Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska agata

10 przypadkowych faktów o Tobie

Polecane posty

Gość elo elo elo elo
1.Dzis mam swietny humor ale nie zdradze dlaczego:) 2.W pracy leci smetna muza i szlag mnie trafia bo posluchalabym czegos wesolego 3.Uwielbiam sprzatac i gotowac bo podobaja mi sie efekty pracy 4.Dzis jestem bez makijazu 5.Codziennie rano jak sie budze wali mi z paszczy :classic_cool: 6.Nienawidze swojej jasnej karnacji 7.Dalabym wszystko zeby miec prawo jazdy bo uwielbiam jezdzic samochodem 8.wlasnie sie niechcaco podrapalam:( 9.Zaraz ide na papierosa 10.Nie umylam zebow dzis rano :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Siedze własnie w pracy:classic_cool: 2. Zaraz ide na fajke 3. Od dziś podjęłam milionową walkę z zrzuceniem moich zbednych 5 kg 4. Jestem przeziebiona 5. Ostatnio duzo myslę, o byłym który obraca już nową panne 6. Faceci z wykształceniem średnim i pracownicy fizyczni są u mnie przegrani na wstępie. 7. Mimo, że jestem chora opalam sie w solarium 8. Czasami jak pale zastanawiam sie czy nie mam raka:O 9. Kiedyś myślałam o sponsoringu. 10. Od czasu do czasu podpalam trawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszczoch
1. Mam duzo kasy, niekoniecznie uczciwie zapracowana 2. Mam nadwage i planuje to zrzucic... tylko planuje 3. Mam 25 lat (ćwierczwiecze) 4. Jezdze wypasionym BMW 5. Mam wyzsze wyksztalcenie i wszyscy uwazaja ze to jest cool 6. 3 razy korzystalem z uslug tirowek (super ciagna palke) 7. Moja kobieta ma rozmiar D :) 8. Ciagle mysle o seksie z moja byla 9. Chetnie bym zasponsorowal jakiejs super dupie 10. opierdalam sie w pracy i dobrze mi za to placa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tywyzej
przebadaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.moj ulubiony kolor to ciemny niebieski 2.boje sie clownow:-O 3.uwielbiam truskawki 4.umawiam sie z moim kumplem na wspolne bieganie od 2 lat:-O 5.chce zeby mnie po smierci skremowano 6.lubie patrzec na krew 7.regularnie chodze do kina a Tv nie ogladam 8.bywam agresywna 9.lubie szczerych ludzi 10.nie lubie slonca, mam zawsze zasloniete oko w pokoju THE END

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. nie mam silnej woli 2. jestem leniwa 3. marze o prawdziwej milosci dlatego nie slucham milosnych piosenek ani nie ogladam romansow, bo zazdroszcze i placze (wiem,wstyd) 4. lubie czytac ksiazki 5. od dzisiaj zaczynam cwiczyc 6. nienawidze smrodu 7. nudze sie 8. nie lubie nie miec pomalowanych paznokci 9. pozno sie klade spac i pozno wstaje 10. uwielbiam tanczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madagarskarr
1.nigdy nie bylam w zwiazku 2. nie ufam facetom przez jednego dupka ktory dawno temu mnie skrzywdzil 3. wstydze sie miec faceta bo boje sie opini innych ludzi-ze brzydki, ze glupi itp. 4. mam ochote na sex z "M" i "R" oraz z panem którego raz w zyciu widzialam( oczywiscie z kazdym odobno) 5. marze o milosci jak z filmów 6. podobaja mi sie tylko i wylacznie zajeci lub zonaci faceci 7. duzo sie ucze 8. chce w przyszlosci miec bardzo dobra prace i duzo zarabiac 9. marze o zagranicznych podrozach 10. jestem chytra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mapapogody
