Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona z opola

________STYCZEŃ 2010_______

Polecane posty

Gość Monia_Słoneczko
Witam :) Z tego co wiem, to dolanczam do was kochaniutkie. Tescik 2 razy pokazaly mi 2 kreseczki, wiec bede mamusia. Jestem w 6 tygodniu ciazy :) Niebawem wybieram sie do ginekologa. Mysle, ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i ja sie dopisze: nick................skad.... ........ostatnia@.......PTP..................plec migotka...........lubuskie........25.03.09...........??? ?.................? nola...............?.................?.................. .02.01.10...........? martha............wroclaw.......02.04.09.........08.01.1 0...........syn ? ona z opola.......opole...........04.04.09.........08.01.10....... ....corka? izia.................b-b.............05.04.09.........09 .01.10...........syn ? pumka_gumka....kuj.-pom......08.04.09.........14.01.10............? liiduchna..........elbląg..........10.05.09.........15.0 1. 10...........? biedrona .........?..................?..................?............ ...........? flaler paler.......?..................?...................?........ ...............? Ja to dopiero na poczatku dorgi jestem. Sama jeszcze nie wiem, jak to bedzie, choc doswiadczenie juz jakies mam. Poki co, boje sie, czy bedzie zdrowe, bo ja sie nie oszczedzalam ostatnie pol roku. Zaczynam ma ciaze majac 35kg mniej od ostatniego porodu, obecnie 49kg. Okropnie boje sie przytyc, a jeszcze bardziej boje sie, ze swoja glupota zaszkodze dzidziusiowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_Słoneczko
pumka_gumka wszystko bedzie dobrze :) 3mam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia sloneczko - witaj :) Pumka - ale spadlas z wagi :) nie mozesz sie odchudzac w ciazy pamietaj :) mozesz byc na diete mm :) ja zlecilam 5 kg :) i dlaej ja kontynuuje :) to nawet nie dieta a sposob odzywiania sie :) duzo owocow warzyw 0 cukrow przetwoerzonych rzeczy i chemi :) samo zdrowie dla mamusi i maluszka :) tak sie ciesze wczroajsza beta :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluję wszystkim życzę szczęśliwego happy endu Więc z chęcią bym się przyłączyła ale nie wiem jakie mam szanse. Ostatnia @ 15.04 seksik ok 23 (kalkulator mówi że dni płodne na dziewuchę) ale stosunek przerywany. Mąż nie chce dziecka drugiego na razie a ja wręcz przeciwnie. Bardzo bym się cieszyła. Objawy bolące piersi jak na okres i brzuch też więc bez rewelacji do tego jestem głodna rano pomimo śniadanka i nowość mdli mnie a przy pierwszym tak nie było. Na test chyba trzeba poczekać kilka dni. Jak myślicie szansa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia81 szansa zawsze jest trzymam kciuki-moja koleżanka ma 2 dzieci z przerywanego;) Monia_Słoneczko, pumka_gumka witam Was serdecznie! Cały czas nasze skromne grono się powiększa, ale z tego co widzę w tabelce to chyba pójdę na pierwszy ogień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle dziewczyny to ja sama nie wiem już w którym jestem tyg. z moich obliczeń i różnych kalkulatorów internetowych wychodzi mi, że lada dzień zacznę już 7 tydz, a przynajmniej jestem w 6 tyg.....gin natomiast powiedział mi że to 4 tydz(byłam tydz temu) więc wg jego obliczeń teraz jest 5...wiem wiem trochę namieszałam ale sama się w tym wszytskim gubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz muszę mykać,więc mnie nie będzie dziewczyny, ale proszę o pomoc z tym obliczeniem tyg ciąży bo to jest różnica aż 2 tyg;/ ostatni @ 25.03.09 buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Wczoraj byłam u lekarza i wszystko jest wporządku :D Miałam usg dopochwowe, widziałam moje maleństwo, ma 1 cm :D:D czyli 4 tygodnie i 3 dni już :) Nie dostałam zadnych leków na podtrzymanie ciązy, bo nie są potrzebne.. Chociaz ja wolalabym je miec.. tak w razie czego.. Zatem dopisuje się do tabelki, wierząc ze bedzie dobrze :) nick................skad.... ........ostatnia@.......PTP..................plec migotka...........lubuskie........25.03.09...........??? ?.................? nola...............?.................?.................. .02.01.10...........? martha............wroclaw.......02.04.09.........08.01.1 0...........syn ? ona z opola.......opole...........04.04.09.........08.01.10....... ....corka? izia.................b-b.............05.04.09.........09 .01.10...........syn ? pumka_gumka....kuj.