Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

Gość kurdebeleeeeee
1. obijam sie w pracy 2. mam właśni dni płodne 3. chce mi sie kochac ze swoim facetem 4. rozmyslam czy mialabym odwage na sex w obecnosci innej pary 5. uwielbiam bizuterie 6. pownnam zrzucic przynjamniej 5 kg 7. powinnam wrocic do zajęć fitnes i basenu 8. mam problem z cera 9. uwielbiam gotować 10. tęsknię za zyciem w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. mam okres 2. zastanawiam sie czy isc do kibla 3. jestem uzalezniona od swojego przyszlego meza 4. nie chce mi sie przychodzic do pracy 5. mam ochote napic sie alkoholu 6. wlasnie smiejemy sie z kolezankami z pracy z przesadow slubnych na kafeterii 7. ide jednak do ubikacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowa kafeterianka
1. za 24 min kończę pracę 2. znowu zostanę ciocią 3. lubię swoją pracę 4. chciałabym w końcu sobie kogoś znaleźć :O 5. czasami czuję się samotna 6. nie mogę doczekać się wyjazdu na wakacje 7. muszę schudnąć :O 8. lubię włoską i meksykańską kuchnię 9. mam 2 auta 10. niedługo mam ur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snołłłi
up up up up :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska999
1. jestem uparta jak osioł i strasznie dizwna 2. Traktuje psa jak dziecko chociaz mnie wkurza bo sika po mieskzaniu! 3. Tesknie za tata 4. Nic mi sie nie chce robic (tylko jeść) 5.Najchętniej rpzespałabym caaałe życie 6. Wkurza mnie siostra i jej mąż 7. Boje sie ze w 2012 bedzie kopniec swiata ( chce życ na złość innym i doczekać sie wnuków!!) 8. Chce zamieszkać wkońcu sama i być samotna max przez rok 9. jestem egoistka chociaz wszyscy maja mnie za oddana innym (hehe naiwniaki) 10. Nienawidze ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgupiałam
up up bo dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna21
1.nie chce mi się uczyć do poprawki z cywila 2.życzę wszystkiego najgorszego tej starej jędzy od cywila (zniehcęciła mnie do niego) 3.jestem wredna do granic wytrzymałości 4.udaję że nie obchodzą mnie opinnie innych o mojej osobie a serio się wkurwiam na maksa 5.jeśli znowu obleję exam na prawko to nie ręcze za siebie i współczuje egzaminatorowi :p 6.od początku roku się odchudzam jeszcze tylko 6 kg i bedę zadowolona 7.ciągle jestem dziewicą (21lat) nie śpieszy mi się żeby to zmienić 8.chyba jestem oziębła aseksualna czy coś w ten deseń patrz punkt 7 9.cholernie się irytuje jak komuś w życiu dobrze się wiedzie 10.mam pełno znajomych którzy na wzajem się obgadują a ja w tym przoduję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atakatam
1. Czwarty rok chodzę na psychoterapię i już nie przyznaję się do tego znajomym 2. Chcę założyć własną działalność, ale strach mi nie pozwala 3. Jestem ofiarą przemocy seksualnej w dzieciństwie 4. Zamiast wziąć się do roboty siedzę w necie i gram w głupie gierki 5. Kocham nad życie swojego syna 6. Rozwiodłam się, bo myślałam tylko o sobie i swoich niezaspokojonych potrzebach 7. Czasami nie chce mi się nawet wyjść z chaty 8. Piję za dużo kawy 9. Mam ciekawą pracę, ale jej nie lubię, w ogóle nie lubię pracować dla kogoś 10. Czasami myślę, że jestem za stara i zmarnowałam życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Kocham faceta a on mnie NIE! 2.Powinnam się odchudzać ale po co? 3.Mam wredny charakter ale mimo to i tak mnie lubią. 