Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pieczar

Znam 4byłych narzeczonej w tym miejscowy kochaś który co miesiąc ma inną bodobry

Polecane posty

wyjątkowo jest w łóżku, mam przez to do niej obrzydzenie, na dodatek poprostu wiem że on musiał byc w łóżku o wiele lepszy ode mnie (narzeczona to moja pierwsza partnerka) bo poprostu miał więcej kobiet i zaczynam mieć kompleksy Jak sobie z takimi uczuciami radzić a może lepiej poszukać porządnej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo sie staraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasasaaa
po to ci porządna dziewczyna? by ratoać twoje kompleksy? a jakbyś był bardziej doświadczony? zostałbyś z tą, co teraz jesteś? dzizzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraj sie zeby sie poprawic
to tak dla swojego ego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tamten 190 wzrostu kawał chlopa jeszcze sam bym wpierdol dostal to napewno lepiej bym się poczuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjebać ją od starych szmat? i żeby wypierdalala bo mam jej dosyć? - to jest jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby zauważyla ze z tego powodu bardziej się staram to by ją tylko upewniło w przekonaniu ze dobrze robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwal sobie i pomyśl że gostka po głowie walisz to ci ulży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej jak z dobrym w te klocki miała kontakt niż z jakimś popaprańcem chyba nie .? Kompleksy cię chyba męczą ,że to nie Ty taki gieroj we wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowieku, żal cie, bredzisz, że kobieta jest twoją narzeczoną czyli zdeklarowałeś sie, że chcesz ją za żonę a wypisujesz takie oszczerstwa na nią. Współczuje jej, że jest z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie czytałem artykuł Lwa Starowicza w którym twierdzi że najlepiej uklada się w związkach w ktorych kobieta jest mlodsza 7-10 lat od mężczyzny a ona starsza ode mnie o rok, wiec to nie zbyt dobra kandydatka na żonę hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i niewatpliwe mnie podszkoliła natępna narzeczona tym razem dziewica powinna być zadowolona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wprost przeciwnie w twoim przypadku. Jest nawet za młoda .Pwinieneś mieć narzeczoną-matkę,żeby ci nic nie opowiadała i do cyca przytuliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×