Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce

obraza

Polecane posty

Gość chce

szok....obrazil sie i poszedl spac!!!! chore.....ostatnio jest juz calkiem zbzikowal.......w pt niby pracowal....tak twierdzi......a teraz sie obrazil i to o byle co!!!! wiecie o co??? o piwo!!!! kretyn ten moj maz! bo nie podzielilam sie z nim...on5 a ja 3 i z tego 3 mialam dac mu polowe:-) ale stala butelka jego i myslalam ze jeszcze ma i sie pomylil biorac moja.......a on sie obrazil.......bo nie zauwazylam ze jest pusta......ZAJEBISTY PROBLEM......przeciez mu tego glupiego browara nigdy nie bronilam.....a tu dzis FOCH...... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie było mnie
myślę z trudem bo już zasypiam, ale proponuję dokupić zgrzewkę albo dwie podzielić sprawiedliwie, upić się, zasnąć i zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uszatek
Mysle ze za malo pijecie skoro jescze macie czas pisac i chce sie wam zawracac dupe, po prostu chlop byl w potrzebie a ty go zostawilas, wiesz co to naczy kobieto? Umarlby w dzungli z pragnienia a ty bys mu nie pomogla, ma racje facet a ty jakas nie bardzo kumata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
sluchaj uszatku! on ma wszystko kiedy i jak chce ale nie w tym problem!!!!! chodzi o to jak mozna sie obrazic o pol pieprzonego piwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
taaak za chwile zrobisz z nas alkoholikow w dodatku!!! ale daruj sobie! w przeciwiennstwie do nich nie martwie sie skad wezme na rachunki i co zjem nastepnego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nic nic nie pomoze
ale ty masz babo problem :D idz spac pijusko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszatekM
to ze masz a inni nie maja o niczym nie swiadczy chyba ze wlasnymi rekoma pracujesz na polu, w co watpie, takze nie badz taka pewna bo twoja pewnosc jest pozorna i nic nie trwa wiecznie. Co do polowki to juz sie wypowiedzialaem, ty traktujesz materialnie (zreszta potweirdzaja to twoje slowa o tym ze cie STAC, prymitywizm jedzie!) i to wlasnie wkurwilo twojego mezusia ze jestes taka zimno dziwka, a to ze za malo pijecie to inna sprawa, czlowiek ktory jest szczesliwy nie potrzebuje sie odurzac. Wybacz ale daleko wam od normalnosci i dlatego tez sa takie nieporozumieniaa, a wyglada na to ze bedzie coraz gorzej bo ktos kto ma tak przemaglowany mozg nie potrafi samodzielnie dojrzec tych prostych prawd, takze radzilbym juz przyzwyczajac ie domysli ze bedzie trzeba sobie szukac kogos innego i uzerac w sadzie na sprawach rozwoadowych bo to wam tez nie przejdzielatwo, a jak juz sie umeczysz i stracisz zdrowie i czas na wyklucanie sie z mezem to stweirdzisz ze to wszytko gowno warte bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
sluchaj DZIEWUCHO!!! USZATKOWA!!! akurat gdyby nie moj UPOR I MOJE RECE DO PRACY on nie mialby NIC!!! jestem pewna ze jest mi wierny bo napewno nie nalezy do fagasow z ktorymi moze ty mialas do czynienia!!!! i DEBILKO nie jestem KURWA jak piszesz BO SIE NIE PUSZCZAM I GO NIE ZDRADZAM!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszatekM
gdzie tak napisalem? I mowilem ze za mao wypilas bo wpradzie nie kontaktujesz juz dobrze ale jeszcze na tyle zeby toczyc piane, agresja wychodzi widac ze jestescie zaklamani jak psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
"Co do polowki to juz sie wypowiedzialaem, ty traktujesz materialnie (zreszta potweirdzaja to twoje slowa o tym ze cie STAC, prymitywizm jedzie!) i to wlasnie wk**wilo twojego mezusia ze jestes taka zimno dzi**a, " STAC NAS!!!!! BO OBYDWOJE PRACUJEMY!!!!! a dziwka nie jestem jak piszesz wyp. sie wyzej na ten temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
dla uszczegolnienia start byl prawie rowny...ale nie wypominam mu tego!!!!!!!!!!! chodzilo o to ze strzelil focha bo zwrocilam uwage ze bierze moja butelke a ma swoja..jesli pusta to w lodowce jest pelna tylko sobie przyniesc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszatekM
co i tak nie zmienia faktu ze dobrze odczytalem emocje, a pracowac i STAC NAS to sobie mozecie, pieniadze szczescia nie daja. Przykre ale ludzie wola udawac i robic za osle łąki niz zajac sie tym co trzeba... jak mowi poeta "Sometimes what you want aint what you need". Idz juz spac, i tak niczego to nie zmieni, to jest juz rownia pochyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
wiesz co??? szczerze pomoglibysmy ci finansowo bo widac ze ZAL DUPSKO CI SCISKA ale nie zazdrosc rzeczy materialnych. Naprawde pracowalismy obydwoje na to co mamy. kosztowalo nas to wszystko wiesz ile i co?? nie wiesz no bo skad......milosc to po pierwsze i cierpliwosc po drugie!!!! a teraz IDZ SPAC bo wiele nie pomagasz.....a nawet nienwiscia palasz do takich jak my co tylko utwierdza nas w przekonaniu ze ludzie sa ZDRADLIWI I ZAWISTNI pomimo ze od siebie dajesz im WSZYSTKO CO NAJLEPSZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszatekM
A co ty mi dalas, jeszcze moze ci sie wydaje ze powinienen was calowac za to ze mi pozwalacie zyc, to dopiero mendy musza byc co mysla ze do nich swiat nalezy i ze tylko im sie nalezy. Juz mi dosc powiedzialas, wysatrczy, domyslam sie jaka to "MILOSC" zostala wlozona w ta prace, pewnie placiliscie ludziom po 600 zl i klamaliscie ze wiecej nie mozecie zaplacic i to do reki placiliscie bez ubezpieczenia a sami na wakacje na Karaiby. Ot mentalnosc. Naprawde jak mozna byc tak zaklamanym i jeszcze oobrzucac innych ludzi wyzwiskami typu ZAWISTNI, ZAZDROSNI, to jest dopiero HIPOKRYZJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
sluchaj"USZATEKM" nigdy nie zatrudnialismy ludzi wrecz przeciwnie to my pracowalismy u kogos......wiec sie zastanow zanim zaczniesz nas obrzucac blotem bo na to nie zasluzylismy!!!!!!!!!!! pracowalismy na nasze dobro ciezko juz nie wazne jakie i jak bo za chwile sie okaze ze okradalismy banki czy cos.... daruj sobie te obelgi bo swidczy to o tobie a jesli masz ochote na pomoc to daj znac,..........ale NIGDY NIE zarzucaj ludziom ze sie dorobili na czyjejs krzywdzie nie zanjac ich do konca.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszatekM
Zastanow sie co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce
kolorowych i zycze powodzenia w przyszlosci........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×