Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość Miniosia
Nola - kochana.. jestem z Toba calym sercem....... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Dziewczynki ja zakładam topik o tej nazwie a tu sie okazuje że juz tak wiele as jest.Dolanczam sie do was. Nola jestem z tobą i uwierz mi wiem doskonale co czujesz ,przezyłam to co ty w 13 tyg. ciąży mając 8 miesieczna córeczke potem zaszłam w ciąże 3 mieś po poronieniu u urodziłam bez problemów dróga córcie.Teraz dziewczynki maja 3 i 5 latek a tydzień temu test pokazał dwie kreski.Wizyte mam 1 czerwca troche sie denerwuje ale i wierze ze wszystko bedzie dobrze.Buziaczki!!!!!i wpiszcie mnie do tabelki prosze jeśli możecie.Ostatni dzien mies. 10 kwiecien,data porodu 17 styczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak nie urok to s***...dziewczyny nie miałam neta, zresztą dalej go nie mam, korzystam z innego komputera, bo mam takie zaległości u Was, że hoho... zaraz biorę się do czytania, bo trochę zdążyłyście napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
czesc Migotka!!ja też jestem w tym samym tyg co ty.Kiedy masz wizyte u gin???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
pomyłka ale to przez twoj opis pod spodem ,hihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa witam Cię serdecznie...faktycznie muszę zmienić opis tylko, ze ja sama nie wiem w którym jestem tyg. od daty ostatniej @ to wychodzi mi przełom 7/ 8 tyg a od prawdopodobnego zapłodnienia właśnie jakoś 6 i sama się w tym gubię jak to policzyć;/ Nola nie napiszę nic innowacyjnego bo po prostu brak mi słów i strasznie mi przykro,tulę Cię...jeśli w ogóle wolno mi coś radzić to ja chyba jednak bym poczekała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:( dziekuje wszystkim za mile slowa, jest mi niewyobrazalnie ciezko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nola kochanie brak mi słów, by opisać jak mi przykro...strasznie głupio mi się w ogóle wypowiadać w takiej sytuacji, bądź dzielna...czas leczy rany...na pewno doczekasz się swojego maleństwa...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytałam, że toksoplazmoza jest chorobą odzwierzęcą, której aktywnym nosicielem są koty. Dokładnie zakażenie może nastąpić przez bezpośredni lub pośredni kontakt z odchodami kota.Czy toksoplazmozą można zarazić się od psa? pytam, bo szczerze nie wiem, czytałam tyko o kotach a mam 2 psy więc to mnie zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nola...widzę,że jest Ci strasznie ciężko...zdecydowałaś już co zrobisz? czy poczekasz ten tydzień czy raczej nie dasz rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cali87
Migotoko dziekuje za zaproszenie :)Oto Wiec jestem... Wczoraj dowiedzialam sie ze jestem w ciazy robiac test... wyliczylam 5 tydzien ciazy.. Juz mam wiecej obaw i trosk niz szczescia ale mam nadzieje ze ten portal i Wy kobietki mi pomozecie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!! witam nowe koleżanki :)) U mnie kolejne zmartwienie.. czuje, że mam gorączke, nie wiem bo nie mam termometru, ale dzisiaj już pójdę kupić.. Zatroskana mówiła, że może to być problem. Wczoraj robiłam sobie mnóstwo okładów i dziś już na pewno jest lepiej. A jak jest u Was z bólami głowy? macie jakieś? Nola 🌻 ja będąc na Twoim miejscu, jednak zrobiłabym ten zabieg jak najszybciej się da... O ile byłoby na 100% pewne, że nie da się nic zrobić... Ściskam Cię mocno i chociaż teraz te słowa to pewnie i trywialnie zabrzmią, to wiem że będzie dobrze, że będziesz miała upragnione dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchatki:) Mam pytanko ; czy macie jakieś dolegliwości ciążowe?Bo mnie zastanawia czemu u mnie nic nie ma CAŁKOWICIE NIC.Oczywiśc iew mnie to cieszy jak juz pisałam jest to moja 3 ciąza ale to jest tak że za każdym razem wygląda to inaczej. W tej ciązy czuję się na prawdę super; ciekawe jak będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam narazie nic nie jest :) ale nie chce zapeszyc ;) Ale czytalam ze moze sie zaczac od 6 tygodnia dopiero a ja koncze 5. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
