Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EMTI

MOJA SUKIENKA NA POPRAWINY

Polecane posty

fajny fason, chociaz na moj gust za duzo ramieczek z tylu i do tego ta kokarda, plus jakies srebrne wstawki, zdecydowany przesyt w tym przypadku: tresci nad forma :O:O:O:O:O kolor strasznie daje po oczach, taki wiejski laser :O niezly kroj, do tego sexsowne rosciecie, przydalby sie bardziej stonowany kolor i wyrzucic w pizdu te odpustowe swiecidelka, a zastapic je ladna bizuteria. Wiecej klasy kobieto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ślubnej jeszcze nie mam i raczej jak będę ja mieć to chwalić się nią nie będe:) A co do tej "flagi" to mi się ona podoba i nie będzie zawiązana tak jak na zdjęciu tylko puszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
a mi ta sukienka bardzo się podoba, szczególnie kolor! lubię wyraziste,wesołe kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussaa
oprócz różowego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Te odcinane pod biustem świetnie się sprawdzają przy talii osy, z większym kuperkiem ... bo maskuje .... a brzuch to podkreśla .... :O Choć też się zgodzę, że bazarem jedzie ... jeszcze dla brunetki (o arabskiej urodzie, to tak), bo to trochę stylizowane na strojach do tańca brzuchem (kolor+sreberko+tkanina) ... tutaj nie bardzo się sprawdza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do świecidełek to z jednych ramiączek wypruje, bo to już w przymierzalni wiedziałam, a reszte zostawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za różnica co się pierwsz kupi? Czy sukienke na poprawiny czy ślubną? Ślubną będę wybierać 21 maja, mam już termin umówiony, bo wtedy będę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Do takich sukni trzeba mieć bardzo wyrazistą urodę, bo inaczej osoba w niej ginie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze tylko to ze teraz jestem blada, a ślub biorę we wrześniu więc to będzie po wakacjach i zapewne będę opalona więc sukienka też będzie ładniej wyglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Tak opalenizna chociaż ... koniecznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam juz typy tylko umówiłam się w salonie na przmiarkę na 21 maja bo wtedy będę w Polsce i moja mama też przyjeżdza na urlop do Polski a to z nią chciałam wybierać sukienke, bo kto inny mi szczerze powie jak wyglądam w sukience jak nie mama:D A poza tym zawsze chcialam wybierac sukienke z mamą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafinkaa
tak dorzuc jeszcze opalenizne i jeszcze z solara to wtedy bedzie baaaardzo elegancko i wogóle nie odpustow, a i jeszcze nie zapomnij o całym komplecie biżuteri bo tego brakuje tutaj zdecydowanie zeby byc elegancka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafinkaa- się nie wypowiem głupie uwagi na bok- ja wypożyczam, a nie szyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Hmmm .... z mamą? no cóż ja swojej to nawet nie dopuszczałam do tego... dopiero bym wyglądała ... :O :P Sama projektowałam ... :D Było lekko, elegancko, dostojnie ... z uwzględnieniem wad i zalet mojej prawie idealnej sulwetki, ale jednak tylko prawie ... Nie wiem, czy to efekt mojego wyglądu, ale dwóch kolegów na moim weselu wyznało mi miłość ... tzn. o tym jednym to wiedziałam, a ten drugi ciut mnie zaskoczył ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no akurat moja mama ma gust, jest młoda i bardzo szczera co do tego jak w czym wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sukienki ślubnej to jaki fason byście poleciły dla mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Fason A ... to wysmukla ... ale to też kwestia szycia i tkaniny, aby nie podkreślały brzucha ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie też myśle o sukience w ksztalcie litery A, nie chce gorsetu i spódnicy osobno, beż falbanek, może być z koronką i nie wiem jaki dekolt... zobacze jak będę mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Może jakieś 2 warstwy delikatnej lejącej tkaniny, aby sylwetka nabrała lekkości ... Ale nie połyskliwej ... może koronka? albo cos w ten deseń ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena 19 lat
EMTI ja ci polecam taką z lekkimi marszczeniami na brzuchu w ukośny sposób. moja kuzynka brała slub w 7 mies ciazy gdzie brzuch był juz spory i miała taką własnie sukienke w ksztalcie A z takimi ukośnymi pliskami na brzuchu. i o dziwo brzuch sie tak nie odznaczał. wiec z pewnością taka sukinke moge polecic komuś kto chce ukryć brzuch. napewno bedziesz wyglądała super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igusia212
Zgadzam się ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie też myśle podobnie:) Więc się zobaczy jaka wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena 19 lat
emti wstawiłabym ci zdjecie ten dziewczyny ale nie umiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na www.fotosik.pl i tam mozna wstawic zdjecie tak jak ja to zrobilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnadmorska
mi się ta sukienka podoba, nawet kolor jest ok, ale ja bym jednak założyła inną. Taką mniej sylwestrowo-balową. Ostatnio byłam na poprawinach mojej kuzynki i miałam taką sukienkę: http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=642 ale to już rzecz gustu, ja wolę sukienki za kolano i zdecydowanie bardziej stonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie moge krotkich bo nie mam zbyt zgrabnych nóg:P Bo i inej nie zaloże bo tą juz kipilam :P Ale dziekuje za opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×