Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anettt1134

Zrozumiec faceta

Polecane posty

Gość anettt1134

Znalam pewnego chlopaka z widzenia z1,5 roku. pewnego razu znalezlismy sie na tej samej imprezie. Juz z 3 m-ce przed czulam ze on cos do mnie kreci, ale na ogladaniu sie za mna sie konczylo. Ale npo tym spotkaniu SAM poprosil mnie o numer o dziwo ;P Dość fajny chlopak... No ale cóż...gadal ze mna w sms-ach, pare razy sie widzielismy przelotem , czulam ze chce sie spotkac, nawet to sugerowal, ale nigdy w prost nie zaproponowal ;/ chyba chcial abym to ja go poprosila...ale bylam twarda...i co ? Teraz jestem sama jak palec, a on sie nie odzywa ;/ jak go widuje to sie odezwie slowkiem i spuszcza wzrok...szkoda gadac...a ja ciągle mysle o co chodzi, czemu sie nie odzywa...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sole mio
taaak... ja też uważam,ze facetów trudno zrozumieć.. może on po prostu nie ma odwagi? szczerze mówiąc to jestem w podobnej sytuacji: poznałam faceta, spotkałam się z nim, kilka razy napisał a teraz cisza...od dwóch dni się zasatnawiam o co mu chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sole mio
pewnie mnie już nie chce :( choć obiecał spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec złudzeń
nie zależy im na was na tyle, żeby o was zabiegać, proste. właściwie, to wcale im na was nie zależy, bo inaczej coś by z tym zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sole mio
dzięki za głos rozsądku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o sole mio
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt1134
Eh. no wlasnie... doszlam do tego wniosku, ale jakos szkoda mi tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×