Czesc Mamuski zwlaszcza nowe :) flałer pałer --> Kochana ja pisalam do Noli, ze musi uwazac na wzrost temp bo to moze znaczyc ze zaczyna sie jakis stan zapalny i to byloby zagrozenie dla niej jesli faktycznie ciaza jest martwa. Natomiast jak wszstko ok to oczywiscie tez trzeba miec reke na pulsie, wiec idz po ten termometr :) Ja im blizej wizyty coraz bardziej swiruje... Nic mi nie jest, nie boli mnie brzuch, nie bola mnie jakos strasznie piersi, niedobrze mi jest tylkojak jestem glodna, i tyle. Niby dobrze,ale wolalabym miec jakis monitoring wewnetrzny zeby wiedziec ze wszystko ok... :D Ech chyba zwariuje do jutra... Jak tam po niedzielnym leniuszkowaniu?? My bylismy nad woda - odpalilismy grilla :D bylo super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Czesc dziewczynki!!!!!!Ja była dzisiaj u baci na imieninach i w 3 godzinki przeczytałam świetna książke ,była naprawde wciagajaca jak bedziecie sie nudzić to polecam naprawde.....Tytuł "Od złudzenia do Prawdy" a napisałą ja dr.Glorii Polo.Wspaniała książka!!!!Po za tym jutro do pracy sprawdze pogode jaka będzie i uciekam do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą :) Co do dolegliwości, to ja zdążyłam zaobserwować: - bolesność piersi od samego początku - pryszcze - większa ilość śluzu- raz rzadki raz gęstszy - senność, zmęczenie - częstsze oddawanie moczu- ale ostatnio dużo wody tez piję. - czasami mnie tak mdli, jakby mi niedobrze było - lekkie bóle brzucha i prawej pachwiny.. - czasami bóle głowy, ale to chyba od zmian pogodowych - no i ogólnie czuje się jakaś brzydsza :/ Jest taka fajna strona www.hormonki.pl, podobna do www.28dni.pl. tyle że bezpłatna i tam fajnie można sobie wszystkie objawy, wizyty u lekarza, zażywane leki itp. zapisywać. Także polecam, tym bardziej, że dziewczyny stamtąd są naprawdę ekstra i bardzo pomocne :) Ja jeszcze tydzień do pracy i mam 10 dni wolnego :D, bo dzieci w szkołach kolejny half term mają, a ja pracuję akurat w angielskiej podstawówce :))) Pozdrawiam Was mocno 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Odkryłam dzisiaj że jestem w ciąży. Pierwszej, chcianej, planowanej i wyczekiwanej przez 1.5 roku. Strasznie sie cieszę i strasznie się boję. Jutro wchodzę w 5tc. U lekarza jeszcze nie byłam bo nie mieszkam w Polsce, tylko w Irlandii a tu wszystko wygląda inaczej... Według wyliczeń termin powinnam mieć gdzieś na 24 stycznia. Ale na razie nie chcę jeszcze zapeszać. Wciąż nie mogę uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle sie wczoraj napisalam i mi wcielo wrrrr :( witam nowe kolexanki dopisujcie sie kochane do tabeleczki wg osttaniej @ :) dzis mam usg ale wieczorem jak se wspomne o tym to az mnie w gardle drapie ... normalnie bede sie bala spojrzec na monitor :( po tym wszystkim oj bede sie bala... ale dzis chwila prawdy przede mna! ale kurde belek termin porodu wypada w rocznice smierci mojej coreczki wiec musi byc dobrze bo ona nie dopusci do tewgo zebym znow cierpiala... tak sobie to tlumacze :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk.......................31.03.09......10. 01.10 ..........? annbar............UK......................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08 .01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom..............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole..............04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...................07.04.09.......1 4.01.10..........? izia...............bb................05.04.09..... .....09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? szczesliwa.............................10.01.09........17.01.10...........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10....... ... amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........? zatroskana ??? modar ??? Cali87 ??? Aoife ??? dopisalam brakujace dziewczyny do tabelki :) Nola ja wciaz wierze ze jeszcze wrocisz do nas kochanie! sciskam Cie mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki wpadłam tylko się przywitać,aby Was nie zaniedbywać...zaraz lecę na uczelnię(studiuję dziennie;/) nie mam też neta, tak jak pisałam wczoraj korzystam z nieswojego kompa...buziaki ps. co do bóli głowy to miałam straszne migreny już od paru dobrych lat, głowa bolała mnie codziennie(!) a teraz od kiedy jestem w ciązy ani razu mnie nie zabolała, jakież to cudowne uczucie:) ale nie zapeszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minotka
Witajcie kochane.. Trymam mocne kciukasy za dzisiejsze wizyty i czekam z niecierpliwoscia na znak :) :) :) Nie odzywam sie ostatnio, bo... boje sie... Za tydzien ide na usg - jak zobacze moje wyczekiwane, najcudowniesze, ukochane serduszko - to dopisze sie do tabelki... Jak na razie podczytuje.. Witam wszystkie nowe mamusie :* Nola ... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniosia a nie Minotka
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki!!! ja mam termin na21 stycznia 2010:) Pozdrawiam i wszystkim mamusią gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 5 godzin do prawdy ... buuuuuu boje sie ... :( posowa roza - jestes pewnie juz po usg! chodz do nas i melduj :) zatroskana - to samo , juz pewnie po wizycie!!!! pumka odezwij sie! mam nadzieje ze plamienia ustopily! alka witaj w klubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×