Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

heja dziewczynki.nudy ogromne,za remont sie sama wziąśćc nie moge i nie pozostaje mi nic innego jak aklimatyzacja..objawów ciaży juz zero,brzuszek raz wiekszy raz mniejszy ale ogólnie stanął w miejscu-chyba ze mi sie tylko wydaje(bo i tak bywa:) nawet nie mam czasu zbytnio myslec o ciąży-tyle rzeczy na głowie. smutno mi tu po zmianie srodowiska.wszystkie manatki jeszcze w kartonach,bo siedze nadal u mamy.kasy na remont idzie full a to dopiero poczatek. ciesze sie ze siedze na zwolnieniu ,bo w pracy podobno szopki odchodza. ciekawa jestem czy zrobi mi w koncu te genetyczne...? anula jak tam po rozmowie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie.mi lekarz powiedział ze nie musze jeszcze brac feminatalu ,ze kwas foliowy w zupełnosci wystarcza..moze teraz w drugim trymestrze zaleci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia8622
Dziewczynki dopiero co nadrobiłam lekturę, miałam duzo nauki i musiałam na jakieś pare dni zniknąć. Brzuszek mi rosnie, czasami boli. Niewiem to chyba normalne. Dzisiaj jest tak duszno że nie idzie wytrzymać. Męczą mnie te pogody. Hej jak będę chciała pływać to trzeba sie jakoś zabezpieczać np. tampon? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia- aleś wymysliła z tym tamponem,mam nadzieje ze to był żart:P Tampon to dopiero mógł by Ci narobić zakażenia. Ja chodzę na basen 2xw tygodniu i wszystko jest oki. Po to masz w pochwie naturalną florę bakteryjną,żeby Cię chroniła. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze po basenie mam sensacje wiec nawet nie próbuje sie tam wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było, widzę że u was same dobre wieści :) Ja niestety miałam sporo stresu przez ostatnie 4 dni, choć unikam jak mogę :(. Dziś USG! Mam nadzieję, że wszystko będzie ok :). Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej NNN:)stres???prawie od miesiaca zyje ciagle w stresie.najpierw wesele i sprawy zwiazane z nim dały popalic a teraz przeprowadzka.ciągle sie uzeram z mezem w sprawach remontu,funduszy na niego .do tego dochodzi niezgoda w sprawie zmiany samochodu-ja chce rozwaznie a mąż ma troche inny gust.to w połączeniu z aklimatyzacja daje wybuchowa mieszanke przy naszych charakterkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki.....normalnie się modlę o deszcz bo inaczej alergia mnie wykonczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NNN już po???? Dziewczyny powiedzcie czy macie bóle podbrzusza, pośrodku - nie chodzi mi o te kłujące po bokach tak jakby jajniki, tylko o takie bardziej pośrodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natulek myślę, że te bóle są normalne-macica się rozciaga:) Ja już po wizycie u gina i po usg, jestem rozczarowana:( mam przyjść za tydzień, bo okazuje się, że dzidzia jest za mała na dokładne badanie(mierzenie kości itp) aby wykluczyć pewne choroby genetyczne...więc i tak nic nie wiem czy jest zdrowa czy nie, ponadto martwi mnie wielkość dziecka, gin mówi, że w normie jak na swój wiek(14 tydz- niepełne 7 cm) tylko, że kazał przyjśc za tydzien...aj nie wiem może panikuję,ale tak czekałam na to usg a tu jedna wielka niewiadoma:( na pocieszenie samej siebie napiszę,że widziałam dzidziulka, machał do mnie łapką:)a jak u Ciebie NNN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka jak to za mały?? 7 cm to dużo przecież lekarz powinien już wszystko widzieć, mój dzidziulek miał 5,78cm jak mierzył NT i pokazywał każdy szczególik, hmmm, dziwne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Natulku dziwne to wszystko...sama nie wiem:( powiedział, że lepiej będzie wszystko widzieć za tydzień i li pomiar będzie dokładniejszy, ależ się zestresowałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałam w internecie i w książkach, które posiadam, dziecko w 14 tygodniu powinno mieć 80-100 mm moje ma zaledwie 68 ;( jestem załamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam temat z zapytaniem o wielkość dzieci innych kobiet w 14 tyg, mam nadzieję, że ktoś mi odpisze... I przepraszam dziewczyny ,ze tak truję tylko o sobie, ale naprawdę jestem strasznie zmartwiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny Gratuluję wszystkim sztyczniówkom (i nie tylko) pozytywnych wyników USG! 