Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

czy kosmetyki AVON faktycznie są kiepskiej jakości?

Polecane posty

Bo kiedyś na tym forum spotkałam się z takimi wypowiedziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak i nie może być
perfumy i kremy do twarzy są beznadziejne, ale reszta jest w miarę O.K kosmetyki kolorowe są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
perfumy fakt- pachna bardzo ladnie. ale po godzinie juz ich nie czuc.. nie bylam zachwycona tez kosmetykami pielegnacyjnymi do wlosow, zadna rewelacja. to samo z tuszami do rzes. za to bardzo zadowolona bylam z roznych balsamow do ciala i takiej wykrecanej kredki do oczu- suuuper!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie najgorsze opinie czytałam na temat szamponów. Chciałabym sobie kupić kilka rzeczy i nie wiem czy warto : -krem do pięt -tarkę do pięt -maseczkę truskawkową -balsam do ciała -roletka Pur blanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tusze do rzes to porazka . za to kosmetyki z serii planet spa, rozne maseczki, balsamy, kremy, zele sa porzadne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona poleca
sa dobre i złe kosmetyki jak w każdej firmie dobra jest seria anew rewelacyjne serum na zniszczone koncówki zmiękczający krem do pięt jest ok krem do stóp z silikonem też niczego sobie no i wycofasny juz krem do rąk z gliceryną... szkoda że go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daaaaaawno temu miałam to serum , to był chyba koniec podstawówki i miałam strasznie zniszczone końcówki. Faktycznie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie dobre są : - krem do rąk - serum na zniszczone końcówki do włosów -mgiełka do ciała - cienie do powiek i pare innych rzeczy A złe : tusze do rzęs, kremy do stóp, rozświetlające bazy pod makijaż, odżywki do paznokci To moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wolę oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
a wlasnie- ja mam jeszcze ta odzywke do paznokci strong results i jak dla mnie jest the best ! to chyba najlepsze rzecz z avonu jaka mam ;) bardzo fajne sa tez zele pod prysznic i do kapieli, smaczne zapachy np malina, czekolada...mniam ;) wg mnie najwiekszym badziewiem sa perfumy- wcale nie sa tanie, zapachy ladne- ale ich trwalosc....porazka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no bez przesady, mają niezłe zapachy, dobry peeling, maseczkę peel-off, fajne płyny do kąpieli, duzo dobrych rzeczy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKG
każdemu pasuje co innego, nie ma co oceniać całej firmy tylko dlatego że ktoś napisał że mu jedna rzecz nie pasuje, na dodatek dla kogoś innego to właśnie może być strzał w 10 :) ja bardzo lubię te kosmetyki i często zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja nic nie kumam
po co wy kupujecie z avon czy oriflame jak jest tyle innyh swietnych kosmetykow lepszych firm...avon i orifl wg mnie to jeden wielki shit!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ja nic nie kumam
ok.Zgadzam sie-korektor antybakteryjny,to jedyne,co im sie udalo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx....
ja kupuje czesto zele i balsamy SIKN SO SOFT takie rozowe suuper nawilzajace i ladnie pachna, te inne zapachowe balsamy tez sa fajowe:)) tusz do rzes uzywam tylko SUPER SHOCK pogrubiajacy nie kruszy sie jak pozostale a szczoteczke ma fajna rozdzielajaca rzesy, na promocjach jest po 19.90 szampony, cienie i lakiery do paznokci raczej kiepskie ale firme bardzo lubie:)) chyba sie uzaleznilam bo zawsze cosik zamowie , albo balsamy albo zele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie super jest tusz do rzęs: Avon volum shock (taki gruby czarny) 30 zł kosztuje a milion razy lepszy od astorów. Ostatnio kupiłam taki fioletowy również z tej firmy i jest beznadziejny. Co do perfum są bardzo fajne, chociaż po 2 godzinach juz ich nie czuć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avonistka
peeinig grejfrtowy w takim fioletowym opakowaniu suuuuperowy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asskaaa24
Ja i moj narzeczony mamy kilka swoich ukochanych kosmetykow: - szapon przeciwlupiezowy - serum na koncowki - perelki brazujace - antyperspiranty - niektore perfumy np. lbd, pur blanca blush, passion dance, treselle, trylogia - trwale i ceny rozne - balsam kojący meski po goleniu - spraye naturals

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....ja.....
a ja lubie perfumy \"Litle black dress\" i \"tersell\" mmm i wcale nie tak szybko sie ulatniaja:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina777
najgorsza jest kredka do oczu w plynie..taki pseudo flamaster...tragedia..1 raz uzylam i zrobila sie szara z czarnej i tak jakby byla juz na kocowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina777
za to moja mama bardzo lubi kremy anew ultimate dla 50+ , ja uwielbiam maseczke planet spa- rice and sake i jeszcze jedna energetyzujaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Szukam chętnych osób na konsultantkę firmy Avon, jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę o wiadomość na ten adres e-mail safrane12@gmail.com , Firma oferuje: - wpisowe 0zł - dodatkowy zarobek, - program prezentowy dla nowych konsultantek, - opusty na kosmetyki do 40%, - bezpłatną dostawę paczki do domu, - szanse na rozwój... Jeśli jesteś zainteresowana, odpisz do mnie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaj jeszcze, że za opłacenie zamówienia płacisz dodatkowe 2.50zł. Jeśli chcesz coś zwrócić to musisz płacić za przesyłkę. Płacisz za katalogi, reklamówki, testery itd. Tak do końca nie jesteś więc bez opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliolalala
są dobre i są złe tylko że te dobre stanowczo za drohie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio coś mnie podkusiło i kupiłam lakier, miał być taki świetny, a nie mogłam go "rozsmarować". Już więcej nic nie kupię, bo tani nie był. Wolę zapłacić więcej za markowy, ale mieć pewność, że nie wyląduje w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×