Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Ona z opola strasznie mi przykro z powodu Twoich 2 poprzednich ciąż...nie wiem czemu ale ja też się boje tego pustego pęcherzyka zwłaszcza że gin jeszcze karty ciąży mi nie założył bo powiedział że za wcześnie, że to różnie bywa...kochana powiedz czy jakoś to się to objawia i kiedy to da się zauważyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gratuluje wam dziewczyny ja tez dziś byłam u lekarza i jestem w 5 tygodniu jeszcze za wcześnie by założyć kartę ciąży Ale strasznie się ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia mama zuzi-> pewnie masz racje, że to pęcherzyk.. nie znam się na tym za bardzo. Z tego wrażenia chyba w ogóle nie słyszałam co gin do mnie mówiła.. Więc to jeszcze nie jest pewne, że to dziecko jest? .. Wstawiam link do zdjęcia... jak któraś bardziej doświadczona, to napiszcie co tam widać :) http://images47.fotosik.pl/119/18b15c9582a45a37med.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flałer Pałer mam podobne zdjęcie, moja gin nazwala to pecherzykiem ciazowym:) i założyła mi juz karte ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falel plaler - to jest tylko pecherzyk ciazowy - zarodka jeszcze nie widac. wszystko w swoim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to pecherzyk ciazowy :) a dzidzia taka malutka ze jej jeszcze nie widac choc w 21 dpo zaczyna bic serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ola ala
nie bądźcie takie pewne :-D jeszcze niejedna z was na grudzień sie załapie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@.......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie........25.03.09...........??? ?.................? flaler paler.......uk................31.03.09........10.01.10 .............? nola...............Poznań..........25.03.09........02.01 .10...........? martha............wroclaw.......02.04.09.........08.01.1 0...........syn? onazpola.......opole.............04.04.09.........08.01.10.. ........corka izia.................b-b.............05.04.09.........09 .01.10.........syn? pumka_gumka....kuj.-pom......08.04.09.........14.01.10.. ..........? liiduchna..........elbląg..........10.04.09.........15.0 1.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flałer Pałer niech Ci nie przychodza do głowy takie rzeczy, ja staram sie nie myslec o jakis czarnych scenariuszach chociaz tez jestem w tym dobra, natychmiast takie mysli odganiam:/ Na grudzien to ja sie spokojnie moge zalapac:) w roznych kalkulatorach ciazowych rozne terminy grudniowe juz mi wychodzily:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Nola... jakieś takie straszne mysli mam :( myslalam, ze jak juz tyle widac, to wszystko jest ok.. A tu sie okazuje, ze pecherzyk moze byc pusty, ze serce moze nie bic.. Staram sie nie myslec o tym, ale to samo jakos tak przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, mi tez przychodzi ale natychmiast zmieniam temat, lepiej nie wywolywac takich rzeczy i w ogole nie pisac, po co sie straszyc, pamietaj ze dzidzia woli spokojna mame:) trzeba byc dobrej mysli:) tymczasem jest mi caly dzien niedobrze i to coraz bardziej wiec chyba sie poloze:( czy macie jakies sposoby na te mdłości??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam coli:/ jutro sie zaopatrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja na mdłości piłam herbatkę imbirową,nie smakowała mi,ale zawsze było mi lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka - pytalas czy cos objawia puste jajo . u mnie bylo tak . w 1 ciazy nie bylo mdlosci - nic bolalo mnie tylko podbrzusze .ok 10 tc pojawilo sie plamienie (wczesniej nie mialam usg ) bo chodzilam na NFZ a tam robia dopiero w 12tc. zrobii USG - a tam czarna plama - nic zero zarodka - zadnego echa plodu - pozatym pecherzyk juz sie odklejal - zrobili mi zabieg. i niewiem do dzis czy to bylo puste jajo plodowe czy wchloniecie sie obumarlego zarodka - niewiem tego . w 2 ciazy zas - mialam mdlosci -mega mdlosci - bylam wyczulona na zapachy - piersi mialam gigantycznego rozmiaru i bylo bolace swedzace i piekace - ale na usg w 6w5 nie uwidoczniono zarodka i jego serduszka :( ale kazali czekac.... powoli objawy ustepowaly - mialam je gdzies tak do 7-8 tc . choc piersi caly czas bolaly. bylam jeszcze z 7 x na usg w tej ciazy bo nie plamilam i czekalismy ze moze jednak cos sie pojawi - i tak doszlo do 10 tc - kiedy to zaczelam plamic - byl to 72 dc - tak jak w poprzedniej ciazy gdy zaczelam plamic - juz wiedzialam ze wszystk0o sie zaczyna - nie zdazylam dojechac do szpitala - poronilam w domu - widzialam jak wylatuje ze mnie jakies jajeczko (to pewnie bylo to jajo plodowe)- potem dojechalam do szpitala - tam mnie tylko obczyscili.. w 3 ciazy - tez bylo podejrzenie pustego jaja - juz mialam miec zabieg - ale dzis te moje puste jajo lezy w lozeczku i gada z karuzelka ;) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze w 2 ciazy (puste jajo) tez bolalo mnie mocno podbrzusze ale w ciazy 3 - zdrowej -rowniez - wiec ciezko jest wyczaic objawy pustego jaja - rzeklabym nawet ze nie da sie. niektore dziewczyny pisza ze beta inaczej przyrAsta - wolniej - ale ja znam przypadek gdzie rosla slicznie i bylo puste jajo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama lena