1. Uwielbiam szybką jazdę samochodem. 2. Boję się clownów. Nawet jak widzę w telewizji to jestem przerażona. 3. Nie umiem okazywać emocji - nie umiem płakać, złościć się - zawsze mam chyba ten sam wyraz twarzy:/ 4. Mam tyle kwiatów że nie mam ich gdzie stawiac. 5. Piję po 3 piwa codziennie. 6. Mam fiołą na punkcie fizyki kwantowej ale nie mówię o tym nikomu bo ludzie dziwnie na mnie patrzą... 7. Muszę skończyć studia a mi się tak nie chce... 8. Wszystko muszę mieć poukładane, dopięte na ostatni guzik. 9. Nie chcę nigdy wyjśc za mąż. 10. zawsze jak czesze mnie fryzjer to prawie zasypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Uwielbiam męskie perfumy, czasami sama się nimi psikam dla dodania sobie pewności. 2. Stresuje mnie zarost u facetów, który powoduje podrażnienie mojej skóry na buzi. 3. Mam bzika na punkcie poprawności gramatycznej i interpunkcyjnej. 4. Na biurku leży zwiędnięty kwiatek od faceta - zapomniałam włożyć go do wazonu :o 5. Jeżeli na jakiejś imprezie do damskiego kibla jest kolejka, bez zastanowienia idę do męskiego :classic_cool: 6. Jestem blondynką, a tak marzy mi się mieć czarne, kręcone włosy... 7. Oglądam piłkę nożną i chodzę na mecze. 8. Uważam swoje piersi za zbyt duże (75C). 9. Uwielbiam jeździć samochodem nocą. 10. Ciągle się uśmiecham, choć nie wiem, w jakim dokładnie celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.chce mi sie zyc-swieci sloneczko 2.moj misio odezwal sie-teskni 3.mam kase na ciuchy nie z wyprzedazy 4.pije dobra kawe i jem ciasteczko 5.lubie truskawki a moja watroba nie 6.przeczytalam\"rosyjski kochanek\"marii nurowskiej -super 7.sluchamu muzyki 8.lubie prac i prasowac 9.nie mysle o przyszlosci 10.nie mam duzych klopotow ani zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merredithh
1. Nie lubie wczesnie klasc sie spac i wczesnie wstawac 2. Nie chce mi sie szukac pracy 3. Własnie pije herbate 4. Mam mandat do zaplacenia 5. Nudze sie 6. Lubie gotowac 7. Boje sie pajakow 8. Zadna z moich \"zyciowych decyzji\" nie byla przemyslana 9. Uwielbiam kawe, czekolade, truskawki i golabki 10. Nie mam planow na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merredithh a na
skrzypcach grasz ?:-D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Całą noc się uczyłem do sesji bo muszę nadrobić cały semestr; 2. Jestem nygusem i nic mi się nie chce jeżeli nie muszę; 3. Umawiam się z jakimiś pustymi laskami na seks, piorę i mózgi i udaję że je rozumiem; 4. Podkradam matce papierosy bo mi szkoda kasy; 5. Dopiero idę spać; 6. Nałogowo wynoszę kieliszki, kufle i popielniczki z knajp; 7. Nie umiem tańczyć na trzeźwo; 8. Maże o seksie z murzynką; 9. Zakochałem się w mojej wykładowczyni; 10. Jak poznaję dziewczynę to w ciągu 10 sekund patrzę się na jej tyłek;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie lubie jak ktos robi cos, nie pomojej mysli(egoistka?) 2. strasznie zle mi samej 3. jestem samotna matka malej dziewczynki 4. wciaz wierze ze jestem wiele warta i ze spotkam tego, dla ktorego bede calym swiatem. 5. gdy ktos mnie zrani potrafie byc wyrachowana suka ;). 6. czasem robie facetom byt wiele nadziei. 7. lece na fajne samochody ;) 8. lubie zapraszac kolezanki na noc i gadac nimi popijajac drinki do 3 w nocy. 9. dobija mnie samotnosc 10. uwielbiam kawy z orlenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyyyyna
1. Mam 25 lat i mieszkam z rodzicami (już niedługo) 2.właśnie piję "poranną" kawę 3.mam wielkie marzenia, szanse ich spełnienia są malutkie 4.boję się przyszłości, starzenia, itd. 5.mam romans z baardzo dużo starszym facetem, ludzie jak nas razem widzą to patrzą jak na ufo 6.naprawdę go kocham 7.nie umiem powiedzieć co mi siedzi na wątrobie, żale duszę w sobie 8.czasami chciałabym umrzeć 9.nie mam przyjaciół, nie ufam ludziom, wiele razy się zawiodłam 10.lubię szum wiatu, słońce, kocham wieczory i poranki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merredithh
