Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaroczkowana

Dzisiaj zmarł mi tata. Nie wiem co robić.

Polecane posty

Gość gość
Mój Tata zginął ponad miesiąc temu w wypadku samochodowym... Tego dnia mój brat miał mieć ślub! Jestem w szoku do dzisiaj - nie mogę pogodzić się z Jego odejściem. Wszyscy jesteśmy załamani. Miał 60 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatę widzę czasami we śnie, uśmiecha się i nic nie mówi jak pytam się jak mu tam jest. Odpowiedział tylko raz,że już go nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatko gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie minęło 3 miesiące ... tak naprawdę to dopiero powoli do mnie to dociera...;( Najgorsze jest to, że mój tata położył się do szpitala aby zrobić badania i się podleczyć a już nigdy z niego nie wyszedł o własnych siłach. A sam tam poszedł... Ciężko się pogodzić że on nie żyje przez czyjeś niedbalstwo...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Córka000
Dziś o 15-05 zmarł mój tato. Miał wylew , przegrał w wieku 60 lat. Januszku tęsknie . w moim sercu na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania G
Mój Tata odszedł niespodziewanie 23 czerwca b. r. / w Dzień Ojca / , dziś mamy 10 sierpnia i nie wierze , że to miało miejsce. Zadaję sobie pytanie, "czxy jest życie dalej", kupiłam nawet książkę "Zycie po śmierci naprawde istnieje" - przeczytałam i dalej mam wątpliwości chociqaż chciałabym wierzyć , że tak.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi.

Jestem dorosła, mam córkę, ale niedawna śmierć Taty rozpłatała moje serce na kawałki. Cierpię dodatkowo, bo Mama została sama w domu, ja mieszkam w innym mieście. Martwię i boję się o nią. Nie mam jak jej pomagać w codzienności i towarzyszyć w żałobie... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×