4.Często pakuje się w znajomości z nieodpowiednimi osobami i przez to mam nie lada kłopot. 5. Czasami mam dość swojej pracy. 6. Nigdy pewnie nie wyjde za mąż. 7. Facet którego kocham pamięta o mnie wtedy kiedy jestem mu do czegoś potrzebna a ją głupia lecę na każde jego zawołanie. 8. Mam hrapkę na gościa który jest młodszy o 4 lata. 9. Wiem że jestem brzydka. 10. Uwielbiam flirtować z żonatymi facetami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuncia1984.11
1. w pracy siedze na kafe a udaje ze pracuje 2 nie pamietam z kim stracilam dziewictwo 3 nie wiem czego naprawde chce w zyciu 4 wypalilam juz prawie pol paczki fajek a znajomym mowie ze starcza mi na tydzien 5 moj facet mysli ze jest pierwszy 6 czesto wyobrazam sobie sex z bylym choc nigdy tego nie robilismy 7 wstydze sie swojej mamy choc bardzo ja kocham 8 robie kupe tylko i wylacznie rano od 10 lat 9 jestem bardzooooooo leniwa i nie potrafie sie zebrac w sobie 10 kiedys bylam bardzo zgrabna ale ostatnio nie chce i sie ruszac i przytylam bardzo....... 11. Jade na woodstock i nie moge si juz doczekac ;) jedyny pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjfyj
1. mam 25lat i jeszcze rok jestem kawalerem 2. muszę zmienić pracę 3. własnie wymieniłem klawiaturę w laptopie dyrektora 4.wypatruję jutra bo ustawiłem siez kumplem na wódeczkę 5. uważam ze weekend powienien być dzień dłuższy 6. uważam że moja dziewczyna powinna schudnać 7.wyjechał bym na wakacje ale nie mam kasy w tym roku 8. zbieram kasiorę na audi a5 3.0tdi 9.mam ochotę na anala bo dawno w kakao nie pukałem 10. w liceum wylizałem 5 koleżanek z klasy(reszta pasztety :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym się bała
up up up no dalygo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie mogę się zebrać, żeby wynieść talerzyk po gołąbkach do kuchni:P 2. Jutro mam w planach jechać z chłopakiem do Mrągowa (dodam, że moja mama jeszcze nic o tym nie wie :O) 3. Nie pijam kawy parzonej, tylko rozpuszczalną 4. Ciągle mam schizy, że mogę być w ciąży 5. Uprawiam z chłopakiem seks bez zabezpieczenia 6. NIenawidzę mojego drugiego imienia (tym samym staram się nie pokazywać nikomu mojego dowodu:P) 7. Nie wyglądam na 19 lat, tylko na 16-17:/ 8. Kiedy jestem sama z chłoapkiem on mówi do mnie \"żono\" a ja do niego \"mężu\" :* 9. W wieku 17 lat kłamałam moją mamę, że nocuję u mojego ojca, a tak naprawdę byłam u mojej drugiej połówki:) 10. NIenawidzę gazowanej wody mineralnej (blee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zielona żabka
1. Mam dziś zajebisty obiad w domu:) 2. Sensem mojego życia jest miłość, jedzenie i seks 3.Lubię pić alkohol 4.Zaczął się nowy etap w moim życiu z czego sieszę się straszliwie:) 5.Spełniło się moje największe marzenie 6.Do pełni szczęścia brakuje mi tylko innej pracy bo tu nie mam co robić 7.Jestem aż nazbyt zywiołowa, mam strasznie dużo energi 8.Strasznie kocham swojego faceta 9.Napiję się dziś winka 10. Życie chyba jednak jest piękne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widze codziennie w lustrze