🌻 Ja nadal mmęczę się znudnościami, natomiast od jakiegos tygodnia mam spokój z upławami. Tak jak myślałam i pisałam Wam wcześniej - jak mąż mi przysłał LACTACYD - płyn ginekologiczny do higieny intymnej (ZAWIERAJĄCY bakterie kwasu mlekowego) tak podziałało (jak zwykle) i mam spokój. Hurra! :D Polecam dziewczyny. Kokoszkanata---> nie wiem czy nie pomyliłam ale Ty chyba coś pisałaś o jakichś problemach ostatnio, na które sądzę, że to by Ci pomogło. Cena między 13 a 19 zł. TYLKO w aptekach. Tylko PŁYN nie EMULSJA - jest o takiej samej nazwie ale nie zawiera bakterii kwasu mlekowego. U mnie dziś zaczął się 12 tydzień :D i od dziś zostało mi dokładnie tydzień do powrotu do Polskiu :D I nawet udało mi sie dzisiaj zakończyć robienie zakupów, głównie prezentów. Cmok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko---> :( Właśnie doczytałam. Nie zazdroszczę Ci tej niepewności al w końcu to tylko tydzień czekania. Na pewno wszystko będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko-pewnie ma za mało dokładny sprzet..mi o dziwo w pierwszej ciazy robili wszystkie pomiary w 19 tc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wizyta wypada mi dokładnie w równo 13 t,ale nic nie wspominał o genetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziękuję za pocieszenie, przyda się teraz...jak wspomniałam założyłam osobny temat o wielkość płodu w 14 tyg. i tamtejsze odpowiedzi troszkę mnie uspokoiły...za tydzień się okaże,tymczasem idę poleżakować...buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liiduchna mi też wcześnie nie wspomniał o genetycznych, ale dziś chciał zrobić...więc niekoniecznie muszą uprzedzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka Ty oszalalaś???? mój Johny też ma 67,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka- bądź spokojna, dzidzia na pewno nie jest za mała i jest wszytko w porządku:) modar- też o nim słyszałam chyba pójdę kupić, może pomoże:) pozdrawiam stycznióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Nie pisałam ostatnio, bo strasznie zestresowana byłam tymi badaniami.. A nie chciałam Was jeszcze sobą stresować.. tym bardziej, że i tak byście nie umiały mi pomóc za bardzo. Niedawno wrociłam z usg, trafiłam chyba na ostatnią chwilę, bo dziecko rośnie bardzo szybko i chociaz wg ostatniej miesiączki to 13 tydzien i 3 dzień, to wg usg juz 14 tydzien i 2 dzien. Gin powiedziała, że ze tylko sie cieszyc, ze tak szybko sie rozwija :) Przeziernosc karkowa wyniosła 1,5, kosc nosowa śliczna, bardzo dobrze widoczna :) Długość 8.1cm. Tym samym termin zmienił się na 31 grudnia, ale jak tak dalej pojdzie, to porod bedzie jeszcze szybciej ok 20 grudnia Zmieniła tez na chwile obraz na 3D chyba, widac jak dziecko ma nogi po turecku i jedną rękę pod głową ;) taka wyluzowana poza bardzo :D Generalnie wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni ranek My też jesteśmy już po usg i wszystko w porządku. Dzidzia mimo moich sensacji żołądkowych rośnie jak na drożdżach-nawet wygląda jakby miała tydzień więcej:)No i jeszcze nie jestem pewna na 100%, ale Pani doktor przeleciał na ekranie ptaszek:) także raczej będzie chłopak-mąż przeszczęśliwy::)Mi mdłości już mijają i mam coraz więcej energii-wreszcie hurrra!!! Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie tak NT: 1,4 kość nosowa widoczna, widzieliśmy mózg, kręgosłup na całej linii i wg słów p. doktor wszystko narazie wygląda dobrze. Maluch ruchliwy i ciężko było dokonać pomiarów. Nie widziała ptaszka między nóżkami ... Jakie miałyście USG? Ja jestem w 13 tyg. (wczoraj było dokladnie 12 tygodni i 1 dzień) i wciąż dopochwowe, bo gin powiedziała, że na brzuszne za wcześnie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umre od tej alergii!!!kicham całymi dniami i si ły nie mam juz...podobno w ciazy nie mozna brac tych leków od alergii..ciekawe czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liduchna łączę się z Tobą w alergii....szlag mnie już trafia brzuch mnie od tego boli , głowa itp...no podobno nie wolno nic..... tzn jeżeli brałaś cały czas środki na alergie to nie powinnaś przerywać leczenia, jeżeli nie brałaś to lipa.... ja chyba wole nie faszerować sie antyalergicznymi lekami bo to dla malego napewno nie jest dobre... ja uzywan nosaller mozna w ciazy! troszeczke pomaga, moze sprobuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki spróbuje bo tez juz sie boje kichac,bo tak mnie brzuch boli...ciekawe jak dla nas otrivin alergy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×