A dlaczego niby mialabym grac? :P Jesli mjuz na czyms gram, to chyba tylko ludziom na nerwach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbar1
1.mieszkam w jednym pokoju ze swoim bylym 2.moj ojciec nie zyje 3.uwielbiam czekolade 4.boje sie ze ktos mnie zabije 5.pije kawe ale tylko jak jest zalana szklanka mleka 6.kocham moja mame i moich przyjaciol 7.uwielbiam lecha :) (piwo) 8.chcialabym juz kogos poznac bo mam dosyc samotnosci 9.uwielbiam chodzic na zakupy 10.potworna ze mnie balaganiara :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprtsituja
1.dokonuje gruntownego przeczyszczenia nosa przed kazdym pojsciem spac a husteczke wkladam pod poduszke 2.mowie sama do siebie w jezyku ktory nie zostal jeszcze zarejestrowany i slyszany przez nikogo 3.jestem niezrownowazona emocjonalnie 4.mam slomiany zapal 5.czesto zdarza mi sie nie myc zebow wieczorem 6.nachodza mnie zboczone mysli w kosciele 7.uwielbiam wino 8.stracilam dziewcitwo w wieku 15 lat i od tej pory jestem nieaktywna seksualnie 9.jestem ambitna 10.ale leniwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merredithh a na
spoko tak tylko z ciekawosci pytanko bylo :-) ale dziekuje za odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merredithh
Alez bardzo prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Merredithh a na
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa22
1. Jestem w ciąży 2. Wczoraj wzięłam ślub, 3. Wyglądałam paskudnie, bo cała spuchnięta jestem, 4. Każdy mówi, że ładnie, ale kłamią, bo muszą, 5. Jestem uzależniona od słodyczy, 6. Boję się, że mój mąż się za chwile odwróci i zobaczy, że to piszę, 7. Mam ładne buty, 8. Nie znoszę karaluchów, 9. Jestem tu, bo muszę leżeć, 10. Mam poszarzałą jedynkę po kanałowym leczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleobowiazkowe
1. zapominam że mam amnezje 2. kocham się w ćpunie 3. fetusz to jest moc. *_* ;D 4. jestem seryjną masochistką, 5. kocham jak ktoś mnie napierdala biczem. ;D 6. prawie nic nie jem. 7. psycholog nie potrafi mi pomóc. ;] 8. jarają mnie dziewczęcy chłopcy. 9. jestem bi 10. po jednym piwie czuje się zjarana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweciekawe
PrzeciętnyKowalski 3. Umawiam się z jakimiś pustymi laskami na seks, piorę i mózgi i udaję że je rozumiem; Ciekawe ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeeeeeeeeeeeeee
1. uwielbiam masturbacje 2. wyciskam zaskurniki 3. dlubie w nosie 4. czasami nie chce mi sie myc wieczorami zebow 5. nienawidze spermy, jej zapachu i smaku 6. mam slabosc do ladnej bielizny i bizuterii 7. mam cellulit 8. faceci za mna szaleja bo jestem pewna siebie 9. kocham sex 10. ale tylko dobry sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sheeeeeeeeeeeeeeeeeee
fajne co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviana
1.studiuje 2.nic mi sie nie chce 3.lubie sex oralny 4.Marzy mi się wyjazd w ciepłe kraje 5.lubię jeść 6.martwie sie na zapas 7.lubie pouzalac sie nad sobą 8.rozmawiam sama ze sobą nawet na ulicy 9.czesto płacze by oczyscic sie ze złych emocji 10.czesto dotykam swojej cipki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×