Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

anulka tez wariowalam do wczoraj, rozumiem Cie doskanale :) ... od dzis spokoj i oczekiwanie na dobre wiesci w 12 tyg :) tak pragne zobaczec ze moje dziecko jest zdrowe ... niby statytycznie sie nie trafia tej samej parze to samo a jednak... pojde z wielkim strachem za 5 tyg na usg ... ale teraz spokoj i tylko spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liiiduchna - moge Ci napisac tylko tyle, ze jak na ten tydzien ciazy, to Twoj pecherzk ma idealne wymiary! jesli Cie to pocieszy - w mojej poprzedniej ciazy w 5 t i 3 d (+/- tyd)mialam pecherzyk 6,5mm, osiem dni pozniej widac juz bylo cialko zolte i zarodek. Dziewczyny, nie dajcie sie zwariowac! Mimo ogromnego bolu jaki teraz przezywam, musze Wam powiedziec, ze im bardziej sie denerwujecie, tym bardziej szkodzicie swoim malenstwom! kazdy niepotrzebny stres niesie ze soba zagrozenie dla dzidziusia :( Wiem, to glupio zabrzmi, szczegolnie w moim wpisie.. ale co ma byc, to bedzie.. Zrobcie wszytsko, zeby z ta ciaza zwiazanych bylo jak najwiecej cudownych wspomnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy! jak ja Wam zazdroszczę braku apetytu, ja to mogłabym jeść non stop,pomimo,że mam mdłości;/ ...fakt-odrzuciło mnie od niektórych potraw, nawet tych które przed ciążą uwielbiałam, a jak czuję zapach kawy to tragedia,zaraz zaczyna mnie mulić...ale wiecie co mi się wydaję, że ja tak jem po prostu dlatego, że w ciąży rzuciłam fajki, jestem z tego ogromnie dumna...na początki było bardzo ciężko,zwłaszcza że wszyscy w koło palili, ale dałam rade dla mojego skarba, a teraz jak czuję dym to bierze mnie na wymioty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ciężko powiedzieć, lekarz poinformował mnie, że pęcherzyk ma 4 tyg, ale od ostatniej @ to był już 6 tydz. więc różnie liczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczesciej lekarze mowia ze ciaza ma X tygodni od OM mnie potweirdzil w polowie 7 tyg :) trochu posprzatalam i brzuch mnie boli wrrrr a ja dzis zjadlam 2 kwasne jablka a za godz 2 deski z pasztetem i ogrkiem zielonym i kawa - jakos mnie nie odrzucilo od kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz na 100% moze potwierdzic ciaze i najczesciej zaklada karte jak widzi na usg pecherzyk ciazowy a w nim zywy zarodek tzw z akcja serca. Wtedy ciaza na 100% jest stwierdzona przez gina. a ja dzis ide na USG . na 16. 00 Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia byłam w czwatym tygodniu i chyba 6 dni...musze zobaczyc na zdjeciu na stopce corula jakos mnie pocieszyłas tymi słowami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi gin stwierdził ciąże ale karty nie założył, bo powiedział, że jest za wcześnie, idę w tym tygodniu zobaczyć co tam się dzieje czy jest już zarodek i bijące serduszko, bo na pierwszej wizycie był sam pęcherzyk...jak Wy wszystkie strasznie się boję...ona z opola trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mnie najbardziej martwi- to,że czuję się tak jakby cofnęły się wszystkie objawy typu mdłości omdlenia i takie tam-miałam to na początku a teraz echo:( poza tym kompletnie nic się nie dzieje z moimi piersiami -zero bólu, podrażnienia sutków, nic nie urosły ani się nie napięły są takie jak przed ciążą...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś do ginekologa zobaczymy co powie ale wydaje mi się że to chyba za wcześnie, ost.@ 18.04. ale od 2 tyg czuje ból w podbrzuszu o różnych porach dnia ale codziennie czy to normalne??? to moja 1 ciąża i trochę się tym martwię?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane mamusie :) Widze wszystkie mamy takie same zmartwienia!:)Dziewuszki głowy do góry!:) Na pewno bedzie wszystko dobrze :) Migotko to ze sie cofneły objawy to dobrze podobno sa tylko na początku :) Ja mam nadzieje ze mi sie tez cofna bo juz mnie mecza te mdlosci... Kokoszkanata trzymam kciuki!!:) Ona z opola w sumie sa rozni lekarze ginekolodzy jak zauwazylam... Izia mama zuzi! Ty ino odpoczywaj a nie za sprzatanie sie bierzesz jeszcze sie kochana nasprzątasz:)! Buziaki kochane milego dnia :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JT
A ja juz wiem od ponad tygodnia, tescik, pozniej krew no i badanie. Ale usg dopiero na pocz czrwca bo tydzien temu bylo zbyt wczesnie Mam nadzieję ze wszytsko będzie dobrze:) Trzymam kciuki za wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa.....
