Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PINKO 36

Chcę iść na fale radiowe Focus RF bo mam mega zmarszczki a mnie nie stać

Polecane posty

Gość Skąd te ceny
Zastanawiam się nad zrobieniem zabiegów Focus RF.Nie bardzo jednak rozumiem skąd taka różnica w cenie zabiegów. W Warszawie przejrzałam oferty 3 salonów i jest tak: 950 zł, 680 zł, 480 zł. Przy czym maszyna jest identyczna. Od czego to zależy, czy ktoś to kapuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnica cen wynika po prostu z tego, że jedne gabinety chcą zarobić więcej a inne mniej, powiedziała mi to kosmetyczka, powiedziała też i sprawdziłam to w necie, że focusa sprzedaje tylko jedna firma w Polsce i że wszystkie kosmetyczki muszą przejść szkolenie w tym samym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że jestem po dwóch zabiegach na twarz i już widzę poprawę, ale kosmetyczka powiedziała mi, że na prawdziwe efekty muszę jeszcze poczekać, polecam nowy gabinet bodyestetica w warszawie,tuż obok klifu,mają przystępne ceny a gabinet jest na wysokim poziomie, plusem jest szczegółowa konsultacja przed zabiegiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 43
Ja zrobiłam serie focusa na ręce, efektów nie ma żadnych, urządzenie to jest przereklamowane, szczególnie polecane przez właścicieli salonów udających na forum zadowolonych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przereklamowane
to prawda. rok temu zrobilam 8 zabiegów na buzie i prawie nie bylo efektów. zdwojgazlego lepszy thermage - choc na drugi zabieg juz nie poszlam - tak strasznie bol - ale jakis efekt jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceny
Może ja pomogę, robiłam zabiegi w jednym gabinecie, nie mówie gdzie bo zaraz będę jego właścicielką albo coś w tym stylu, różnica cenowa wynika z narzucenia cen przez warszawskiego dystrybutora. Na Polske jest tylko jeden dystrybutor więc maszyny są te same. W każdym razie, gabinet który nie zgodził się na wysokie ceny został za " karę" usunięty ze strony autoryzowanej. Dzięki temu może mieć normalne, " zdrowe" ceny. Każdy gabinet musi mieć papiery ( certyfikaty ) podbite przez tegoż dystrybutora. Warto zawsze zapytać dany salon. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, robiłam zabiegi na oczy, na wiosne planuje zabiegi na ciało. Drogie Panie szukajcie w internecie gabinetów z focusem, nie przepłacajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z szerzeniem opinii, że jeśli gabinety mają niższe ceny to za karę nie ma ich na liście salonów autoryzowanych. Prawda jest taka, że ceny faktycznie dyktuje Warszawa, ale tylko dla tych gabinetów które dzierżawią maszynę. Gabinety, które zakupiły Focusa dla siebie mogą sobie pozwolić (albo i nie - jeśli nie mają na to ochoty) na niższe ceny. Drogie Panie zwracajcie uwagę na czas wykonywania zabiegu i co najważniejsze na to kto wykonuje zabieg !!!! Focus jest super ale trzeba umieć się nim posługiwać. Wymagajacie choćby dyplomu z Warszawy, który każda przeszkolona osoba posiada !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Milagroska
Obawiam się że nie ma Pani pojęcia o czym pisze. Co do jednego się zgadzamy każdy salon ma dyplom ze szkolenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTC
Nie tylko fokus, drogie panie. Wielokrotnie ten temat był już wałkowany. Właściciele "fokusa"=melody robią po prostu najlepszy PR tej maszynie. Zapewniam że inne urządzenia są co najmniej równie skuteczne. Podstawą jest doświadczenie obsługi i praktyka. Pozdrawiam. (również właścicieli fokusów. Podziwiam reklamę i PR) www.schudnij.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przereklamowane
