Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PINKO 36

Chcę iść na fale radiowe Focus RF bo mam mega zmarszczki a mnie nie stać

Polecane posty

Gość gość  Klaudia
Jestem za FOCUSEM od tych zabiegów żadna siła mnie nie zatrzyma. POWODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPKLad
Gabinety mają teraz fale radiowe w takich małych pudełkach i oczywiście ostro krytykują FOCUSA . Ale te małe pudełka, takie sprzęciki, aparaciki nie są nawet namiastką Focusa. Te sprzęciki i aparaciki to chińska tanizna, nie mają mocy szkoda na to czasu i kasy. Jak FALE RADIOWE to tylko FOCUS RF plus bo on naprawde daje czadu. Nie dajmy się zwieść Paniom Kosmetyczkom na sprzęciki i aparaciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDanuta
Tak biorę aktualnie zabiegi fal radiowych Fokusa rf. Jestem zadowolona , różnice na korzyść było wyrażnie widać już po pierwszym zabiegu. Mieszkam w Brzegu więc korzystam na miejscu. POLECAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHenia
Focus rf plus to są prawdziwe fale radiowe jeżeli masz kase to lepiej zafundować sobie fale radiowe niż wszystkie razem wzięte maseczki. Moje uzasadnienie jest takie że po falach radiowych efekt zabiegu utrzymuje się długo skóra sama produkuje komórki młodości. Jeśli zabiegi powtarzamy 1 x na 2 miesiące to młody ,doskonały wygląd mamy zapewniony naprawde na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem na zmarszczki dobre są zabiegi Venus Freeze. Są o wiele tańsze niż fale radiowe. Moja mama je robiła w salonie Vici w Krakowie i dzięki voucherom pobranym z ich strony internetowej miała dużą zniżkę. Ja już po pierwszym zabiegu widziałam u niej gładszą buzię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość Bożenka i gość Henia chyba wam na mózg padło od focusa i komorek młodości. Nie istnieje coś takiego jak komórki młodości. Fale radiowe żeby działały też nie muszą być Focus. Polskie firmy też produkują sprzęt o identycznych parametrach technicznych i równie skutecznych. Najważniejsze to dobrać odpowiednią moc do skóry, żeby zabieg był skuteczny i nie zaszkodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   Klientka
Miły Gościu albo Miła Gościuwko Twoje zaangażowanie się w napisanie wypowiedzi jest bardzo cenne,ale naprawde bardzo BŁĘDNE.Focus RFplus 3D jest aparatem prod.amerykańskiej jego cena jest w necie.Natomiast wszystkie aparaty 5 w 1, 3 w 1,to NIE są nawet namiastką fal radiowych tych prawdziwych i to będą hińskie rzeczy.Co do komórek młodości to również w necie jest opis działania fal. Ale tak w skrócie: fale ogrzewają skóre-włókna kolagenowe kurczą się powodując napięcie czyli odmłodzenie skóry również zwiększa się aktywność fibroblastów.Radzę poczytać w necie a póżniej skomentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faustynka 3
Zabiegi FOCUSA rfplus 3D są naprawde skuteczne w odmładzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłeczka  M
Dobry efekt też można uzyskać dzięki resurfacing. To zabieg laserem ResurFX. Wyrównuje koloryt skóry i spłyca zmarszczki. W Vici Clinik w Krakowie można czasami zrobić to w korzystnej cenie, bo na ich stronie internetowej często pojawiają się promocyjne vouchery. Obecnie mają promocję 1+1 gratis właśnie na zabiegi tym laserem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Milenka
A ja boję się lasera. Nie wiem jak do tej kwesti podejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście w gabinetach są chińskie sprzęciki, ale rodowód Focusa też jakby trochę chiński :) A może to żart ? Zdecydowanie polecam kosmeceutyki jako pierwszy ratunek. Moje ostatnie typy to cała linia EVENSWISS a od niedawna świetny koncentrat A.G.E. STOP Switzerland. Są efekty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość wtajemniczony
FOCUS nie jest laserem. Są to fale radiowe NIE chińskie, aparat jest produkcji amerykańskiej i kosztuje dużo. Polecam warto super ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na zabiegi RF wykonywane polskim sprzętem, a nie chińskim i efekty mam lepsze niż po focusie. I co teraz mi zazdrościcie, że ja płaciłam za jeden zabieg 190 zł a nie 500 zł :) ale wciskajcie dalej kit, że tylko focus działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania46
