Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewik69

Czy krótkie włosy u kobiet są sexy?

Polecane posty

Gość ewik69

Proszę o wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audi Q7
Mi sie podoba fryzura rihanny,wedlug mnie jest zajebista ale nie kazdemu pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
tak, ale nie takie na jeżyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsgsasa
nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porywacze.eu
średnio to pasuje i wygląda choć ładnym kobietom taka fryzura nie ujmuje zbytnio atrakcyjności , ładne bronią się urodą i ładnie wyglądają nawet w drelichach i z krótkimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy czy dziewczynie pasują ;) Czyli zależy to od kilku czynników np. twarzy ,kolorów włosów....... Łysa dziewczyna lub na kilka milimetrów włosy to bardzo duża przesada......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllaal
to zależy od twarzy, czy dziewczyna jest ladna utp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna0001
ta fryzura jest bardzo fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ewik69
Ewik69, niektórym kobietom pasują krótkie włosy. Nie każda kobieta ma dobry gatunek włosów, aby mogła je nosic długie. Wtedy lepiej, aby nosiła je krótkie i zadbane. Sexapil to nie tylko włosy to - całokształt (w tym inteligencja), ale na pewno mało seksowne są błędy, które popełniasz: "męszczyzna" - pisz "mężczyzna"!, etc.... . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
do do ewik69 - no fakt te głupie błędy sorki za to, piszę w pośpiechu, o moją inteligencję się nie martw bo nie o tym traktuje temat, mam skończone studia wyższe(jeśli cię to pocieszy) chcę po prostu zasięgnąć opinii (jak chyba większość na tym forum) Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madek rajdan
tak ,jak pisaly osoby powyzej niektorym pasuje a niektorym nie, mi sie podobala ta czarnulka z TATU jak miala krotkie wlosy, Brodka tez fajnie wyglada w krotkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jarka kryptopedala
jareczku, tobie sie podobaja krotkie wlosy u kobiet bo jako krtyptogejowi podoba ci sie wszstko co przypomina meskie cialo dlatego tez lubisz ssac banany etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecien czerwiec maj
nialam kiedys krotkie wlosy (raz trafilam na takiego fryziero co sam bez zgody uciachal mi wlosy) wtedy czulam sie jak ostani pasztet przez rok dopuki mi nie odrosly. ale niektoredziewczyny czuja sie seksi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
Ja z kolei w liceum miałam super krótką fryzurkę(wtedy właśnie mój obecny facet się we mnie zakochał:) ) potem miałam włosy różnej długości...no i teraz tęskniąc(chyba do młodzieńczych lat) ściełam się na krutko(tak jak na zdięciu, które dodałam), ale on mnie jeszcze nie widział, co więcej nawet mu nie mówiłam, że idę do fryzjera ;P dlatego właśnie się zastanawiam czy to sexowne uczesanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
sorry miało być krutką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
wiem, że za pierwszym razem było dobrze, to była aluzja do pani/pana o niku do ewik69 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy krótka peruka jest sexy
wiem, zbyt przyziemny jestem ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
no jesteś ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy krótka peruka jest sexy
Wiem ;) Wszak życie byłoby o wiele prostsze, gdyby każdy trzymał w zanadrzu "swoją perukę". Rach-ciach , zakładasz której chcesz i już ci się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewik69
no...trudno się z tobą nie zgodzić:D :D swoją drogą ciekawe spojrzenie na sprawę;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są, przynajmniej mój facet tak uważa ;)a ogólnie to moim zdaniem nie chodzi o długosć włosów, bo do każdego co innego pasuje, jedni lepiej wygladają w dlugich, inni w krótkich, prostych, kręconych itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabio Copuletti
ladna jestes Marlenka😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam krótkie włosy. Mój facet nie narzeka ;) Jeśli mam ochotę przeobrazić się w ognistą brunetkę, to zakładam perukę :) Mam kilka kupionych tu http://skleperotyczny.eu/7-bielizna-erotyczna. Są świetne, bardzo naturalne i dobrze wykonane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie, ktotkie wlosy pasuja tylko tym co maja wlosy cienkie u slabe , faceci w 80% WOLA DLUGIE WLOSY REZSTA TO BI NIE WIEDZA CO CHCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×