Ja tam nie piałabym tak nad tym FOCUSEM bo : Produkuje go chińska firma Toplaser, a ta właśnie firma jest objęta ograniczeniem importu między innymi tych urządzeń do USA . FDA wydało w 2009 alert: http://www.accessdata.fda.gov/cms_ia/importalert_244.html Reason for Alert: Devices listed in the attachmnet for this alert have not been determined substantially equivalent or lack either a 510(k) or a Pre-Market Approval (PMA) for commercial distribution or, alternately, lack an Investigational Device Exemption (IDE). Guidance: Districts may detain, without physical examination, the devices from the firms identified on the attachment to this alert. (3005450614) Beijing Toplaser Technology Co., Ltd.Date Published : 09/16/2009 No. 1 Stret Wai Guan Xie An Wai , Chao Yang District , Beijing, CN 73 - - - -- Anesthesiology Date Published: 09/16/2009 Notes:All devices. GPI = DE. 10/7/2008. CDRH has indicated DWPE of said products requiring 510k approval only if its being imported by Beijing Toplaser Technology Co. Ltd and have no cleared or pending 510ks with CDRH. 74 - - - -- Cardiovascular Date Published: 09/16/2009 76 - - - -- Dental Date Published: 09/16/2009 77 - - - -- Ear,Nose And Throat Date Published: 09/16/2009 78 - - - -- Gastroenterological & Urological Date Published: 09/16/2009 79 - - - -- General & Plastic Surgery Date Published: 09/16/2009 80 - - - -- General Hospital/Personal Use Date Published: 09/16/2009 84 - - - -- Neurological Date Published: 09/16/2009 85 - - - -- Obstetrical & Gynecological Date Published: 09/16/2009 86 - - - -- Ophthalmic Date Published: 09/16/2009 87 - - - -- Orthopedic Date Published: 09/16/2009 89 - - - -- Physical Medicine Date Published: 09/16/2009 90 - - - -- Radiological Date Published: 09/16/2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkets
Tego gabineciku w Pszczynie (dental-spa) nie polecam bo właścicielka jest wyłącznie dobrza ale w liczeniu pieniędzy od klientów. Łasa na dutki jak górale. Ogólnie dramat. Atmosfera nieciekawa. Trudno trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam w Pszczynie w Dental SPa i jestem bardzo zadowolona. Zabiegi wykonywane są dokładnie i długo. Efekty RF miałam widoczne po 4 miesiącach ale wzięłam całą serię. Jeżeli chodzi o cenę to płaciłam 450 za twarz z szyją, więc wydaje mi się atrakcyjnie. Polecam jestem bardzo zadowlolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NInkaaa 1976
Polecam zabiegi RF w salonie Doris Dorin w Krakowie. ceny sa absolutnie umiarkowane w pakiecie a rezultaty - fantastyczne! Może wynika to z procedur zabiegowych a może z używanego sprzętu www.doris- dorin.com. Sa tam przemiłe Panie : Ela i Patrycja , nie narzucają zabiegów i świetnie doradzą :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna z Katowic
Wiem o czym mówicie - ceny są kosmiczne! Ja zdecydowałam się dojeżdżać aż z Katowić do Krakowa do Doris Dorin ( nowe miejsce). Robiła tam zabiegi RF koleżanka i aż musiałam ją przycisnąć bo wyglądała po nich rewelacyjnie. Salon ma bardzo ciekawą ( dla klientek) politykę : w pakiecie jest zdecydowanie taniej i jeszcze dostajesz zabieg gratis . Całośc - 1080 PLN za serię i jeden zabieg free. Można zapłacić w dwóch ratach. Jeśli chodzi o moje odczucia - po pierwszym już widziałam efekty ale na drugi dzień było REWELACYJNIE!!! Z tego co wiem , kolagen jeszcze pracuje przez pewnien czas stąd spektakularne efekty widac po 4 - 6 miesiącach. Ja w każdym razie czuję się bosko. Polecam - warto dojechać i wydać na podróż , bo i tak się kalkuluje. Wracając do gabinetu : bardzo dobre doradztwo i fajne podejści do Klintek .Jedyny minus- czasem trzeba walczyć o termin , bo dużo klientek też dojeżdża, ale sa bardzo elastyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salon NAOMI
Po co jechać do Krakowa? Mam to urządzenie u siebie w Studio w Zabrzu! Serdecznie zapraszam tel.601 22 22 71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbiirrr
BEz sensu, lepiej jakis nieinwazyjny zabieg np u dr Zdzitowieckiego, taniej szybciej lepiej i efektywniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po zrobieniu odpowiedniego researchu zrobiłam sobie zabieg w jednej z warszawskich klinik Amaya. Pani podeszła indywidualnie do mojego problemu. Masaż rozgrzaną głowicą od Focusa jest bardzo przyjemny, podczas ma się ochotę zdrzemnąć :). Pomimo tego, że należy wykonać min 4 serie dla optymalnego rezultatu to efekt jest widoczny już po pierwszej. Nie wiedziałam, że ciało ludzkie może być aż tak plastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buntara