-pom......08.04.09.........14.01.10.. ..........? liiduchna..........elbląg..........10.05.09.........15.0 1. 10...........? biedrona .........?..................?..................?............ ...........? flaler paler.......uk................31.03.09........10.01.10 .............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flałer pałer moje gratulacje!:D co do mojego powyższego pytania to zadałam je w nowym temacie...dziewczyny piszą że 5 tyg to wiek płodu a 7 tyg to wiek ciąży tylko ja nie wiem co mam mówić rodzinie i znajomym jak pytają w którym jestem tyg w 5 czy w 7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feel happy every day
dziewczyny ja narazie jestem nie w temacie ;) ale chcialam sie was zapytac tylko jak to jest: czy przed skokiem temperatury wystepuje owulacja? dzien przed w zasadzie? bo juz sie w tym wszystkim pogubiłam i nie wiem czy mam wystarczajace szanse by zajsc w upragniona ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko - 7 tydzien od ostatniej @, 5 tydzien zycia plodu :) jestes w 7 tyg bo tak mowia lekarze jak sie chodzi na skany :D Feel happy every day - teraz udalo mi sie w ostatnim dniu niskich tempek - wieczorem to bylo... rano jiz mialam skok :) potem byl seks w 2 dzien skoku ale watpie zeby z tego... raczej 14 dc :)))) flaler paler - widzilas dzidzi czy pecherzyk ??? 4 ,3 hbd to raczej pecherzyk ciazowy :) dzidzia ma 1 cm ok 8 tyg ciazy :) buziaczki ja dzis jestem spiaca i spac sie nie moge polozyc bo wszyscy cos ode mnie chca.... wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zachowania porzadku wpisujcie sie kochane wg ostatniej @ :D nick................skad.... ........ostatnia@.......PTP..................plec migotka...........lubuskie........25.03.09...........??? ?.................? flaler paler.......uk................31.03.09........10.01.10 .............? nola...............?.................?...................02.01.10...........? martha............wroclaw.......02.04.09.........08.01.10...........syn ? ona z opola.......opole...........04.04.09.........08.01.10....... ....corka? izia.................b-b.............05.04.09.........09.01.10...........syn ? pumka_gumka....kuj.-pom......08.04.09.........14.01.10.. ..........? liiduchna..........elbląg..........10.05.09.........15.01.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko osttania @ 25 marca + 7 dni - 3 miesiace = 1 stycznia :) no kochana ciekawe czy sie zalapiesz na nowy rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i gratuluje wszystkim! Bardzo mozliwe, ze wkrotce dolacze, musze najpierw zrobic test ale strasznie sie boje a najgorsze to to, ze nie wiem co chcialabym na tym tescie zobaczyc! Ostatnia @ mialam 6 kwietnia, cykle mam 30-31 dni, nie wiem czy nie za wczesnie na test. Zaliczylismy jedna wpadke 24 kwietnia czyli chyba akurat... Dodam, ze z plodnoscia nie mam problemow, za kazdym razem trafiony za pierwszym razem. Jejku, ale sie denerwuje. Nastepnego malucha planowalismy ale najwczesniej ze pol roku albo rok ale troche nas ponioslo... Doradzcie cos, pleeeease; robic ten test czy nie? Czy wynik bedzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja się chętnie dopisze do tabelki tylko nie wiem jak to robicie:/ mam to skopiowac i normalnie sie dopisac? Moje objawy to: -bóle brzucha -senność -zawroty głowy i mdłości praktycznie cały dzień:/ -brak apetytu -nadwrażliwość na zapachy -powiekszony biust:) -większa emocjonalność- szybciej się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nie wiem w ktorym jestem tyg. Gin tez nie wie; ostatnia @ 25.03.09 cykl około 26 dniowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............SKĄD.... ........OSTATNIA@.......PTP...........PŁEĆ migotka...........lubuskie........25.03.09...........??? ?.................? flaler paler.......uk................31.03.09........10.01.10 .............? nola...............Poznań..........25.03.09........02.01.10...........? martha............wroclaw.......02.04.09.........08.01.1 0...........syn? onazpola.......opole.............04.04.09.........08.01.10..........corka izia.................b-b.............05.04.09.........09 .01.10.........syn? pumka_gumka....kuj.