1. jestem bardzo brzydka 2. codziennie mysle o smierci 3. rozwazam samobójstwo - punktuje za i przeciw 4. jestem zakupocholiczka 5. mam anoreksje bulimiczna 6. nienawidze swojego ciała 7.mam ochote ciac sie i bic 8.jestem bardzo agresywna 9.wszystkich odpycham od siebie, ale tesknie za miłoscia 10. mam ochote zwolnic sie z pracy i nigdy juz nie wychodzic z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon apetite
1. Mam kochanka 2. Nie iwem czego chce 3. mam zmienne nastroje 4. jem fast foody 5. masturbuje sie 6. narzekam na innych 7.kupuje markowe ubrania, choc oszczedzamy na dom 8. nikomu sie nie zwierzam 9. pije ziola by zapobiezd depresji 10. duzo mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noweeeeff
1.kocham męża 2.był moim pierwszym i ostatnim 3.wiele razy miałam okazje na seks ale nie skorzystałam:P 4.mam figure modelki 5.rodzice nie akceptują mojego męza. 6.lubie pić alkohol. 7.nie chodze do kościoła 8.uwielbiam seksowna bielizne 9.lubie horrory typu gore. 10.nienawidze teściowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noweeeeff
11.mam cudownego przyjaciela, który mnie kocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko taka sobie
1.Jestem beznadziejnie zakochana 2.Siedze na laptopie caly dzien 3.Bardzo czesto placze.Nawet przy ludziach 4.Lubie moje paznokcie u rak 5.Kocham pistacje 6.Lubie czytac fora 7.Nudzi mi sie 8.Uwielbam zapach proszkow do prania,plynow do plukania ,rozpuszczalnikow,mydel,srodkow do mycia podlog czy okien.Ponadto korektora i markera 9.Nalogowo wacham ksiazki(uwielbiam zapach nowych prosto z ksiegarni) 10.Straszna balaganiara ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Mam 21 lat. 2. Moj pies to beagl, ktorego uwielbiam. 3. Mam wspaniałego chłopaka. 4. Bardzo lubię czytać książki. 5. Noszę jedną soczewke. 6. Żyje w swoim małym świecie. 7. Nie rozumiem jak ludzie mogą wszczynac wojny. 8. Jestem szatynką. 9. Nie lubię dużych miast. 10. Lubie pomagać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feame
1. jetem pieprzona choleryczka 2. jestem beznadziejnie zakochana. 3. kocham truskawki i jagody. 4. mam manie sprzatania i porzadku. 5. lubie sie stroic i malowac. 6. naduzywam przeklenstw 7. mam obsesje na swoim punkcie. 8. nie panuje nad swoja agesja i slowami. 9. uwielbiam luksus. 10. zaczynam przyjmowac do siebie fakt ze nie uloze sobie nigdy zycia wedlug wlasnych marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. wczoraj przestawiałam meble w pokoju i nareszcie jestem zadowolona :D 2. muszę oddać książki do biblioteki, bo termin był do 24 :D 3. czytam aktualnie zatokę trujących jabłuszek(m.szwaja) 4. jestem na diecie kopenhaskiej i daję radę :D dziś dzień 7 :P 5. mam okres 6. w niedzielę idę na imieniny i się nawpierdalam lodów :P 7. mam nokię 6300 8. w portfelu mam dokładnie 2, 57 :( 9. kocham pistacje. 10. nie piłam dzisiaj kawy i jestem zmęczona, mimo, że wstałam gruubo po 13. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee..tammm...