Pisalam do was wczesniej jako troche podlamana czy jakos tam;) , ale teraz zmieniam nika na mojego stalego, bo chce do was dolaczyc na stale. Ja mam lekki problem, bo nie pamietam kiedy mialam dokladnie ostatnia miesiaczke:( Jakos tak pomiedzy 25 a 28 marca. Jak narazie tez nie czuje sie ciazowo. Przy pierwszym dziecku wymiotowalam od samego poczatku. Jeszcze nie wiedzialam, ze to ciaza i myslalam ze sie zatrulam. Teraz nawet wielkiego apetytu nie mam, ani nawet zbytnio zmeczona sie nie czuje, a pracuje w sklepie, caly dzien na nogach! Jesli ktoras z was chce sobie obliczyc termin porodu to podaje fajny kalkulator http://www.dziecko.haczewski.pl/ buzka mamusie NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie........25.03.09...........??? ?.................? flaler paler.......uk................31.03.09........10.01.10 .............? nola...............Poznań..........25.03.09........02.01 .10...........? martha............wroclaw.......02.04.09.........08.01.1 0...........syn? onazpola.......opole.............04.04.09.........08.01.10.. ........corka izia.................b-b.............05.04.09.........09 .01.10.........syn? pumka_gumka....kuj.-pom......08.04.09.........14.01.10.. ..........? liiduchna..........elbląg..........10.04.09.........15.0 1.10...........? mama lena.....wroclaw/manchester..27.03.09..04.01.2010?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny mam nicck w tabelce hehe - ona z pola :D no niezle :D niech bedzie hehe -- Izia mi corke wpisala - o to jedna - hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona z opola to takie smutne co napisałaś, strasznie mi przykro a zarazem głupio, że wypytuję o takie przykre rzeczy...ale ja należę do pesymistek i zawsze widzę czarny scenariusz....zwłaszcza,że prócz senności nie mam żadnych objawów nawet piersi mi nie nabrzmiały czy coś z tych rzeczy....poza ym ten ból podbrzusza...jedni mówią mi że to normalne bo się macica rozciąga a inni, że nie powinno boleć i bądź tu mądry ps. życzę córeczki w takim razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie........25.03.09........02.01.10................? flaler paler.......uk................31.03.09........10.01.10 .............? nola...............Poznań..........25.03.09........02.01 .10...........? martha............wroclaw.......02.04.09.........08.01.1 0...........syn? onazpola.......opole.............04.04.09.........08.01.10.. ........corka izia.................b-b.............05.04.09.........09 .01.10.........syn? pumka_gumka....kuj.-pom......08.04.09.........14.01.10.. ..........? liiduchna..........elbląg..........10.04.09.........15.0 1.10...........? mama lena.....wroclaw/manchester..27.03.09..04.01.2010?........?< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaaaaa Ona z opola ! heheheee ale mi wyszlo ona z pola! heehheeee :D przejaja :) ale sie teraz usmielam :) a corka? bo wychodzi z wykresa :) tak jak mnie chlopak :) wkoncu sie doczekam mojego kamilka :) Migotko - nie przyciagaj zlych mysli! tylko pozytywna energia przyciaga dobre rzeczy :) ja tez jestem po przejsciach!!!! 2 poronienia w 10 i w 6 tyg :( potem zdrowa coreczka a potem... chora coreczka! nosilam pod sercem dzieciatko ktore czulam jak sie rusza... ktore potem musialam urodzic !!! i pozegnac sie z nia! dotykalam ja! byla taka malutka :) moja !!!! ale chora i urodzika sie martwa w 20 tyg ciazy :( :( a teraz znow ciaza... ale nie ma bata!!!!!!! mnei juz los ddoswiadczyl!!!! wierze ze bedzie dobrze!!!!!! musi !!!!!!!!!!!!!!!! :) i koniec :) teraz urodze moje dzieciatko :) URODZE :) CALE I ZDROWE !!!!!!! 9 STYCZNIA 2010 R :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia nie ma innej opcji, widzę że jesteś silną kobietą, trzymam kciuki! będzie dobrze...musi być dobrze buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dopisujcie wg ostatniej @ NICK...............SKĄD.... ...... ..OSTATNIA@. ......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie..............25.03.09........02.01.10...........? nola...............Poznań................25.03.09........02.01.10...........? mama lena.....wroclaw/manchester..27.03.09.......04.01.10..........? flaler paler.......uk.......................31.03.09......10.01.10 .........? martha............wroclaw..............02.04.09.......08.01.1 0.........syn? ona................opole..................04.04.09.......08.01.10.. ........corka izia.................b-b...................05.04.09.......09 .01.10..........syn pumka_gumka....kuj.-pom............08.04.09......14.01.10.. ........? liiduchna..........elbląg................10.04.09......15.0 1.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko jak masz na imie ???? kiedy masz usg? ja mam 18 maja w poniedzialek ... a tabelka nam sie powieksza :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izia jeszcze nie umówiłam się na wizytę, u nas trzeba się umawiać telefonicznie, ale z tym nie ma większego problemu, planuję wybrać się za jakieś 2 tyg:) moje imię; magda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×