ZAPRASZAM na zabiegi Falemi Radiowymi (RF) Redukujące tkankę tłuszczowa, cellulit, uelastyczniający skórę np: na brzuchu po ciązy. Gabinet Brzesko (małopolska) 50 km od Krakowa. Obecnie SUPER PROMOCYJNA Cena 300 zł za 4 zabiegi . (oszczędzasz ponad 500 zł - normalny koszt jednego zabiegu to od 200 zł a w salonach w duzych miastach jeszcze drożej .) Zabiegi mozna oczywiscie zamawiac pojedyńczo ale efekt jest najlepiej widoczny po 3 zabiegach. Zapraszam 788 905 224 Derwen7@wp.pl ODCHUDZANIE, CELLULIT, ZABIEG radio frequency, RF, Fale Radiowe Jak działa RF? Urządzenie emituje fale radiowe wytwarzane przez prąd wysokiej częstotliwości. Energia elektryczna zamieniana jest na elektromagnetyczną, która dociera do tkanek, gdzie następuje ich podgrzanie przez wzbudzanie jonów. Fale radiowe wpływają więc na wytwarzanie w tkankach ciepła. Zjawisko to nazywane jest diatermią. Diatermia, czyli głębokie ogrzewanie oznacza, że ciepło wytwarzane jest wewnątrz tkanek, a nie dostarczane z zewnątrz. Fale radiowe stymulują tkanki powierzchowne i głębiej położone, poprawiają ich dotlenienie, odżywienie oraz mikrocyrkulację. Zabiegi Na Twarz, Szyję, Dekolt, Dłonie Zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych co wywołuje ich skurczenie i napinanie, dzięki czemu następuje proces regeneracji. Dochodzi do uporządkowania się ich struktur. Ponadto fale radiowe stymulują fibroblasty do odbudowy i wytwarzania kolagenu i elastyny dając efekt wypełnienia zmarszczek. Zwiększa się gęstość, elastczyność i napięcie skóry oraz poprawia owal twarzy i koloryt cery. W wielu przypadkach już po wykonaniu pierwszego zabiegu zauważalny jest efekt. Skóra w miejscu poddanym działaniu fal radiowych jest bardziej napięta. Efekt dogłębnej poprawy może pojawić po serii zabiegów. Działanie zabiegu : twarz - podsumowanie spłycanie zmarszczek, bruzd, kurzych łapek poprawa napięcia zwiotczałej skóry poprawa napięcia policzków poprawa owalu twarzy redukcja tzw. "chomików" złagodzenie fałdów nosowo-wargowych poprawa kolorytu cery lepsze odżywienie tkanek odprężenie mięśni twarzy łagodniejsze rysy twarzy Zabiegi Na Ciało: Wyszczuplanie, Redukcja Cellulitu, Poprawa Napięcia Skóry Fale radiowe to jedna z najskuteczniejszych energii stosowanych do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stymulują proces jej spalania prowadząc do zmniejszenia obwodów części ciała. RF oddziałuje zarówno na tkanki powierzchowne jak i dociera do głębokich warstw skóry i komórek tłuszczowych (adipocytów) w których zawarte są trójglicerydy. Pod wpływem temperatury dochodzi do ich rozpuszczenia i rozbicia czyli tzw. lipolizy. Podczas zabiegów pobudzany jest też układ limfatyczny i krwionośny. Zwiększa się metabolizm w tkankach. Ponadto fale radiowe działają odmładzająco, stymulują produkcję kolagenu, uelastyczniają i poprawiają napięcie skóry. Efekty: modelowanie sylwetki - podsumowanie wyszczuplenie i redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej redukcja cellulitu redukcja zwiotczeń (brzuch, ramiona, uda, pośladki) polepszenie stanu skóry w miejscu występowania blizn i rozstępów poprawa napięcia skóry ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink00
Zapraszam za zabiegi FALAMI RADIOWYMI do Salonu Urody Stylizatornia we Wrocławiu. Twarz 150- Twarz-szyja 200- Twarz-szyja-dekolt 250- Uda 200- Uda+ posladki 250- Brzuch 200- Oferta promocyjna !!!!!!!!! Kontakt:517306190

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onidoss
sculptra albo botox u zdzitowieckiego nie są takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taisa
Co to ma za znaczenie czy to fokus czy inne urzadzenie ma takie same zasady i korzyści ważne jest czas zabiegu i precyzja wykonania czyli zależy od osoby wykonującej zabiegi ja jestem po 3 zabiegu na brzuch i jestem zadowolona mam super efekty podam nazwe salonu mimo że nie jestem włwścicielką finesse Retkińska 64 łódż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty Taisa!
