Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

mistralko dowiem sie koncem 12 tyg jak mam dlugo jeszcze brac ale mysle ze jak z zuzia ze do 20 tyg ale pewnie zjada z dawka do 1 :) anulko ło matko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula doskonale cie rozumiem, ja sie przeprowadzalam pod koniec kwietnia i teraz jakos w sierpniu odbieramy mieszkanie i bedziemy je urzadzac i znowy sie przeprowadzac. Ja luteine mam brac do okolo 20 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuchy, ja wpadłam tylko się przywitać, dziś strasznie źle się czuję...nie jest to nic związanego z ciążą po prostu dopadło mnie wstrętne przeziębienie, głowa mi pęka i nie mam na nic siły:( całuję Was! Liiduchna trzymam kciuki za Ciebie i pogodę! Wszystkiego dobrego kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduchna to juz jutro masz slub , ale super!! ja tez zycze Ci wszystkiego dobrego!! i pieknej pogody ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduchna wszystkiego naj naj i ślicznej pogody :) Bardzo bolą mnie plecy, całe, od krzyża po barki, nie mogę znaleźć sobie miejsca, w nocy nie mogłam spać i widzę ze ta noc będzie taka sama, na dodatek rwią mnie łydki, bolą biodra, pośladki, jakiś koszmar :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..nie mam siły kobiety....całą chate wypucowalismy...w miedzy czasie rozwozilismy alkohol i te sprawy do lokalu,owoce kupowalismy,ostatnie dodatki i mega zakupy dla przyjezdnych (bo u mnie zawsze w lodówce pusto;)teraz kosmetyka przedemną...golonko,maseczki,paznokcie bo jutro nie zdąze..bladam jak papier..tak to raz na dwa tyg na solarke chodziłam,ale w ciązy nie da rady...zaufam balsamowi z samoopalaczem;) wysypało mnie jak na złosc:)pocieszam sie tylko słowami gina ,ze niektóre kobiety wszystko by oddały ,aby je tak wysypało jak mnie;) ach i dziekuje wam laski za pamieć:)wiecie nawet nie czuje ze to bedzie moje wesele.. anula kiedy masz przeprowadzke???ja na koniec czerwca-mniej wiecej za tydzien. nie wiem czy jutro zdąze sie odezwac...słoneczko piekne wyszło:)trzymajcie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Szczęśliwa Młoda Paro, w Uroczystym Dniu Ślubu Życzę Wam miłości gorącej jak słońce, szlachetnej jak złoto, czystej jak łza i słodkiej jak miód oraz spełnienia Waszych wspólnych marzeń i planów. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO liiduchna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Właśnie wróciłam ze szkoły padało ale było cieplutko - duszno. I jutro kolejny egzamin. Narazie czuję się dobrze ale szybko czuję sie zmęczona nigdy tak dużo nie spałam. Teraz zmykam się pouczyć. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cześć dziewczyny ja się tylko przypominam, żebyście o mnie całkiem nie zapomniały ;) Trochę poczytałam ale na dobre dołączę jak mi to spanie przejdzie :) liduchna dużo szczęścia! Jutro mój synek ma 2 urodzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduchna 3mam kciuki, napwno pieknie wygladasz:))))))))))) no i Wszystkiego naj naj naj lepszego kochani:) przeprowadzka pod ko niec czerwca ale juz stram sie czesc gratow popakowac czesc wyrzucic, dzisiajjade do taty na urodzinki wiec caly dzien w drodze milego dnia sloneczko wyszlo wiec pewnie taki bedzie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liiduchna \"Radości małżeństwa to niebo na ziemi, raj życia, wielkie święto, pokój duszy,siła harmonii, ziemska niesmiertelność, wieczne rozkosze\"(John Ford) i tego wszystkiego Ci życzę na Nowej Drodze Życia. Dawno się nie odzywałam, bo miałam sporo pracy. Dziś mam szczytny plan zrobić przegląd w mojej szafie, bo rzeczy dużo, a w ponad połowie nie chodzę-musze zrobić miejsce no nowe ciuszki ciążowe:) Życzę wszystkim miłego dnia i mam nadzieję, że słonecznego. Jak tam dziewczyny z mdłościami? mi odpukać chyba powoli mija ten stan-choć czasami mnie jeszcze dopada w najmniej pożądanym momencie. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liiducha wszystkiego najleoszego na nowej drodze życia !!!!!!!!!!!!!!! u mnie w sierpniu pierwsza rocznica :) Klo sto lat sto lat dla synka !!!!!!!!! niech rośnie duuuży i zdrowy !!!!! ... A ja przedwoczoraj wylądowałam w szpitalu :(:( rano zaczęłam krwawić więc od razu po męża zadzwoniłam ,bo był w pracy i pojechaliśmy do przychodni. Stamtąd wysłali nas do szpitala w innym mieście, bo w naszej mieścinie nie ma szpitala. Zrobili mi 2 usg, przez powłoki i przez pochwę. Okazało się ,ze wszystko ok z dzidzią, bynajmniej tak mówili. No i tym sposobem pierwszy raz zobaczyłam moją kruszynkę :) Moje szczęście ma całe 27mm i jest najpiękniejsze na świecie :) ,a serduszko bije jak dzwon !! I muszę Wam powiedzieć, że jak na angielską służbę zdrowia i