Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Arbuzowa,wysłałam Ci hasło. Izia jaka ja niemrawa:P Ale nauka to chyba mi sie nie skończy,bo pewnie czeka mnie kampania wrześniowa. Ja studiuję biologię i mam teraz sajgon. Buźki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski widze ze zaczynamy funkcjonowac.jakby co to prośba -w tytule wiadomosci na poczatku piszcie nick,bo potem ciezko bedzie dojsc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liducha hej :) wiecie co, ale jak chyba jestem uwsteczniona :D gdzie ja mam tego maila wpisać i to hasło, żeby wejść na pocztę ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienko usg genetyczne jest poprostu dokładniejsze od zwykłego.mierza rózne długosci,aby wykluczyc m.in.chorobę downa.babki tu sa bardziej oczytane w tych sprawach niz ja;) miniotka-nospa jest jak najbardziej wskazana w ciązy i nie stanowi zagrozenia-tak mój mówił arbuzowa-ahojjjjjjjjj:) kupiłam se kilo bobu i ide jesc:D TRZYMAJCIE SIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoejku liduchna ale zes mi apetytu narobila jak ja bym sobie bobu zjadla teraz to musisz sie podzielic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzowa:)ale masz fajny bebenek!!:D :D :D anula a gdzie twoje zdjecia bo z tego co kojarze to były? a za tym bobem to pół miasta zwiedziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduchna :) dziękuję, ale boję się co będzie póxniej skoro już teraz jest taki !!! :D A no właśnie a ja myślałam, że to tylko ja nie widze zdjęć anuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem chyba w ciazy jestem bo ciemna masa ze mnie! haslo dostalam od domi a gdzie link do strony ??????? to zesz ! zescie narobily mi smaka na bob! ide po zuzie do przedszkole i se kupie po drodze :) oj mniam mniam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wysłałam prośbę o hasło :) Izia mamo zuzi a to masz chudzielca :) Mój dwulatek nosi rozmiar 98 :D Co prawda wszystko za długie ale na szerokość ok :D zatroskana 🖐️ ❤️ wpadnij jak dasz rade ❤️ tafta śliczny brzuchas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Was ogladam :) Ale fajny ten pomysl :):) Ja zalacze swoje \"normalne\" zdjecie, a na weekend zrobie bziucha to dosle. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodałam swoje fotki, jakie wy wszystkie śliczne dziewczyny jesteście a ja taki wypłosz! hehe ja mam równo 10 t ale już nie mam mdłości ani wymiotów, też biorę czasem nospę- lekarz mi ją przepisał na samym początku, też nie mam na nic siły i jestem senna ciągle:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia-wchodzisz na poczte gmail,wpisujesz styczniowki i hasło i jestes w środku..chyba ze źle zrozumiałam twój problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na necie bylo : styczniowki@gmail.com to jest meil a nie strona ... ktora zaczyna sie na www... wiec gdzie ja mam was pogoladac ??? cosik ciemna jestem... przypomnina mi sie moja szefowa (uwaga inzynier informatyk z wyksztalcenia!) mowi do mnie dajac mi dokument \" wyslij to na www.xxxx.pl :D zamiast na xxx@xx.pl :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arbuzowa..... rozwalily mnie twoje foteczki sliczna z ciebie dziewucha ty mi powiedz . Ty masz teraz taki duzy brzusio juz??? w szoku jestem bosko to wytglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia wpisz ten adres email w wyszukiwarce google i wyskoczy ci stronka wtedy adres wpisujesz jako login no i nasze haslo i sie logujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu moich fotek nie ma nie wiem co sie stalo i tez nie wyswietlam sie po lewej stornie nie lapie sie w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma twoich fotek anula. wstaw je jako załącznik do maila i wyślij, ja tak zrobiłam i są. no brzusio to masz fajne arbuzowa truflo. a gmail to jest na górnym pasku na stronie google. wciskasz wyszukiwark e google i masz pasek film grafika wideo i na końcu prawie gmail.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa....
Czesc dziewczynki,w koncu jestem,nie mam kompa od dwóch tygodni troche mi sie za wami teskniło.teraz siedze u kolezanki i stukam ale wasze wpisy nadrobie pewnie dopiero jak brat mi kompa przywiezie,bo robił mi formata.Widziałam wasze zdjęcia,jestescie śliczne,a brzuszek to mam jak arbuzowa_trufla wydaje mi sie ze troche duzy jak na 10 tydzien zwłaszcza ze mam taki gdzies od 7tyg hehehehehe.Zdjecia wysle wam dopiero jak bede miec kompa.Z dzidzia wszystko dobrze miałam jedno usg i wszystkie badania,wiecie ja mam ten konflikt Rh z mezem i musze to kontrolowac,pierwsze WR negatywne.Sciskam was mocno i postaram sie odezwac jak najszybciej.Trzymajcie sie kochane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×