Cześć dziewczynki!!Dzięki za wpis do tabelki i witam nowe mamusie. jeśli chodzi o stwierdzenie ciąży na 100% to najlepiej nie iść do lekarza wcześniej jak w 7 tygodniu.W 6 zaczyna bic serduszko ale lepiej przeczekać do 7 i wtedy bedzie pewność na 100% i nie bedziecie sie niepotrzebnie denerwować.Ja też rzuciłam fajki od razu jak zrobiłam test ale mi nie było wcale ciężko nie potrafiłabym zatruwac własnego dziecka nawet jak by mnie ciagneło,ale mni nie ciągnie jakos psychicznie mi odrzuca a jesli chodzi o jedzenie to mdli mnie owszem ale jem tak samo duzo jak przed ciąża mimo ze chuda jak palyk jestem,ale to juz nie długo bo w ciazy to mi biodra rosna i uda ,przynajmniej tak było z dwiema córeczkami.Buziaczki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JT witamy :) Szczesliwa nanaprawde bije od Ciebie pozytywna energia :D a ja sie martwie posowa roza :( nie odzywa sie :( buuuu nola - sciskam Cie mocno!!!! milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem zalamana bylam dzisiaj u lekarza i stwierdzil ze moja macica nie jest tak rzowinieta jak powinna zapisal mi luteine, tak mnie nastraszyl i jeszcze dal do zrozumienia ze moze rozwoj zarodka sie zatrzymal dopiero na jutro zalatwilam usg , rycze jak bob oszaleje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i nowe styczniowki:) Dlugo mnie nie bylo ale strasznie sie czuje nie mam na nic sily i brak apetytu:( dopiero popoludniu sie zmuszam do pierwszego posilu:( Izia gratuluje piekneko widoku niech kruszynka rosnie zdrowo:) U mnie wizyta byla bez usg skierowanie tylko na badanie krwi i za dwa tygodnie ponowna wizyta wiec duzo sie nie dowiedzialam. Anula22222 nie denerwuj sie prosze bo skodzisz malenstwu zobaczysz ze jutro wszystko bedzie dobrze zycze Ci tego bardzo. Dzis czeka mnie jeszcze meczacy caly dzien pracy powtorka tez jutro makabra jak ja wysiedze tyle godzin jak w domu ledwo zyje:( nic dziewczynki uciekam do pracy wroce kolo 21 to moze dam rade wejsc tu na chwilke:) trzymajcie sie cieplutko Mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posowa roza - no szkoda ze nie mialas usg ... anula tylko spokojnie!!! musi byc dobrze! a ja juz dzis sie umowilam na prenatalne do genomu w rudzie slaskiej w 12 tyg ciazy ... Boziu daj zeby bylo dobrze! to dziecko juz musi byc zdrowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka..........lubuskie............25.03.09........ 02.01.10...........? mama lena........wroclaw/manchester..27.03.09.....04.01.10....... ..? flaler paler.............uk................31.03.09......10. 01.10 ..........? annbar............UK...................31.03.09.... .. .07.01.10........? gosiaczek76.....Morąg...............01.04.09.......10 .01.10.........? martha..........wroclaw...............02.04.09........08 .01.10.......syn? aneta888.........kuj-pom............02.04.09.......0 8.01.10.......... ona..............opole.................04.04.09..... ...08.01.10.........corka pasowaroza......slask...............07.04.09.......1 4.01.10..........? izia...............bb..................05.04.09..... .....09.01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom.........08.04.09........14.0 1.10.. ........? szczesliwa.............................10.01.09........1 7.01.10...........? liiduchna..........elbląg..............10.04.09...... ..15.01.10...........? Karolinka .........kuj-pom..............10.04.09.......15.01.10.......? amikaaa........ ..UK.....................11.04.09........17.01.10........? zatroskana ??? modar ??? Cali87 ??? Aoife ??? Anula ??? JT ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana1