Spadaj z tą swoją reklamą! Gdzie jeszcze napiszesz,jaka to ty jesteś zadowolona - A co nie macie kilientek? musisz skakać po wszystkich forach z tą twoją reklamą FR! Spadaj z tąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat działania RF na zmarszczki wypowiedzieć się nie mogę ale myślę, że skoro na obwisły brzuch po ciąży Focus pomógł to i na twarz pomoże. Zabiegi robiłam w Studiu Śliczna we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Getka
Czesc Jestem po trzech zabiegach u Rulczyńskich w Katowicach. W promocji 6 x 199pln jest taniej więc się zdecydowałam na serie, niż każdy po 599. Zależy mi na okolicach oczu, w cuda nie wierze ale na laser z uwagi na ból się nie decyduje. Niestety nie widze żadnej różnicy. Chętnie opisze co będzie po kolejnych 3. W gabinecie proponują 10 ale póki co wezmę serie 6, jeśli będzie efekt zdecyduje o kolejnych. W gabinecie uprzedzenia mnie że efekt będzie po miesiącach, więc czekam :) Niestety nie mogę przyłączyć się do opinii, że już po pierwszym zabiegu jest efekt. Mam 35 lat, dwa lata temu robiłam mezoterapie igłową w serii 3 zabiegów. Efekt był olbrzymi :) ale na pól roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Getka!
Jesteś po trzech zabiegach ale czego? Piszesz,że na laser się nie decydujesz to,więc co to są za zabiegi?. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja ostatnio skorzystałam z zabiegu przy użyciu fal radiowych ,które za zadanie mają pobudzac produkcję kolagenu.Zabieg jest niesamowicie przyjemny i relaksujący,gdyż podczas wykonywania zabiegu czuc przyjemne zimno w obrębie miejsca w którym wykonywany jest zabieg .Polecam sprawdzony gabinet medycyny estetycznej,gdzie wykwalifikowani lekarze po przeprowadzonym wywiadzie pomogą dobrac odpowiedni zabieg do potrzeb.ELMED Ul.Haffnera 6 SOPOT.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fokus Pokus 2
Dziewczyny a może tak preparat kosmetyczny , ktory sam produkuje kolagen , elastynę i kwas hialuronowy? Wiem , ze to brzmi bardzo bajkowo ,ale jestem pod wrażeniem stosowania serum do twarzy z Dermatopoietiną . Preparat jest ze szwajcarii i jego podstawowym zadaniem jest " zmuszenie" skory do samoodnowy. Najnowsza technologia : smarujesz a skora sama zaczyna się regenerować i to w warstwie skory wlaściwej. Wiem , ze to brzmi jak bajka, ale sama wypróbowałam. Kuracja trwa jeden miesiąc a w kolejnym stosuje się kompleks witaminowy - tez z dermatopoietiną. Efekty takie jak w przypadku zabiegów - pamietajcie , ze na efekty po falach czeka się szcześć miesięcy ...:) niestey tylko dostępny online: wystarczy wrzuciś haslo " Dermatopoietin" w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO FOKUS POKUS
Niestety muszę Cię rozczarować, ale żaden krem, serum czy nawet ampułka nie przeniknie głębiej niż do warstwy rogowej naskórka. Po odstawieniu kremu może nie być już tak kolorowo. Co do fal radiowych: prawidłowo wykonany zabieg nie musi trwać godziny!!! Chyba że są jeszcze jakieś dodatkowe (np. maska po zabiegu). Kosmetyczka/ kosmetolog przykłada RAZ głowicę w każdym miejscu. Nie można przegrzewać skóry. Jeśli chodzi o to co się dzieje z naszą skórą podczas zabiegu: poprzez podgrzanie skóry właściwej do ok 50-60 st C skracamy włókna kolagenowe. To stymuluje fibroblasty(komórki, które wytwarzają kolagen) do produkcji nowych włókien. Po ok. 5-6 tygodniach nowo-wytworzone włókna nabierają funkcji podporowych w skórze, co daje efekt trwałego wygładzenia. Więc nie czekamy 6 miesięcy... Pamiętajcie, że promieniowanie UV niszczy owy kolagen. Sama widzę po klientkach, który wykonuję zabiegi. Robiłam zdjęcia przed i po. Uwierzcie mi, są efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×