Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EMTI

MOJA SUKIENKA NA POPRAWINY

Polecane posty

Gość kikoo
ojej :O mi sie nie podoba.. ani kroj ani kolor... i chyba poprawiny to raczej luzna impreza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Przykuwają uwagę tłuste, bezkształtne ramiona ... Siłownia pewnie Ci obca? :P a może Ty w ciąży jesteś? Gratuluję! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do figury , kawał baby z ciebie a sukienka na tobie wygląda zaskakująco dobrze - nie ma efektu szynki związanej sznurkiem... nic się z ciebie nie wylewa, nie ma wałków tłuszczu itp..... bardzo ładnie w niej wyglądasz:) kolor mi się nie podoba tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I PO CO TAKI TEMAT
SKORO I TAK JUŻ KUPIŁAŚ TĘ SUKIENKĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest kroj sukienki na poprawiny... za ostry kolor i za duzo \"wycięć\" wg mnie... ale moze ja sie nie znam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Usuń chociaż tą flagę z tyłu ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się suknia, ma ciekawy i fajny krój. A figure też masz ładną, nie przejmuj sie idiotkami. Pewnie wyglądają jak sklepowe wieszaki, na które moda już dawno przeszła, lub mają problem z akceptacją ludzi lepiej wyglądających, bo ktoś kto akceptuje siebie tworzy wokól siebie niesamowitą atmosfere... jezeli Ty czujesz się atrakcyjna, tak bedziesz postrzegana. Pozdrawiam i zycze milej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzuciłam jeszcze raz okiem na nia.. nie podoba mi sie. ten kolor w polaczeniu z ramiaczkami z tylu i tym czyms wiszacym daje tani efekt. ale za to figura autorki topiku jest bardzo przyjemna dla oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Czasami zamiast filozofować, trzeba spojrzeć prawdzie w oczy ... grube jest grube .... i już ... :P Żadna dopisywana filozofia nie pomoże ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że ona Cie pogrubia.. ale sukienka ogółem bardzo ładna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozbawiają mnie niektóre wypowiedzi naprawdę :P Ale na kafe tak to już jest:) A co do tego, że sukienka zbyt strojna na poprawiny, to ja akurat tak nie uważam, bo to ja jestem panną młodą i mogę chyba wyglądać bardziej elegancko i strojnie niż goście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajajajajaja
MNIE SUKIENKA SIE NIE PODOBA BO SADZE ZE NIE PASUJE DO TWEJ SYLWETKI ALE ZA TO UWAZAM ZE MASZ PRZEPIEKNE WLOSY...MOZESZ ZDRADZIC MI TAJEMNICE W JAKI SPOSOB JE UKLADASZ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włosy są świeżo po umyciu i tylko pianke mam na nie nałożoną :) I tyle tajemnicy hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Jak jest grube, to niech nie podkreśla chociaż tego ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to mierzyłam sykienki w ciemnych kolorach jak fiolet i wg mnie wyglądałam grubiej i gorzej niż w tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może podacie przykłady sukienek które pasują na taki typ figury? właśnie ładnie w niej wygląda.... lepiej gdyby nałożyła coś dopasowanego bardziej?efekt szynki.... coś luźniejszego? efekt bezkształtnego wora... a ta jest ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_stasia
oooo....TK MAX:) ladna ta sukienka i ladnie w niej wygladasz, ale chyba widzialam tam ladniejsze- bardziej skromne, ta jest super, ale chyba troche przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Nieraz kwestia materiału ... tutaj ten połyskliwy powoduje, że wygląda jak mors ... czy inny waleń ... światło podkreśla wszelkie załamania tkaniny i podkreśla to co nie trzeba .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welug mnie za duzo
ramionczek z tylu, a i ten srebrny mi sie nie podoba ;] ale ten zileony jest super a do tego sam kroj jest fajny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do sukienek to przymierzałam chyba z 10 w przymierzalni spędziłam z dobrą godzinę, po selekcjach na te ladniejsze i brzydsze zostaly mi 2 ta i taka inna fioletowo różowa skromna, ale zdecydowałam się na tą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze aby autorka podkreslila swoje kg ta suknia-mi sie osobiscie srednio na jeza podoba ale czepiacie sie dziewczyny bez sensu!zachowujecie sie jakby kazda od rozmiaru 40 miala zejsc z powierzchni ziemii-troche chore nastawienie do ludzi i swiata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
brak stanika także działa na niekorzyść ... biust się rozlewa .. nieforemnie ... :O Tylko długość, o jakiej ja mogę pomarzyć ... na mnie zawsze są za krótkie te gotowe .... trza szyć ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do biustu, to ramiączka są na mnie za luźne i teściowa mi je skróci to też podniesie biust do góry bo już sprawdzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafinkaa
nie jest zła, ale według mnie bez rewelacji. Wiadomo że chcesz wygladac elegancko ale to wyglada troche tandetnie i bazarowo a nie elegancko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
No to dobrze, że chociaż ten biust da się naprawić ... Ja bym się chociaż tej flagi pozbyła .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×