No to zaczynamy... 1.Jestem leniwa 2.Jestem dziewicą 3.Lubie romansidła 4.Maży mi się wielka miłość 5.Nigdy nie zostawiłam faceta 6.Lubie się całować i pieścić 7.Nie puszczam się tak jak moje koleżanki 8.Chciała bym mieć prawdziwą kumpela takiej której bym naprawde ufała 9.Chciała bym skończyć prawo 10.I... naj bardziej być szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazimiera za sztuke
1. nie znosze rudych ludzi 2. mam kochanka 3. dzis puscilam cichacza w pociagu 4. pije zadko, ale jak juz sie nawale to tak, ze sie film urywa 5. lubie czytac gazety jak siedze w wucecie 6. nie ogladalam telewizji od pol roku 7. lubie obsmarowywac kolezanki, czasami wymyslam ploty zeby cos sie dzialo 8. w tym roku wygram w totolotka 9. mam ladne oczy 10. i brzydkie nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkillkkkaaa
1. tęsknię za prawdziwą miłością, nigdy nie miałam faceta, jestem dziewicą 2. codziennie przychodze do parku gdzie siedzą dwóch braci (oboje podobja mi sie tak samo):P 3. placze tylko wtedy gdy nikt nie widzi 4. nie mam żadnych problemów, a mimo to nie jestem szczęśliwą osobą 5. mam rozstępy na nogach, ktore strasznie mnie denerwuja tym bardziej ze jestem chuda:/ 6. jestem roztrzepana, bałaganiara, leniwa i spóźnialska ale żadna z tych cech mi nie przeszkadza 7. nie potrafie rozmawiać z ludźmi, mam wrażenie, że jestem strasznie nudna i nie umiem się wysłowić 8. uwielbiam spacerować 9. lubię chodzić na wysokich obcasach, ale jestem na to za wysoka(176) 10. mam aparat na zębach, który niby mi nie przeszkadza a ciągle o nim myślę 11. boje sie samotności do konca życia i mam niskie mniemanie o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1: Pociągają mnie rzeczy mroczne (wampiry,duchy,demony itd) 2:Jestem uzależniona od swojego ukochanego ;) 3: Uwielbiam krokiety z kapustą i grzybami + ketchup 4: Kręcą mnie blizny u facetów 5: Czytam średnio książkę na dzień 6: Mam świra na punkcie zwierząt 7: Kocham kapelę Type O Negative i Extreme 8: Marzę o własnej księgarni 9: Nienawidzę większości ludzi 10: Nienawidzę gdy ktoś robi mi zdjęcie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie kocham mojego chlopaka ale nie chce go rzucic zeby nie zostac sama 2. Chcialabym gdzies wyjechac, ale nie mam odwagi powiedziec chlopakowi zeby sie walil na cycki bo ja jade opalac sie z murzynami 3. kreca mnie wszyscy faceci w pierwszych 5 dniach po okresie-mega chcica 4 lubie flirtowac 5 chcialabym sprobowac sexu sponsorowanego tylko dla mojej czystej satysfakcji 6 marze o tym zeby poznac kolesia w minute i sie z nim przespac 7 marze o koledze mojego chlopaka 8 nie chce mi sie pracowac 9 jak juz ogarne ze ktos jest slabszy psychicznie od niego lubie sie nad nim pastwic. 10 uznaję ze jestem madrzejsza od wiekszosci ludzi i lubie sie tym wywyzszac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Lubie wybalsamowana chodzic nago po mieszkaniu ;) 2. Puszczam śmierdzące gazy :o 3. Jestem niepunktualna 4. Nie mam rodziny :o:o:( 5. Spodziewam sie córeczki :D 6. Uwielbiam czekolade z orzechami 7. Jestem uzależniona od Kafe 8. Slucham electrohouse i disco polo :classic_cool: 9. Nie podobaja mi sie moje palce u stóp 10. Lubię sie podniecać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Nie lecze sie z depresji. 2.Mam słabość brunetów z piwnymi oczami. 3.Chciałabym spróbować przypadkowego sexu, ale sie boje ze mi sie to spodoba. 4.Mam bzika na punkcie swoich włosów. 5.Byłam molestowana psychicznie przez swojego bylego. 6.Uwielbiam przestawiać meble w pokoju (jak tego nie zrobie raz na jakis czas to sie w min zle czuje). 7.Kocham wszystko co kokosowe i szary kolor:) 8.Wkurza mnie to ze malo rzeczy portafie doprowadzic do konca (chyba tylko zwiazki:/ ). - brak silnej woli 9.Nie moge patrzec na siebie w lustrze chociaz podobno nie jest tak zle;/ 10.Mam Manie przytulania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×