1 razem bo ja strasznie...jestem przerażona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniosia
iza mama zuzi - GRATULACJE :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Tak strasznie sie ciesze!!! Ja ide za tydzien w pon na wizyte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola -odezwij sie do mnie pisalam Ci na maila, ale nie wiem, czy uzywasz tego adresu sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
Nola ---> bardzo mi przykro, przechodzilismy przez to z Mezem trzy razy... Zadne slowa teraz nie pomoga, kazde bedzie jeszcze bardziej bolesne i denerwujace... Ale Kochana bardzo Cie prosze - nie poddawaj sie, odpocznijcie, dojdz do siebie fizycznie i psychicznie i probujcie. A wierze, ze sie uda. :) Buzka! Daj znac jak sie czujesz po, czy wszystko z Toba dobrze. A ja wrocilam od gina :) Hmm... Chyba za wczesnie umowilam sie na ta wizyte, ale tak mi sie wydawalo, ze juz ta ciaza taka dluuuuuga :D Wiec ostatnia @ mialam 6.04. wiec dzis rowne 6 tyg. Na usg pecherzyk 12,7 mm odpowiada 6,2 mm - przewidywany termin porodu 9.01.2010 roku :D Cialko zolte jest, zarodek malutki widoczny, serduszka nie widzialysmy :( Ale umowilam sie na za tydzien :D Taka jestem :P Bardzo sie ciesze Pani dr mnie uspokoila i maysle, ze bedize ok. Jutro kolejne zmartwienie... Jedizemy z moim starszym dzieckiem na badania. Bedzie usypiany... nic Wam nie pisalam, ale wlasciwie to martwi mnie rownie bardzo jak moje drugie Malenstwo. Trzymajcie kciuki, oby bylo wszysko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatroskana - wez sie zaczernij kobieto bo Ci mowie ze wpadnie jakas wredna pomaranczka i bedzie pisac w twoim imieniu jakies glupoty!!! ... Moja coreczka tez miala narkoze (migdalek) myslalam ze umre ze strachu :( ... trzymam kciuki za starsze dzieciatko i gratuluje widoku mlodszego bobaska :) :) :) yupiiiiii Nola kochanie czas leczy rany ... zobaczysz zawsze po burzy wychodzi slonce :) teraz jest i pusto i smutno... sciskam Cie!!!! wyjdziesz z tego a wiesz jak ? najlepiej szybka kolejna ciaza :) posowa roza - jakie wiesci ???? milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... przylaczam sie do Waszego watku u mnie byla taka sytuacja 8 kwietnia mialam ostatnia@, ale juz przed nastepna robilam testy bo wiedzialam ze kochalismy sie w owulacje, te przed miesiaczka wyszly dwa pozytywne ale ze slaba druga kreska, w dniu spodziewanej miesiaczki bylam u gina jeszce nic nie widzial ale nie wykluczyl to byl 8.05 w ten sam dzien zrobilam beta hcg wynik grubo ponad norme wtetdy poszlam z tym wynikiem do niego pod wieczor i wtedy powiedzial ze bardzo prawdopodobna ciaza to byl piatek, kazal mi zrobic zwykly test w pon i wtedy byly jzu dwie grube krechy, do rej pory nie mam potwierdzonej u lekarza ale ide pojutrze a usg mam umowione na 26, wedlug obliczen to 6 tydz i 5 dni, to moja pierwsza ciaz i tak bardzo sie boje, tyle naczytalam sie na tych forach ze juz powoli glupieje, bolaly mie piersi ale od dwoch dni jakos spokoj i martwie sie czy wszystko ok bo niektore twierdza ze od tego zaczely sie u nich poronienia, mam lekkie mdlosci ale nie wymiotuje no i senna chodze, a jak to jest u Was? ktos ma podbne obawy?? u mnie wedlug kalkulatorow to termin na 13 stycznia pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Izia, Zatroskana---> gratuluję dobrych wieści! :) Nola❤️ Witam nowe mamusie 🌻 A u mnie... Wczoraj byłam na ponownych badaniach beta HCG. Po południu zadzwoniła doktorka i podała piątkowy i wczorajszy wynik razem. No i oczywiście wszystko jest w porządku. Jupi :D 4tc, ciąża wewnątrzmaciczna prawidłowa, na badania ponowne w tym usg mam przyjśc początkiem czerwca. A co do objawów to bolą mnie cyce, jestem dziwnie wiecznie zmęczona i włączył mi sie jakiś stop przy jedzeniu. Niby nic mi nie jest ale jakbym zjadła choć kęsa więcej to bym chyba zwymiotowała. Ale jest w porządku. Musze się czuć dobrze i być w formie bo cały czas pracuję i nie chcę iść na zwolnienie. Budzić się mamuśki i meldować tu!!! Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia mama a ja sie tak bioje ze na usg(4 tydz i 5 -6 dni) nie bedzie serduszka:(byłam w piatek na usg i był pecherzyk ale na zarodek było zawczesnie.lekarz powiedział ze pecherzyk jeszcze do konca o niczym nie świadczy mam wizyte na 10 czerwca...strasznie sie lekam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche namotałam .na usg byłam w 4 tyg i 5-6 dni.był pecherzyk 6 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula z tymi objawami tak jest to norma! raz sie poteguja a raz slabna :) dopisz sie do tabelki :) modar tez tak zaczynam miec :) ze niby taka glodna jestem a jak wezme do buzi to rosnie ... :) hiii ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidychna bylas w 4,5 czy w 4,6 tyg a ja 6,5 ... masz 2 tyg roznicy... bardzo wczesnie bylas... nie denerwuj sie na zapas!!!!! bedzie dobrze! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia mama zuzi niby wiem, ale czytajac te wszystkie fora to zwariowac idzie, mam nadzieje ze na usg za tydzien tak samo jak ty zoabcze bijace serduszko maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×