-pom......08.04.09.........14.01.10.. ..........? liiduchna..........elbląg..........10.05.09.........15.0 1.10...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aprilia mi gin powiedziala ze test najlepiej zrobic jak okres spoznia sie tydzien lub dwa:/ i ze czesto jest tak ze jest sie w ciazy a na tescie wychodzi ze nie, wiec nie wiem, mozesz zrobic ale nie wiem czy to nie za wczesnie, buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady, zrobie zwykly test w piatek albo jutro jesli nie wytrzymam do piatku ale jak nic nie pokaza to w poniedzialek pojde na badanie krwi. No i teraz nie wiem czy sie jeszcze wina moge napic, jestesmy wlasnie na wakacjach we Francji ostatni dzien i planujemy bardzo wystrawna kolacje wieczorem wiec mam dylemat. Pozdrawiam i do zobaczenia jutro, moze juz po tescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
_MIGOTKA_ Jesteś w 7 tygodniu ciąży jakby się ktoś pytał:) Licząc według cyklu 28dniowego:) Mnie jak ktoś pyta w którym miesiącu jestem to odpowiadam , że w 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke podlamana jestem.....
No wiec dziewczyny ja rowniez do was dolaczam. wczoraj roblam test. okres miala okolo 26 marca wiec to jakis 4 tydzien. Mam juz synka ze stycznia 2007 wiec bedzie rowno 3 lata roznicy. U mnie to wpadka i narazie sie oswajam z ta mysla.pozdrawiam i serdecznie gratuluje wszystkim mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izia, Martha dziękuję wam dziewczyny, niech będzie, że to początek 7 tyg, bo cykle mam jakoś 30/31 dni:) Nola ja również miałam ostatnią @ 25.03.09 tylko jak wyżej dłuższe cykle;) a więc witam serdecznie! Witam również troszkę podlamaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do podlamanej :) bedzie dobrze :) ja marzylam o wpadce ale sie nie udawalo... mam nadzieje ze wkoncu na 7 latek mojej coreczki bedzie 2 dzidzia :) choc ja dzis jakos ciazowo sie nie czuje :( po za tym ze jestem spiaca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
,, pumka_gumka" Nic sie nie martw i głowa do góry:) Ja mam 16 kg niedowagi i wyglądałam jak szkieletor- teraz troszkę przytyłam już i nie widac mi żeber - ważne być teraz o siebie dbała i spożywała wartościowe posiłki wzbogacone o wiele , wiele witamin , których potrzebuje Twoje maleństwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martha77
P.S Nie ma co się martwić o przytycie- jedz często a mniej i będzie dobrze:) 3 posiłki dziennie a wartościowe i dobrze na tym wyjdziesz Ty i Twoje maleństwo . Nie będziesz się przy tym obżerać a nawet jeśli przytyjesz . to nie sadze by wiele z Twoja waga - zrzucić się łatwo da:) Pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ciężaróweczki :) bylam wczoraj na becie mam 1246 w 31 dc ... za 13 dni wizyta - juz sie nie moge doczekac...boje sie ze znow ujrze puste jajo plodowe ( mialam 2x) aa i tez masakrycznie boje sie przytyc ,ale narazie mam to gdzies ,aby tylko moje dzieciatko zylo - i wszystko jakos sie ulozy. wmawiam to sobie - bo ciagle mam te dramatyczne mysli ...ech... zycie czasem za nas decyduje samo... dzis mialam dzien typowo ciazowy - \"poczulam\" wkoncu ze mam piersi ;) mulilo mnie przez caly dzien i w czasie gdy moje dziecko spalo (w dzien spi 2x ) i ja przysnelam - choc nigdy mi sie do tej pory to nie zdarzylo -wykorzystywalam to zawsze na jakies prace domowe ... lub na chwile dla siebie ;) pozdrawiam wszystkie bardzo serdecznie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie czuję się ciążowo prócz ogromniej senności i bóli podbrzusza....poza tym żadnych innych objawów, aha no i jeszcze mam ogromny apetyt;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×