Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość biedronka1987
weszlam wlasnie na kafeterie z zamiarem zalozenia tematu na styczen 2010 a tu juz jest::) Dzisiaj test pokazal mi 2 kreseczki. ona z Opola, ja rowniez z opola jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Migotka_
biedronka1987 ja też jestem z 87' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z oploa
Migotka , biedronka GRATULACJE !!!! JA DZIS ODEBRALAM WYNIK BHCG - 77,27 progesteron - 22,16 to 3-4 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Migotka_
no to dziewczyny będziemy przechodziły to razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Migotka_
ja nie znam szczegółów...jutro wizyta u gina mam nadzieję, że już będzie coś widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z oploa
ZACZERNILAM SIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak do was zajrzałam bo podobnie jak dla innych mam data wydała mi się kosmiczna:) Gratuluje wam bardzo:) I fajnie że tu trafiłam bo widzę mamy z mojego rocznika:) Zapraszam was na topik \"mamy 87\", zaczernijcie sobie nicki ( u góry strony -> preferencje) i witam wśród mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już zaczerniona:) dopiero 36 dc, ale muszę wybrać się do gina bo akurat się rozchorowałam i nie wiem co robić narazie tylko herbatka z miodem i malinami, Catarinka71 dzięki za zaproszenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotak to juz u ciebie napewno bedzie cos widac :) u mnie dopiero 26 dc ... wiec narazie do gina sie nie wybieram co ma byc to bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,bo już nie mogę się doczekać, pomimo, że jak już wspominałam mam mieszane uczucia....dam znać na kiedy dokładnie przypada termin porodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze bez imion \"ona z opola\" :D heheee przeciez ja tez nie mam na imie iza :D dzis zrobilam bete w 11 dpo - 53 jednostki - jestem w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dziewczyny gratulacje! ja jestem ze stycznia 2008 a teraz będę grudzień 2009 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona z opola juz Ci Iziu mamo Zuzi GRATULOWALA !!!!! ;) ALE JESZCZE RAZ pogratuluje ;) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ciesze sie ze znalazlysmy sie na tym samym topiku ciazowym dupko Ty moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile nas jest ??? tylko my dwie ???????????????????????????????? ciekawe ile dolaczy do nas dziewczyn :) czekamy na WAS :) dziekuje za gratki :) wzajemnie... przejaja po prawie 2 latach znajomosci trafic do tego samego topiku :) hihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia - gdzie nas dwie ? jest nas 4 ty Ja Migotka i biedronka :) Migotka miala dzis miec wizyte u gina ;) Migotko i jaktam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
Witam was serdecznie;P No to ja również dołączę do was;) Dziś zrobiłam 2 test i wyszedł pozytyw do tego brak okresu juz 2 dzien:) no ale dla pewności jeszcze badania:) P.S również jestem 87 rocznik;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest nas 5 :) prosze dolaczyc do tabelki :) izia...........slask............4 tydz.................12.01.2010 ona..........opole............4 tydz..................11.01.2010 migotka... biedrona martha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
izia...........slask............4 tydz.................12.01.2010 ona..........opole............4 tydz..................11.01.2010 migotka... biedrona martha .....Wrocław.....4 tydz...........8.01.2010 Wszystkim serdecznie GRATULUJĘ:))))))) Wieści będą na dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martha .....Wrocław........4 tydz................8.01.2010 ona..........Opole............4 tydz................11.01.2010 izia...........slask............4 tydz.................12.01.2010 migotka... biedrona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyxx
Pozdrowionka dla oczekujących mam z tak kosmiczną datą porodu ;);) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia, gratulacje ogromne!!! Jestem z majówek 09 ale tak jakos kliknelam na ten styczen bo dziwnie ta data wyglada i Twoj nick mi sie rzucił w oczy :) Tym razem na pewno sie uda, zobaczysz. Życzę fajnego zdrowego bobaska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
Dziewczyny jest to moja pierwsza ciąża i ze względu na to , że nie planowana nie mam podstawowej wiedzy na ten temat i borykam się z tym:(( Było to dla mnie wielkim zaskoczeniem - z tego powodu nie planując nic ani się niczego nie spodziewając paliłam papierosy A 5 dni temu były imieniny mojej mamy i napiłam się kilka drinków. Czy to może zaszkodzić dziecku?? Kiedy powinnam udać się do lekarza pierwszy raz by mógł cokolwiek stwierdzić? Dziś dopiero powinnam dostać okres , którego nie było. Z góry dziękuje za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto - ja w w 9 dpo w dniu moich urodzin wypilam 2 drinki w 10 dpo wyladowalam w szpitalu gdzie wladowali we mnie ketonal i jakies leki na uspokojenie w 11 dpo mialam rtg pluc :( niby w fartuchu ochronnym ale ... i kto sie ma bac ???? za soba 2 poronienia i ciaza z wada genetyczna :( mysle ze tak male ilosci alkoholu i papierowy napewno dzidzi nie zaskzodzily :) nie boj sie :) bedzie dobrze :) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×