Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kocyk

Solidarność jajników

Polecane posty

Czasem mi wstyd,że jestem kobietą -.- A raczej,że dziele płeć z innymi dziwnymi istotami,których poglądy i moralność są dla mnie nie do przełknięcia. Myślałam,że straszne baby przesiadują głównie na dziale ciąza,ale na uczuciowym też jakieś dziwne... http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4063059&start=0 Kobieta jest załamana,bo jej facet gada z jakąś obca cycatką na gg.Temat tak denny,że powinien nie wzbudzić w nikim zainteresowania,a tam cały tłum rozgoryczonych matron przekrzykuje się,żeby autorka go rzuciła,bo jej nie sznauje,nie kocha,jest nienormalny i zezwierzecony i co tam jeszcze.Sama autorka natomiast informuje partera ,obcej i niewiele znaczącej rozmówczyni swojego faceta, o tych strasznych rzeczach które oni internetowo wyprawiają :O na ostatniej stronie napisałam co myslę i ten smętny tłumek przeszedł sam siebie. No kurde,czemu baby takie są? :( Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie podzielam poglad "czasem mi wstyd, ze jestem kobieta", ale przeczytawszy pierwszy wpis autorki, i Twoj komentarz, nie wiem, czy sie z Toba zgodze. Uwazasz takie 'flirty' za cos normalnego? Ja bym sobie tego nie zyczyla u mojego faceta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te verde -to już jest kwestia indywidualna,ja akurat uważam tak,a nie inaczej,ale rozumiem,że dla kogoś to dziwne.Z tym,że jesli czytam,że naiwne i nienormalne są kobiety,które pozwalają(!) swoim mezczyznom na kontakty(normalne,zwykłe,ludzkie) z innymi kobietami to ręce mi opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy podsepy i knucia sa takie złe? Nie wiem. Pewnie gdyby nie to ta dziewczyna by sie o tym nie dowiedziała. Tylko czy to by było lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk, czyli Tobie nie przeszkadzalyby takie rozmowy prowadzone przez Twojego partnera? Na miejscu autorki przeszlabys nad czyms takim obojetnie? Co do kontaktow z kobietami, ja w ogole nie rozumiem pojecia 'nie pozwalaja', nie wiem, jak ktokowliek moze dac innej osobie decydowac chocby o swoich znajomych, ale to juz w sumie inna kwestia. Ogolnie nie lubie przesady, jesli facet ma kolezanki, to ok, dlaczego by niby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takiej że odkryłas że facet robi Cięnajprościej mówiąć w konia? Ty byś pozwalała na takie kontakty z róznymi kobietami, pokazywanie sięsobie na skype? Wiesz co innego podtrzymywanie dobrych kontaktów z kobietami ktore znalo się przed związkiem a co innego ich wyszukiwanie. Czy może chodzi Ci o to że zamiast się nad tym rozwodzic na forum skonczyłabys zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz co innego podtrzymywanie dobrych kontaktów z kobietami ktore znalo się przed związkiem a co innego ich wyszukiwanie." W tym przypadku mam takie poglady jak Kocyk zapewne, nie uwazam, zeby poznawanie nowych ludzi bylo czyms nieodpowiednim w zwiazku. Acz ogladanie sie nago na kamerkach, czy to z przypadkowa osoba, czy kims znanym wczesniej, nie jest dla mnie czyms bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czyli Tobie nie przeszkadzalyby takie rozmowy prowadzone przez Twojego partnera? " Nie przeszkadza mi to.Ani ziębi ani grzeje,chyba że jestem przed okresem i moje poczucie własnej wartości jest takie sobie :P Ale ogólnie rzecz biorąc to rozgraniczam sfere erotyczną z uczuciową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niepoojete jest dla mnie zdradzanie.niepojete kjest tez jednak to ze kobieta zabrania w ogole zwyklej normalniej znajomosci z inna kobieta.to wedlug mnie dziecinne...szkoda slow...niektore z nas to kretynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyjecie cudzym zyciem
niepojete dla mnie jest, ze sie zaklada temat o temacie, jakby naprawde nie mialo sie pomyslu na wlasny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, Kocyk, z jednej strony mnie przeraza Twoja opinia, a z drugiej Ci zazdroszcze. Ale w sumie, nie ma co sie dziwic, ze ludzi bulwersujesz, malo kto [a przynajmniej malo ktora kobieta] mysli tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepojete dla mnie jest, ze sie zaklada temat o temacie, jakby naprawde nie mialo sie pomyslu na wlasny Nie zakładam tematu o temacie tylko o postawie, która jest dla mnie dziwaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polak-Katolik
Wy wszetecznice! Kobieta winna jest usługiwać swemu mężowi, bowiem dom symbolizuje królestwo boże, a kobieta człowieka, który słuchać musi nakazów Pana swego, jeżeli kary srogiej z jego ręki uniknąć pragnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×