Pod Wrocławiem w miejscowości Żerniki Wrocławskie studiojoy.pl mają to urządzenie (focus rf) polecam! efekty natychmiastowe i utrzymujące się. Pani poleciła mi min. 5 zabiegów, mimo że w moim wieku zaleca się 10 (mam 46lat). Efekt był widoczny już w trakcie pierwszego zabiegu jak Pani pokazała mi różnicę miedzy jedną a drugą połową twarzy, byłam w szoku! polecam, koszt 250zł za twarz, szyję i dekolt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem jedno.Nie jestem zainteresowana kupnem Focusa ,ale zabiegami. Robiłam bardzo dużo zabiegów na twarz różnymi urządzeniami i taki efekt jak jest po Focusie nie miałam po żadnym zabiegu. Byłam na zabiegach które kosztuja 4 tys zł i niestety nie pomogło na mój problem.A najbardziej dziś śmieszy mnie to (jaka byłam głupia) jak mówią ,ze efekt będzie widoczny po ok 3 miesiącach.Bzdura drogie Panie. Nie dajcie się nabierać.Nie twierdze ,że tylko Focus to jedyne urządzenie po którym jest widoczny efekt,pewnie są też inne ,ale ja nie trafiłam na takowe:) a szkoda bo eksperymentowałam i straciłam sporo kasy. POLECAM SZCZERZE FOCUSA.Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsankok
Fale radiowe mają bardzo dobry wpływ na skóre pobudzają do produkowania kolagenu a kolagen wygładza przez to usuwa zmarszczki. Czyli odbywa się to w sposób naturalny bez stosowania kosmetyków również dobrze likwiduje trądzik. Bardzo często młodzi stosują przeróżne maści niepotrzebnie bo focus naprawde radzi sobie z trądzikiem. Jest tylko jedno fale takie jak emituje FOCUS bo one mają odpowiednie parametry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane Panie Focus jest bezkonkurencyjny .Efekt super. Sprawdzajcie tylko czy kosmetyczki mają szkolenie bo tu jest problem nie w sprzęcie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno w sprawie maximusa nie dajcie sie nabrać efekt zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cudowny sex tel(stęki,jeki,sapanie i ostra rozmowa) kicia robi niesamowite rzeczy zadzwoniłem i jestem mega zadowolony :) 708-780-520 wew 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem po co przepłacać zabiegi Focusem, skoro są na rynku urządzenia polskiej produkcji, tańsze, więc tym samym zabiegi są tańsze. Pani kosmetolog robi mi zawsze pół twarzy, potem drugą połowę i efekt jest widoczny od razu po zabiegu. Urządzenie, którym miałam wykonywany zabieg nazywa się fale radiowe z laserem biostymulującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Miwa
Zabiegi z falami radiowymi są bardzo przyjemne. Świetnie ujędrniają i odmładzają zmęczoną twarz. USUWAJĄ TRĄDZIK rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zafundowalam sobie pół roku temu serię zabiegów falami RF. Najmniejszych efektów nie było bi nie ma. Strata czasu i kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zabiegi falami radiowymi Hebe - polski producent - po pierwszym juz byl super efekt poprawy owalu twarzy, napiecia skory i wygladzenia zmarszczek. Zrobilam serie, zeby efekt utrzymywal sie dluzej. Jestem pol roku po zabiegach i twarz wyglada caly czas doskonale. Polecam fale radiowe Hebe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjakaspanicoswiedzaca
Dziewczyny jedynym wyznacznikiem przy fali radiowej czy działa jest jego natychmiastowy efekt. Zabieg powinien być wykonany w taki sposób ,żeby można było ocenić jego efekt już w salonie. Przy robieniu na twarz żądajcie , żeby zrobiono wam najpierw połowę twarzy - dla porównania. Jeśli nie ma efektu to albo: - kiepski sprzęt ( czasami widzę jak salon pracuje na sprzęcie który ma 8 lat bez jego odświeżenia - to nie może działać !!! ) - kiepskie przewodniki fali radiowej ( żel do usg jest najtańszy ale nie za dobrze przewodzi , za to specjalistyczne kremy dużo droższe ale dające o niebo lepsze rezultaty ) - nieprzeszkolony personel kosmetyczny - i ostatnie , sprzęt w salonie zupełnie inaczej wygląda niż oryginał na stronach www- jednym słowem podróba bo kto sprawdzi - klient nie orientuje się jak wygląda sprzęt . KLIENCIE BĄDŹ ŚWIADOMY. Dla mnie najlepszy Focus Talus i Ulthera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmowczynia. Efekt fal radiowych jest widoczny od razy przy pierwszym zabiegu. U mnie wlasnie tak wygladala wizyta. Mialam zrobione pol twarzy, dostalam do reki lusterko i wtedy moglam zobaczyc efekt: skora byla gladsza, bardziej napieta, zarysowana kosc policzkowa, kacik ust uniesiony, bardziej otwarte oko. Dopiero wtedy sie polozylam i mialam robiona druga polowe twarzy. Zabiegi mam robione co okolo 2 tyg, po kazdej wizycie efekt jest lepszy :) Jestem bardzo zadowolona z efektow. Polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu i kosmetolog Izabele, w ktorej rekach poczujecie sie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×