Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka piękna tragedia

__doradźcie w sprawie zaproszeń___

Polecane posty

Gość jaka piękna tragedia

schrzanili mi połowę zaproszeń na allegro. Nie zostawili miejsca na nazwiska gości. Zaproszenia były drogie, a nie mam czasu reklamowac, bo to ostatni dzwonek na wysłanie. Co robic? Moja propozycja wyglada tak- mam ozdobny papier w domu i wymyśliłam sobie, ze zrobię wkładki "Serdecznie zapraszamy Magdalenę.... z osoba towarzyszacą". Czy moze tak być? Dodam, ze takie zaproszenie byłoby dla osób młodych, dla starszych osób starczyło mi zaproszeń dobrych. Czy moze tak być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinkaa_mia
ja bym chyba poszła do jakiegos salonu czy sklepu papierniczego i kupila normalne zaproszenia, nic bym nie udziwniala bo to glupota dajesz zaproszenie a na osobnej kartce piszesz ze ich zapraszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolinkaa_mia
no ja tez bym nei odpuscila i reklamacje zlozyla ale skoro nei ma czasu a zaproszenia na gwałt potrzebne to jzu bym jakies zwykle kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka piękna tragedia
napisałam do tej facetki, jeżeli wysłałaby mi je w czwartek to ejszcze ewentualnie doszłyby tak w miarę do gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj namiary
lub link do aukcji aby nikt inny się nie nacią :( kup zwykle zaproszenia my dokupowaliśmy 5 sztuk bo dopraszaliśmy gości i powiem że byliśmy bo za 4 zł za sztukę można kupić przyzwoite zaproszenia bez żadnych zbędnych przesadzonych ozdób !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka piękna tragedia
to drogo, ja zamawiałam za 2 zł i sa piękne, tyko, ze połowe z błedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgfg
Kup zwykle zaproszenia w najblizszym takim sklepie i w miedzy czasie reklamuj tamte, niech Ci chociaz troche pieniedzy za to zwroca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj właśnie zamówiliśmy zaproszenia miały być całkiem inne, ale wybraliśmy najtańszą opcję. miały być takie http://allegro.pl/item620205110_zaproszenia_slubne_ze_zdjeciem_nadruk_gratis.html wzor nr 2 a mamy takie http://www.wesele.piasta.pl/pm8222/ Stwierdziliśmy ja, mój narzeczony i moja mama ,że szkoda kasy na zaproszenia bo i tak wylądują w śmieciach, a potem nikt nie będzie pamiętał jak one wyglądały. W ten sposób zamiast 140zl za zaproszenia wydamy 40zl plus 10 zawiadomien czyli 50zl :) No i juz jest na co innego:) a takie same zaproszenia w sklepie w moim mieście są za 1,9zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\a mozesz dać zdjęcie jak wygląda to zaproszenie, jaki jest tekst? Trudno tak radzić w ciemno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×