ciąże 10 tygodniową byli bardzo mili. babki mnie pocieszały, tłumaczyły itp i to w bardzo miły sposób. Niestety nie dostałam wydruków z podobizną kruszynki. Mimo, że zapewnialy że wszystko jest ok to mam stracha, czy na pewno. W pracy staram sie oszczędzać jak się tylko da. mam nadzieję, że wszystko będzie ok. I powiem Wam, że te 27mm daje mi tak popalić ,że szok. Dalej mam okropne mdłości, a najjbardziej mnie denerwuje, że wszytko mi cholernie śmierdzi, nawet ulubione dotąd perfumy !!!! Oj żeby to przeszło jak najszybciej !!! Buziaki Wam przyszłe mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !! Dawno do was nie zaglądałam i nic nie pisałam:) Jak tam wasze brzuszki/ maleństwa?? Oraz ogólnie wasze samopoczucie?:) Ja już jestem w praktycznie 12 tygodniu ciąży :))) Wybieram się we wtorek na pierwsze USG i już nie mogę się doczekać :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jakie ja mam brzuszysko! Szok normalnie! I to nie ciążowe, no bo gdzie w 3 miesiącu? Nie ćwiczę, nie wciągam, jem, dużo leżę i mam, dupę trzydrzwiową i ten brzuchol...jakbym w 5 lub 6 miesiącu była... Miałam plan żeby go bardziej uwydatnić ;) to przynajmniej będzie widac że w ciaży ale jak się mnie ktos spyta który to miesiąc to spłone... liduchna mam nadzieję, że wszystko się udało! arbuzowa truflo ❤️ dziękuję w imieniu synusia!!! Będzie wszystko dobrze, na pewno! 🌻 Martha77 mi troszkę mdłości przeszyły, ale senność nadal jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Cześć dziewczyny widze że weekend i mało nas ja jestem w szkole ale mam dostęp do internetu. Czekam na ostatnie zajecia i do domku. Właśnie dostałam wyniki z dzisiejszego egzaminu dostałam 4 i sie ciesze do przodu z ta sesją. Ps. Kochana arbuzowa_truflo nie martw sie wszystko bedzie w porzadku musisz teraz o siebie dbać odpoczywaj i głowa do góry. Mam pytanko do was czy pierwsze usg to jest juz usg genetyczne no bo lekarz powiedział mi ze narazie wszystko o.k i że nie widac aby dziecko było chore na Downa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Martha 77 znalazła ta strone pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja 🖐️ i jak sie ma nasza mloda pani ? Liduchna wsyztskiego najlepszego na nowej drodze zycia :) ❤️❤️❤️ ja zaczelam 12 tydzien :D mldosci coraz mniejsze! jem 6 razy dziennie ale maltukie porcje np pol kajzerki + serek wiejski czy 2 lyzki kapusty mlodej zasmazanej + 2 ziemniaki (bez miesa :D ) aha, schudlam 0,5 kg co mnie szoklo!!!!! :P Kasiu to zalezy kiedy sie idzie na 1 usg :) bo jak ktos idzie w od 5-11 tyd pierwszy raz to nie jest to prenatalne usg :) to genetyczne robi sie miedzy 11,3 a 13,6 tyg :) wtedy wielkosc dzidziusia jest odpowiednia :) milej niedzieli :) ps a ja mialam ciezka noc! moja corka zaprosila sobie kolezanke na noc! nie dosc ze spalam przez nie 7 godz tylko (najczesciej jest to 10 :D ) to jestem polamana bo pol nocy przespalam z nimi w lozku i to w nogach !!! tez ja madra :) hehehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez zaczynam rowniez dzisiaj 12 tydzien! :D Mdlosci pomalu mijaja..:) Brzuszek sie pieknie uwidacznia :) Jeszcze tylko to usg i juz bede duzo bardziej spokojna :) Liduchna naj,naj,najlepszego!!!!! i czekamy na relacje :D :* http://www.youtube.com/watch?v=yoRgQqQivGU Siedze, ogladam to i placze ze wzruszenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie mozna byc chorym na downa, bo na downa sie nie choruje i wyleczyc sie tez nie mozna ;-). A na jakiej podstawie lekarz wysuwa po pierwszym USG stwierdzenie, ze nie widac, aby dziecko mialo zespol Downa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh sorry Kasiu, rzeczywiscie, jesli robil odpowiednie pomiary plodu to moze tak przypuszczac...pomyslalam o moim pierwszym USG, ale ja je robilam w 8 tygodniu przeciez ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to za krotki ten weekend!! Pracowalam wczoraj pol dnia i pol przespalam - dzisiaj tez tylko w pozycji horyzontalnej i jutro znowu do roboty!! :( W tym tyg bede miala pierwsze usg!!!!!!!! W piatek :) Dzisiaj to juz 12 tydz i 5 dzien :) Doslownie zjadlam wszystko co nadawalo sie do jedzenia w moim domu! I do tego 2 razy jezdzilam na zakupy!! Jak sie opanowac??!! A Wam jak minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie.. Chciałam was sję zapytać czy faktycznie biopsję kosmówkową (CVS) wykonuje się pomiędzy 10-12 tyg ciąży?? Miałyście już takie badanie?? Pytam, bo ja jestem w 12 tygodniu ciąży a jeszcze takowego badania nie miałam ?? Kolejne pytanie: W jaki sposób lekarz wam kontroluję wagę w ciąży?? Pytam bo mój mnie się zapytał po raz drugi ile ważę tylko.. To normalne?? Dziękuje z góry za odpowiedź.. Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×