czesc dziewczynki- nic mi sie nie chce... i pewno gdyby nie to, ze Izia napisala o genomie to bym sie nie odezwala... po co chcesz robic takie badania? masz jakies wskazania? ja bylam tam na badaniach genetycznych. Ja sie zastanawiam nad takim usg 3d... Wy sie wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, izia samopoczucie ok, tzn już bez mdłości, co mnie z resztą trochę martwi, do gina się jeszcze nie umawiałam, bo nie mam wyników grupy krwi a kazał mi zrobić...w ogóle jakiś pesymizm mnie dopadł...buziaki, lecę do miasta po zakupy... cali87 co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana co do badania 3 d to myślałam nad tym, ale jeszcze zobaczę- trochę czasu jest- poza tym ja musiałabym jechać do innego miasta, bo u mnie nie robią:~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatroskana - moj podpis mowi sam za siebie... mam wskazania niestety ... w styczniu tego roku urodzilam chora dziewczynke na zespol downa :( nie przezyla porodu ... zreszta prenatalne badanie jest wazne! w 12 tyg !!!! pokazuje juz nie prawidlosci i sa one wskazaniem do dalszych badan jak testy pappa z krwi czy amniopiunckja (pobranie wod plodowych)... jest mi dzis zle ... wogole slabo sie czuje, zamowilismy dzis pomniczek dla Emilki :( wsytszko wrocilo jak bumerang ... ide spac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia to takie smutno, co napisałaś....wiem, że żadne słowa Cię nie pocieszą...ale teraz jest w Tobie nowe życie i jestem pewna, że urodzisz zdrową dzidzię, przeciez świat nie może być aż tak niesprawiedliwy! bądź silna🌻 ps. ja mam chyba jakąś deprechę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Z każdym dniem czuje, że będę musiała Was opuścić, mam tak złe przeczucia, że coś jest nie tak.. Poczytałam trochę i pooglądałam zdjęć usg i a ni razu nie spotkałam się z takim pęcherzykiem jaki ja mam :o Ja wiem, piszecie, żeby się tym nie sugerować, ale trochę to napędza stracha, tym bardziej, że znamy historię Noli :(, która miała podobnie. Zaczynam dzis 8 tydzien, oprócz bólu piersi nie mam innych objawów... Staram się myśleć pozytywnie, ale nie umiem :/ Izia... Straszne to, co musiałaś przeżywać.. I głupio mi, ale nie wiem, co bym zrobiła jakby badanie wykazało, że dziecko ma zespół downa.. boję się, że zdecydowałabym się przerwać tą ciąże... Więc dla mnie to już jesteś osobistym bohaterem Trzymajcie się dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaler pawer - kochanie kiedy masz usg ? poczatkiem czerwca? dobrze pamietam ? ja widzialam pecherzyki podluzne jak Twoj ... kurde nie mozesz sie wczesniej dostac do lekarza ? przeciez spokoj najwazniejszy! wiesz, ja przerwalam ciaze ... moja malutka gdyby miala tylko ta chorobe ale nie ... torbiel na pol mozgu, powazna wade serduszka :( kiedy wsadzali we mnie tabletki na wywolanie skurczy myslalam ze pekne z placzu :( ... byla slabiutka i urodzila sie martwa, widzialam ja z 10 minut ... to wymagaja duzo sily i determinacji do dalszego zycia. zmienilam sie ! nie jestem juz takim czlowiekiem jak keidysc ... dostalam kopa od zycia... teraz moj aniolek jest w niebie i czuwa nad nami! najbardziej mi zal mojej corki - zuzi, ilekroc widzi malutkie dzieci musi je dotknac i pogadac do nich... tak teskni za siostra... buuuuuuu :( teraz nie wie o ciazy, nie hcce zeby wiedziala, jak wsytsko bedzie dobrze to jej powiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. 4 czerwca mam wizyte, probowalam wczesniej ale nie da rady :/ sama nie wiem co myslec, bylam na tym usg w 5 tygodniu, wiec dosyc wczesnie, ale pecherzyk i tak byl duzy 12mm.. Tutaj znalazlam stronke, gdzie sa wrzucone zdjecia usg z roznych tygodni, tu akurat z 5 http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_content&task=view&id=9&Itemid=20 i w kazdym w sumie cos widać.. Izia u Ciebie musi pojsc juz wszystko dobrze, po prostu nie ma szans, zeby bylo inaczej. Limit nieszczęść wyczerpany na conajmniej 100 lat :D buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniosia
Iza mama zuzi - czytalam Twoja historie i plakalam.. Jak duzo musialo Cie to wszystko kosztowac, to wiesz tylko Ty i Twoi najblizsi.... Teraz juz musi byc dobrze i bedzie! Trzymaj sie :* flałer pałer ja bilam na usg... bodajże to był 5 tydz 4 dzien i rwniez nic nie bylo jeszcze widac.. Tylko pecherzyk - 14,1mm.. Nastepne usg w poniedzialek..Staram sie nie martwic - MUSI byc dobrze :) Trzymam kciuki! Anula... Nie załamuj sie - strasznie mocno pozdrawiam i sciskam.. Musisz wierzyc ze jest wszystko dobrze, bo nie mozesz sie tak stresowac.. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×